Bank Asya 1.Lig 1.Hafta | Samsunspor'umuz - Erciyesspor: 2-1

Başlatan kaan, 28 Temmuz 2008, 13:29:55

« önceki - sonraki »

55samsunlu55

Maçı televizyondan izledim. Kaçırdığımız penaltı, Tutgut'un bomboş pozisyonda kafayı auta atması ve serkanın bariz gol pozisyonuna yan hakemin ofsayt bayrağını kaldırması (Zaten ofsayt bayrağını otomatiğe bağlamış, her pozisyonumuzda kaldırıyordu) gibi olumsuzluklara rağmen 2-1 maçı aldık. üstelik kayseri erciyesin kadrosu çok kaliteli futbolculardan kuruluydu. onların da direkten dönen topları ve bir net pozisyonları vardı. hocanın gökhan kolomaçı ve volkan çekiçi neden yedekte tuttuğunu anlamış değilim. ikisi de çok kaliteli futbolcular. oyuncularımız genelde çok yetenekliler. ayrıca gençliklerinden olsa gerek, daha mücadeleciydiler. eksi yönleri ise tecrübesizlik. zamanla bu handikapı da aştığımız zaman müthiş bir takım olacağımızı söyleyebilirim. maçın en kötü adamı kalecimizdi. umarım iyi bir kaleci alınır. ben celili ne kadar kaliteli oyuncu olursa olsun bu takımda görmek istemem. oluşan kolej havasını bozacağı kanaatindeyim. şerif başgölün anlattıklarını dinleyince celilden nefret ettim. önce karakter...
Galibiyet tüm camiamıza hayırlı olsun:))

Shane_Falco

Maçta Farklı bir nokta ise kesinlikle dikkatinizi çekmiştir arkadaşlar Sercan-Sefa-Zafer-Turgut orta saha dörtlüsü sırayla yazıyorum 20-19-23-20 yaşlarında oyuncular ve bu 4 ünün 3 ü bizim alt yapımızdan yetişen oyuncular ben sanmıyorum başka takımlarda böyle bir durumun söz konusu olduğunu bu beni çok mutlu ediyo şahsen yani

ahmet55

Tek kelime harika bir mücadele.Samsunsporumuza yakışan budur.Bu hırslı mücadelemizi her maçta sahaya yansıtırsak genç kadroyla çok can yakarız.can'ın daha dikkatli olması lazım.Pozisyonlarda ağır kaldı.Çabukluğunu kazanması gerek.Defansta hakan'ın agresifliği başımıza iş açabilirdi dün akşam.Ama Allahtan bişey olmadı.Yeni transferlerimiz takıma çok iyi uyun sağladılar.Sefa'dan bu sene beklentiler büyük.bu şekilde devam ederse çok iyi yerlere gelecek.

cembaba

Alıntı yapılan: seckin55 - 01 Eylül 2008, 00:17:33
Burhan çok çok iyiydi.ayrıca sefa ya  55 çok yakışmış..

bencede :) takım kaptanı gıbı duruyor sahada.. Takımımız Bence Cok Guzel Oynadı Arkadaslar Hic Deqilse Kondisyon Düşürüp, SOn Dakiklarda Yaslandıkça Yaslanmadı.. ki 2. golu bulduk.. helal olsun.. Oynanan Futbol bence cok guzeldi. Cok uzun zamandır takımımızı Böyle Görmemiştik. Teşekkürler Samsunspor' um..
Maçla İlgili Küçük Bir Not : "KALECI" Başka Bir Yoruma Gerek Yok Herhalde..

samsun155

samet

Alıntı yapılan: samsun155 - 01 Eylül 2008, 10:51:36
kadro ve formamız nasıldı bilgisi olan???
formamız güzeldi ama kadroyu yeterli bulmadım bu kadro ile çok zor maçı zor aldık...sağ kanada acil adam lazım..

KocumVolkan

keşke Mehmet Nas alınsaydı sag kanada çok iyi olurdu fırtına gibi eserdi...

fanli03

Alıntı yapılan: fanli03 - 01 Eylül 2008, 00:23:22
Yanlış görmüşsün forumda tanıttığım gibi LEGEA ydı:D

Bu formada elime geçmişti ama beğenilmez diye resmini koymamıştım:D

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: fanli03 - 01 Eylül 2008, 12:04:58

şimdi koyarbilirmisin merak ettim.

eLLis

Alıntı yapılan: fanli03 - 01 Eylül 2008, 12:04:58
Eline geçenleri koyda görelim bari beğenen olur beğenmeyen.

Bu arada dünkü takıma kalede zafer ortada şenol demirci birde celili eklesek fark atardı kanımca.

CurvaSudSamsunspor

King Of The North

Galibiyetle başlamamız çok sevindirici,umarım devamını getiririz,şu günlerde morala ihtiyacım vardı sağolsun Samsunsporumuz yüzümüzü güldürmeye yetti.

veis

öncelikle maçda bize gösterdikleri misafirperverlikden ve yakınlıkdan dolayı samsuni amsterdamlı kar6 ve atakumlu55 çok teşekkürler.maça gelincede ben erayı felan hatırlamak istemiyor önümüzdeki maça kadar bu galibiyeti kutlamak istiyorum.hatda bu rüyadan beni kimse uyandırmasın.

kaan

Alıntı yapılan: veis - 01 Eylül 2008, 12:35:48
öncelikle maçda bize gösterdikleri misafirperverlikden ve yakınlıkdan dolayı samsuni amsterdamlı kar6 ve atakumlu55 çok teşekkürler.maça gelincede ben erayı felan hatırlamak istemiyor önümüzdeki maça kadar bu galibiyeti kutlamak istiyorum.hatda bu rüyadan beni kimse uyandırmasın.
;D bencede ben 3 yıldır bu takımın böyle mücadele ettiğini gördüm.

guvensolmaz

slm arkadaşlar.. bu takım takır takır top oynadı top,yeter artık kaç yıldır dert sahibi olduk.. ben artık havaya girmek istiyorum.. ama sevgili futbolcu kardeşlerim gözünüzü seveim siz deil biz girelim.. biz sizin uğrunuza yıllar yılı şekilden şekile girdik zaten.. SaMSuNSpoR !