Bank Asya 1.Lig 1.Hafta | Samsunspor'umuz - Erciyesspor: 2-1

Başlatan kaan, 28 Temmuz 2008, 13:29:55

« önceki - sonraki »

Tufan

eet ya merak ediyorum bende özeti nerden izleyebiliriz

red_white

seckin55

ewet....uzun bi aradan sonra yıne duştuk samsunsporumuzun yollrına....çok guzel maç oldu..öncelikle taraftar gruplarından bahsetmek istiyorum.özellikle belediye ewleri kale arkasında 3 tane grup var.söğütlübahçeliler şirinler mekansızlar...hepsi çok iyi..stadı costurdular ama daha maç başlamadan her grup ayrı ayrı topcuları çagıyorlar.ısınma hareketlerı yaparken.N' olurdu hepberebar bır agızdan birleşerek çagırılsa.ne gerek var yani.Artık profosyonelleşelim yani...çagıracaksak hepbereabar çagıralım ki bütün kale çagırsın herkez bagrısın.bunun dışında da tüm takım çok iyiydi.kalede çok buyuk sorunlarımız var...kalemize şut bile gelmedi ama çok tehlike yaşadık.eray lan bu iş yurumez.ercumenti bile arar oluruz..cok acilen kaleci sol açık ki bu kesinlikle celil olmalı, sag kanat ve bir de forvet oyuncusu alınmalı.ozman bu takım play off a oynar.erciyes takımı bile bekledıgım gibi cıkmadı.becerikli golculeri olsaydı daha farklı olabilirdi..iyi başlangıç oldu.hepimize hayırlı olsun....

55.hakan

ben son zamanlarda bu kadar koşan bir samsunspor görmemiştim ayrıca hoşuma giden bir tarafta aralara top atıp serkan ve burhan ı kaçırmamız evet çoğu ofsaytla sonuçlandı ama olsun bunlar burhan ın ve serkan ın sevdiği toplar benim de çok hoşuma gidiyor derinlemesine ara paslar nitekim bu paslardan birini de gole çevirdi burhan.. ara pasa devam iyi taktik!

seckin55

Burhan çok çok iyiydi...son nefesine kadar koştu mucadele etti.hatta ilk yarıda bizim kaleden top bile çıkardı.ben kendısını çok begenıyorum.çok mucadeliciydi.ayrıca sefa ya  55 çok yakışmış.tam oturmuş yani.onun da hakkını veriyor zaten.sercan mükemmel söze gerek yok.turguta sag kanat yakışmıyo..zorla oyunuyo resmen...kral her zman kral.kenan hava toplarında çok iyiydi.zafer bu takımın olmaz sa olmazı artık.hepsini alınlarından opuyorum..

Kaya

gerçekten uzun zamandır böyle bir samsunspor izlememiş olmamamız dan dolayı bugün çok mutlu olduk ben bütün yorumları okudum ve maçın en iyi oyuncusu kenan dan kimse bahsetmemiş gerçekten tebrikler kenan.... benim gördüğüm diğer oyunculara baktığımızda hakan gereğinden fazla agresif göründü her an oyundan atılabilirdi biraz daha zamana ihtiyacı var ...can bildiğimiz can ...sağ bek te ilk resmi maçına çıkıp bu kadar sakin olması ve hucuma katkıda bulunması açısından veysel bana çok umut verdi.... orta alanda zaferin ne kadar önemli olduğunu takrar görmüş olduk ...sefa ya gelince diğer arkadaşalara katılmıyorum mücadelesi üstdüzey bir oyuncu da olsa samsunspor un orta sahasında oynayacak kapasite bir oyuncu olarak görmüyorum bir orta saha oyuncu pres dışında 10 pasın en az 8 ini olumlu kullanmalı oysa sefa da bu tam tersi geliştirmesi gerekirdi hala aynı sefa ne yazıkki... sercan bence türkiyenin şu an en yetenekli oyuncularından biri abartmıyorum sercan gibi bir oyuncu hiçbir takımda yok allaha şükür bizda var..yorumlarda turgutla ilgili olumsuz düşünen arkadaşlar var turgut bence hucum ağırlıklı bir sağ açık ne yapması gerekiyorsa yaptı inanılmaz fuleli peşine takım götürebilen bir oyuncu zaten top bizdeyken tam olarak sağ açık gibi değil içeriye kat eden ikinci bir santrafor gibi de oynadığı dakikalar oldu... kaptan serkan her zaman ki gibi takımda farkını hissetiriyor penaltı kaçırmış olsa da o kral ikinici golün başlangıcındaki pası olağanüstü güzeldi gerçekten... ve maçın yıldızı bence bugün burhan gerçekten neler yaptı öyle zaman zaman 2 zaman zaman 3 kişiyle bile boğuştu gerçekten bu kadar pres yapıp diri kalıp 2 gol atması çok güzel bir olay demekki kondisyon açısından takımımız ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacaktır.
taraftara gelince maraton tribününde bulunan biri olarak gerçekten sesimizi gereğinden fazla kıstık feda da olsun gerçekten toplu şekilde tezahurat yapıldığında neler olabileceği gözler önüne serildi insanın tüylerini diken diken eden bir ses vardı duygulanmamak gururlanmamak elde değil her maç böyle bir destek olması dileğiyle allah yolumu açık etsin amiiiin

kırmızıııııııı
beyaazzzz
şampiyooon
SAMSUUUUUN

fanli03

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 31 Ağustos 2008, 23:14:25
formalar adidas dı yalnıs gormediysem

Yanlış görmüşsün forumda tanıttığım gibi LEGEA ydı:D

Atakumlu

Alıntı yapılan: fanli03 - 01 Eylül 2008, 00:23:22
Yanlış görmüşsün forumda tanıttığım gibi LEGEA ydı:D

dogrudur kardes belki formanın onunde dıt reklamını gormeyince bi an adidas sandım  :) ;)

kumkoylu ahmet

ilk haftadan cok havalanmamak lazim baksaniza bazi arkadaslarimiz hemencek hakeme rahmen demeye basladi bile,oncelikle cikip adam gibi futbolumuzu oynayalim hakem yokmus gibi birakin bu isleri arkadaslar..

Celil Sart!!!!!!!!!!

atakumlueray

sık galibiyetler yaşayamadığımız için,hepimiz bazı galibiyetlerden sonra olayı abartıyoruz,hemen hesap kitap yapıyoruz.öyle aman aman kaliteli bir takımımız yok.ayrıca erciyes takımı da oldukça kötüydü bugün.beni tek sevindiren nokta, geçen senelerdeki gibi para yoksa bizden bu kadar diyen ruhsuz topçular yerine haddinden fazla mücadele eden futbolcuların olması...

Kaya

işte ruhsuz olmayan topçularımız sayesinde erciyes kötü gibi göründü eğer bir takım kötüyse diğer takımın ondan daha iyi olmasındandır ki oyunun son bölümlerinde oyundan biraz düşünce gördük erciyesin nasıl takım olduğunu
ikinci olarak felaket bir hakemle maç kazandık bu bir gerçek hele önümüzde binbir küfür yiyen buna rağmen aklını başına almayan yardımcı hakem amatörde yoktur iki net ofsayt olmayan pozisyonumuz var gözlerimizin önünde ve ikiside barzi gollük daha sonra bir çok ikili mücadele de kaldırmadığı bayrak yani açıkcası samsun da senelrdir bir veya iki yürekli hakem dışında iyi niyetli maç yöneten hakem hatırlanmıyorum bu demek oluyor ki hakeme rağmen yendiiik

OrduluGencliq

önemli bi rakibe karşı güzel bi galibiyet aldınız. tebrik ederim. bence bu ligin gidişatı bi 6-7 hafta sonra belli olur. takımınızda genç ve tecrübeli oyuncular şu an birbirine harmanlanmış gibi duruyor. bence şu an için kötü bi kadronuz yok derim ama ilerde sakat ve cezalılar olunca pek alternatif oyuncunuz yok gibi. kaleniz sorun olabilir bu senede. okuduğum yorumlara göre pek güven vermemiş. bu takım son 3 4 senedir adam gibi bi kaleci göremedi. isim yapmış kaleciler geldi ama çoğu fos çıktı. ama yine de derim ilk haftalarda alınan galibiyetler ne takımları havaya soksun, mağlubiyetler ise karamsarlığa yol açmasın derim. daha çok erken

engizli55

insallah gerisi gelirde samsunsporu süper ligde görururz bu arada maca giden arkadaslar daha cok foto ve video cekimleri yapip sunarsalar cok guzel olur biz avrupadaki samsunsporlular golleri izlemekte cok zorluk cekiyoruz

Shane_Falco

Alıntı yapılan: camakf_55 - 31 Ağustos 2008, 23:47:31
o degılde 67 numaralı oyuncu kım arkadaslar aman uzak durmak lazım ondan

Aynen camakf kardeş bende senin gibi düşünüyorum uzun boylu biraz hızlı koşan bir kazma gibi geldi arkadaş Fatih Aytekinden pek farkı yok gibi bence ztn yaptığı asistte topa düzgün vuramadıda ön direğe gitti top pek güvenemedim açıkcası ona

tolga

Alıntı yapılan: atakumlueray - 01 Eylül 2008, 01:26:59
sık galibiyetler yaşayamadığımız için,hepimiz bazı galibiyetlerden sonra olayı abartıyoruz,hemen hesap kitap yapıyoruz.öyle aman aman kaliteli bir takımımız yok.ayrıca erciyes takımı da oldukça kötüydü bugün.beni tek sevindiren nokta, geçen senelerdeki gibi para yoksa bizden bu kadar diyen ruhsuz topçular yerine haddinden fazla mücadele eden futbolcuların olması...

öncelikle herkesi tbr ediyorum taraftarımızdan futbolcu ve yönetime kadar  dün akşam  sahada koşan ve mücadele eden bir takım vardı o da SAMSUNSPOR du rakip ise yaptığı transferlere ve mevcut kadrosuna göre sahada gezindi durdu oysaki futbolcu bazın da iyi bir kadroları var daha ilk maçın vermiş olduğu stres olabilir ama erciyes ilerki haftalarda oturacak gibi görünüyor futbolda bir deyim vardır iyi takım şansa maç kaybeder kötü takım her zaman dün akşam erciyes çok köyüydü ve kaybetti kaybetmeyi de hakketti kötüye karşı biz çok iyidik demicem ama iyi mücadele ettik son dakkalrda kaleci hatası golle sonuçlansaydı şimdi daha farklı konuşacaktık hepimiz Allahtan galibiyetle bitti ilerisi için umut verici olabilir ama bu lig çok su kaldırır bir maçta göklere çıkarmayalım galibiyet güzel başlangıç adına sevindirici hoca bana göre yine bomba yapılan transferlerden sadece 2 kişi oynadı gerisi yine geçen sezondan elimizde olan  adamlar  ve herkese hayırlı ramazanlar