Bank Asya 1.Lig, 26.Hafta | G.Antep BŞB.spor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan yaman55, 09 Mart 2008, 15:48:43

« önceki - sonraki »

seckin55

ercumente destek cıkmalıyız..cok genç cok efendı. ama biraz tecrubesizz...celil burda celil oldu.serkan burda serkan oldu ve daha sayamadıklarım.ercumentte burda ercument olacaktır.buna eminin olun...herzaman yanındayız ercu..

samsunmania

Arkadaşlar komik ama ben en çok Mardin maçından korkuyorum.Adamlar serseri mayın gibi. Birine patlayacaklar. Ama G.antep Bşb. maçından umutluyum.Mutlaka puan alırız diyorum. Mustafa Şahintürk bize karşı 2 kat hırslı oynayacaktır. Malumunuz Samsun'a gelmişti ama transferinden vazgeçilmişti.

berusa55

Serkan Aykut'un ve Celil'in oynayacagı, gençlerin de varını yogunu ortaya koyacagı bir maçı Samsunspor'umuzun kaybetmesi ancak sürpris olur.

ozkan17

aslında serkan turgutu,celilde sercanı alacak karsılarına tecrübelerini anlatacak aktaracak.Antrenman sonrası bır saat bır bucuk saat neyse artık calıstıracakları bu adamları..boyle boyle gelısır bır genc oyuncu..hami mandıralı..her ne kadar trabzonlu olsadsa sevmeyen bir kişi görmedım ben daha onu..şu anda u-15 milli takımının basında bulunmakda..ve gecen bir acıklamasında konu sert sutlarından acıldı malum sutlarıyla ünlü hami.işde bunun sadece allah vergisiyle olmayacagını birazda calısmakla olacagını söyledi.bence takımdakıler abilik yapmalı genclere örnek olmalı.deneyim tecrube yeteneklerini aktarmalılar özellıkle emre balak turgut sercan ve sefaya..

s_uzunkaya

serkan ve celilin başkanlığında tüm futbolcuların yönetici ve başkan hakkında söylediklerinden sonra bu futbolcular sözlerinin arkalarında olduklarını ispatlama adına bu maçı almak zorundadırlar. alamazlarsa rezil rüsva olmuş olacaklardır. onedenle hepsi köpek gibi koşacak ve bu maçı almak için ne gerekiyorsa o yapılacaktır. sonra başkan ve yönetim hakkındaki söylemlerine devam edip artık kim tarafından kışkırtılıp bu raddeye getirildiyse olaylar yavaş yavaş kendilerini göstermeye başlıycaklardır.
sezgin gümüşe yazık oldu. kendimi onun yerine koyuyorumda valla acıyorum adama. adam yok olmak üzere olan bir takıma resmen sahip çıktı. dertlendi tasalandı her maçına gitti antremanlarında bulundu vel hasılı bişiler yapmak için canla başla uğraştı. herzaman da söyledi. bu takımın varolabilmesi için elbirliği şart, şehir desteği, sabit gelir kapıları, ağalardan yardımlar şart dedi. acaba bunu yapabilirmiyiz diye kişiliğiyle, karakteriyle, liderliğiyle başkan böyle olur imajıyla çok uğraştı. ama oda çok iyi biliyordu kesinlikle parasız bu devirde hiçbirşey olmazdı ve olmadıda. insanlığının bu artıları ona kazan kaldırılmasına yeterli olmadı. şimdi o kadar uğraşmış çabalamışken futbolcu çıkacak bana ve biz seni istemiyoruz bırak git diycek. tüm efendiliğimi, insanlığımı bi kenara bırakır o adamı oyarım ben oyarrr...sen kimsin ki bana seni istemiyoruz diyorsun. varsa bir bildiğin efendi efendi efendi çıkarsın hatta çıkmazsın direk bana gelirsin ve başkanıp iyi niyetiniz, insanlığınız, çabanız takdirlik bir olay ama karnımız aç. bak biz serkanla bi karar aldık zamanında bu takımdan iyi paralar kazandık biz çok şükür, elimizde avucumuzda bayaa bişiler var. ee malumunuz yaşımızda kemale erdi. biz karar aldık serkanla bu takıma abilik yapıp paramızıda ortaya koyup, ilk etap ta futbolcu-başkan ve geçişle birlikte sadece başkan olarak bu takımı sahipleniyoruz. hizmetlerin içinde teşekkürler. önümüz aç da biz de işimiz bakalım, de... eğer seni başkan anlından öpüp yolunuz açık olsun demezse çık bu basın açıklamalarını yap. sitelere adamlar gönder meydanda atıp tutsunlar.       
    acaba yaptınızda haksız yeremi eleştiriyoruz sizleri?

celebi

Alıntı yapılan: berusa55 - 14 Mart 2008, 01:44:09
Serkan Aykut'un ve Celil'in oynayacagı, gençlerin de varını yogunu ortaya koyacagı bir maçı Samsunspor'umuzun kaybetmesi ancak sürpris olur.

çok mühiş bir güven takımımıza. inşaallah yanılmazsın.ve bende işin açıkcası güveniyorum. Allah utandırmasın.

beşnumara

Alıntı yapılan: seckin55 - 14 Mart 2008, 00:29:53
ercumente destek cıkmalıyız..cok genç cok efendı. ama biraz tecrubesizz...celil burda celil oldu.serkan burda serkan oldu ve daha sayamadıklarım.ercumentte burda ercument olacaktır.buna eminin olun...herzaman yanındayız ercu..
merak etme arkadaşım eğer ercüment burda ercüment olursa ilhan cavcav bize yedirmez bundan emin ol.

MeL_55

AlıntıKAPUCU: ÜÇ PUAN İSTİYORUM

Teknik Direktör Orhan Kapucu, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçından da üç puan çıkararak, alt sıralardan kurtulmak istediklerini söyledi

RAKİBİMİZ ÇOR FORMDA
Elazığspor galibiyetiyle moral bulan ve ateş hattından biraz da olsun uzaklaşan Samsunspor'da gözler hafta sonu oynanacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına çevrildi. Bu maça en az 1 puan parolasıyla çıkacaklarını söyleyen Kapucu, "Rakibimize yenilmek istemiyoruz. Zor geçeceğini düşündüğümüz bu karşılaşmadan en azından 1 puan çıkacağımızı inanıyorum" diye konuştu.

YENERSEK RAHATLARIZ
Teknik Direktör Orhan Kapucu ayrıca, "Rakibimizin özellikle defansı çok iyi. Ancak bizim de o defansı bunaltacak ve dağıtacak futbolcular var. Karşılaşma boyunca kortrollü oynayacağız. Onlar daha stresli olacaklar. Çünkü yenildikleri takdirde alt sıralara yaklaşıyorlar. Biz 90 dakika boyunca mücadele edip, rakibimizi yenmeyi, başaramazsak da yenilmemeyi düşünüyoruz" dedi.

Alıntı
ANTEP NİYETİNE

Gaziantep Büyükşehir belediyespor maçı hazırlıklarını sürdüren Samsunspor, dün Süper Genç ve B Genç takımlarıyla hazırlık maçı yaparken, karşılaşmayı 7-1 kazandı

İLK DEVRE 3-0

Elazığspor galibiyetiyle moral bulan Samsunspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Kırmızı- Beyazlılar dün Süper Genç ve B Genç takımlarıyla hazırlık maçı yaptı. İlk devre Süper Genç Takımı'na karşı oynayan Kırmızı- Beyazlılar yarıyı Sercan, Celil ve Sefa'nın golleriyle 3-0 önde tamamladı. Teknik Direkör Orhan Kapucu ilk devre kalece Ercüment, Hakkı, Kenan, Can, Feridun, Zafer, Sercan, Celil, Sefa, Marciel ve Turgut'a yer verdi.

BÜTÜN OYUNCULARI DENEDİ

İkinci yarı bütün takımı değiştiren ve bütün futbolcularına şans veren Kapucu, kaleci Mustafa, Ramazan, Emre Balak, Hakan Koçarslan, Serkan Eyüpoğlu, Sinan, Tanju Con, Ömür Ejder, Samet, Caner ve Serkan Aykut'u birlikte oynattı. Bu yarıda Kırmızı- Beyazlılar'ın karşısında B Genç takımı vardı. İkinci devreyi de Ömür Ejder, Hakan Koçarslan, Caner ve Serkan Aykut'un golleriyle kazanan Samsunspor'da, B Genç takımı'nın tek golünü ise günün gözde ismi Samet kaydetti.

MeL_55

AlıntıKRAL'DAN GÜZEL HABER

Kapucu, Serkan Aykut'un tam olarak iyileştiğini belirterek, "Kondisyon eksiği var. Bunu hafta sonuna kadar giderebilirsek, Gaziantep deplasmanında forma giyecek" dedi

TAMAMEN İYİLEŞTİ
Samsunspor'da Serkan Aykut sevinci yaşanıyor. Sakatlığı hemen hemen geçen tecrübeli golcüye kondisyon açığını gidermek için özel bir program uygulanıyor. Kral'ın son durumunu açıklayan Samsunspor Teknik Direktörü Orhan Kapucu, "Serkan tamamen iyileşti. Ancak kondisyon eksiği var. Bunu hafta sonuna kadar giderebilirsek forma giyebilecek" dedi.

RAKİP ONDAN KORKUYOR

Serkan Aykut'un 90 dakika oynayabileceğini düşünmediğini söyleyen Kapucu, "Serkan uzun zamandır takımdan ayrı. Bunun için 90 dakika forma giymesi mümkün değil. Ancak biz Serkan Aykut'dan 15-20 dakika bile yararlanabilirsek, yeterli. Çünkü onun sahada olması, rakibi ürkütüyor. Ama inşallah antrenman eksiği giderilir ve 90 dakika oynar" diye konuştu

AlıntıBir yıldız doğuyor

Dün oynana hazırlık maçında Süper Genç Takım kadrosunda birisi vardıki sergilediği futbolla herkesi büyüledi. Bu isim genç Samet idi. Orta sahanın sağında görev yapan Samet, maçta 90 dakika boyunca forma giydi. Teknik Direktör Orhan Kapucu´nun da çok beğendiği Samet´ için otoriteler gelecekte çok büyük bir yıldız futbolcu olacağı görüşünde birleştiler. Ayrıca, Kapucu´n yine genç takımdan İsmail ve Atalay´ı da beğendiği öğrenildi.

sbc_emo

Yarın Akşam Sanırım 20-00 , 22-00 Arası Antepe Gidiyoruz.

Kaç Otobüs oldugunu Bilmiyorum..

atakumlueray

celebi

MAÇIMIZI YÖNETECEK HAKEM TRABZON BÖLGESİNDEN ABDULLAH YILMAZ:

BU SENE GİRESUN MAÇIMIZI YÖNETTİ VE 2-0 KAYBETTİK. BAKALIM BU SEFER KARŞILIKLI OLURDA GALİBİYET MAĞLUBİYET ANTEP BELEDİYE MAÇINI ALIRIZ.

ozkan17

harbiden yaa forma ne kadr güzelmiş.samsunsporumuzun kac cesit forması var ya biğlmıyoruz daha bu sene ılk defa goruyorum sametın uzerındekı formayı.birde kraldan guzel haber baslıklı acıklamayıda ıkı hafta sora kralın sakatlıgı nüksetti,kral yine sakat,kral yok vsvs gibi baslıklarla degisecegınden eminim.ınsallah oyle olmaz ancak benım bırsey dikkatimi cekdi.takımdakı bu sene diıger hocalr ısde yucel ıdlız olsun levent erıs olsun,vsvs hıc bu kadar dogru duzgun azimlı acıklamaları gormemısdım.ben orhan hocadan gercekdende memnunum ınsallah seneyde onunla devam ederız.çünkü o bizden birisi

King Of The North

Hakemin TrabRUMlu olması kötü, kazanacağımıza dair ümitlerim bir anda sıfıra indi.

55emo1985

slm beyler antebe gitmek için nereye baş vurcaz bi numara yazarmısınız acil şekilde kıral samsun kimin ne dediği önemli değil