Bank Asya 1.Lig 1.Hafta | Samsunspor'umuz - Erciyesspor: 2-1

Başlatan kaan, 28 Temmuz 2008, 13:29:55

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 01 Eylül 2008, 10:06:29
Maçta Farklı bir nokta ise kesinlikle dikkatinizi çekmiştir arkadaşlar Sercan-Sefa-Zafer-Turgut orta saha dörtlüsü sırayla yazıyorum 20-19-23-20 yaşlarında oyuncular ve bu 4 ünün 3 ü bizim alt yapımızdan yetişen oyuncular ben sanmıyorum başka takımlarda böyle bir durumun söz konusu olduğunu bu beni çok mutlu ediyo şahsen yani

Bence de bu durum çok ama çok önemli...

Sadece Samsunspor

İşte beklenmeyen bir performans sergileyen ve bizi şaşırtarak 2 gol atan Burhan Coşkun.

Erciyes başkanı demişki: Futbol böyle birşey bizde 34 maç yattı. Samsun'da bir maçta 2 güzel gol birden attı. Bu golleri bizdeyken atsaydı süperligdeydik.

İşte Burhan Coşkun:

34 SS 1965

adam ercıyese cok kızmıs demekkı onu cok kızdırdılar dun gecede ımtıkamını aldı eskı takımından ;D ;D ;D ;D

berusa55

Alıntı
Burhan´a saygısızlık
Kırmızı-Beyazlıların golcü futbolcusu Burhan Coşkun, karşılaşma sonrasında gözyaşlarını tutamadı.
Kayseri Erciyesspor ile oynanan maçın son bölümlerinde rakip takımdan Adem Dursun ile arasında geçen diyalogda Adem´in kendisine ağır laflar söylemesi sonucu oldukça morali bozulan Burhan, bu durumu Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Bulut´a anlattı. Maçın bitiş düdüğünün ardından sinirlerine hakim olamayan Burhan´ı, Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ ve takım arkadaşı Furkan sakinleştirdi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=16619

Hiç canını sıkma sevgili Burhan. İkinci yarıdaki maçta da gidersin Adem Dursun denen adamın sağından geçip iki tane daha çakarsın golünü. Helal olsun sana Erciyes maçında gösterdiğin performanstan dolayı. Hep böyle devam et...

engizli55

Pergani 55

Samsunsporumuz lige galibiyetle başladıgı için tebrik ediyorum futbolcularımızı ve taraftarlarımızı... ayrıca fotograflar güzel

cgr

9 senedir gitmediğim ilk maç...sebep ne şehir değişikliğii ne de hastalık,sağlık problemi...küskünlük olsa gerek...top toplarken bile küskünlük yoktu sanırm :) hernEyse Samsunspor camiaSına hayırlı olsun bu sezonun ilk galibiyeti...Umarm kardeşlerm daha iyi yerlere gelirr...

Tribün_ali

Demişdim bu macı alacagız kartalıda yenecez mac görüntüleri var mı arkadaşlar yada video

kumkoylu ahmet

yaaaaaaaa maci nezman izleyebilecegiz videoyu koyan niye yok yaaa
kac gundur bekliyorum volla

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: kumkoylu ahmet - 03 Eylül 2008, 10:53:35
yaaaaaaaa maci nezman izleyebilecegiz videoyu koyan niye yok yaaa
kac gundur bekliyorum volla

vallahı aramadıgım yer kalmadı bıyerlerden bulabılseydım özetı hem upload hemde vıdeo sıtesıne eklerdım ama yok

Sadece Samsunspor

ya şu maçta bütün stad kırmızı-beyaz-şampiyon-samsun tezahüratı yaptı ya bide ondan sonra işte taraftar işte şampiyon çok güzel oldu yaaaa

gozgoz yýlmaz

O değilde, hani bu Erciyes taraftarı 3 otobüs geliyordu.

Sanal alem çıktı, reklama döndü herşey.

Erciyes'in toplasan üç otobüs taraftarı yok ki, hepsi birlikte gelsin.

Sıradaki şarkı Veli Göçer'den geliyor,
biri bana gelsin, o da sensin
3 otobüs olsan da...

gozgoz yýlmaz

O zaman işkembe-i kübradan sallmayacak, 3 otobüs 4 tren 8 uçak geliyoruz diye. Diyecek ki yeni bir oluşum içindeyiz, sayımız çok az, Kayseri'de Kayserisporlu bile yokken Erciyesli olmaması çok normal...

Benim tepkim Erciyes'e değil, Erciyes'le ne sorunum oalbilir ki? Benim tepkim sanal ortamda bol bol sallayanlara.

gozgoz yýlmaz

Bak şimdi genç ve sevgili kardeşim
Muhtemelen senin yaşından daha fazla yıldan bu yana deplasman yapmış, içeride-dışarıda maç seyretmişimdir.

Yönetim otobüs verse diye birşey yok. Gelecek adam, yönetim otobüs vermese de atlar 5-6 kişi Kent Turizme, gelir Samsun'a, açar pankartını.

Yönetim otobüs verse, ben de kaynanamı ziyarete gideceği.m epeydir gidemedim :)

Kayseri ile Erciyes'in tek takım tutma bakımından hiç bir farkı yoktur, varsa anlatırsan sevinirim, öğrenmiş oluruz.

Sioux

Genç, yanlışın var. Geçen sene Söğütlübahçeliler 1 otobüs gitti Erciyes deplasmanına.
Türkiye'de Anadolu duruşu olan il sayısı taş patlasa 7-8'dir. Aralarında Kayseri yoktur. Sempati duyuyorum diye abartma bu kadar.