Bank Asya 1.Lig, 26.Hafta | G.Antep BŞB.spor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan yaman55, 09 Mart 2008, 15:48:43

« önceki - sonraki »

jean

KırmızıBeyaz

Takıma az da olsa bir güven duygusunun yerleştiğine inanıyorum. En kötü ihtimal ile beraberlik ile döneceğimizi tahmin ediyorum gönül isterki 3 puan ı alıp gelelim. Allah yardımcımız olsun.
Birde geçen internethaber.com da Samsunsporun çığlığı ana sayfadan bir haber okumuştum. Futbolcularımız isyan ediyorlardı resmen Celil Serkan önderliğinde yönetime şehire yüklendiler adamlar haklılar bu kadar büyük bir ve zengin iş adamlarının sahip olduğu şehrin takımı bu hallere düşer mi ? 40 yıllık efsane çocuk çoluğun diline düştü rezalet diz boyu. Sonumuz hayırlı olsun
Selamlar

celebi

valla pazar gününü gerçekten farklı bir heyecanda bekliyorum.ama ben öyle hisleri kuvvetli biri değilim ama sanki adımıza olumçu bir şeyler olacakmış gibi geliyor bana.

veis

antep genç ve hızlı oynuyor bu bir gerçek ama takım defansda toplanıyor yavaş yavaş bunda aylardır deli gibi yazdıgım ramazanın etkiside var.elazıg deplasmanında hakkısız çok iyiydiler kaldıki hakkının monte olması ve maçın gidişatına göre kenanında oraya monte edilmesiyle bana kalırsa puan garanti.iş burda celile sercana kalıyor çünkü ilk 30 dakikada gol yemezsek kontralarla goller bulabiliriz.ama öncelikle hedef gol yememek.ve puan almak.tabiki gelirse 3 puanda kaymak gibi olur.

tolga

veis merak ettim senide tanıyorum kardeşim şahsen boludan maçtan ya sende diplama falan varmı izliyorum buralardan takım kuruluyor taktik veriliyor valla helala olsun taktir ediyorum yanlış anlama bilgin var herhalde valla bravo

körfez55

bence bu hafta ercüment,emre,hakkı,feridun,(kenan)hakan koçaslan,sefa,zafer,turgut,sercan,can oynamalı diye düşünüyorum.diğer kaşarları oynatmamak gerekir.

pitbul055

ercüment gibi kalecin varsa gol yememek çok zor be veis kardeş

yaman55

tam toparlandık biraz derken açıklamalar kötü oldu herşey lig bittikten sonra konuşulsa daha iyi olurdu

ozkan17

hani şu anldıgımız sivasdan haleci harundu hgalıba adı noldu ona? yoksa lısansı hala mı cıkmadı :-\

celebi

özkanım yok artık kaleci bizde.topla bir poz verdi. ardından gitti.

beşnumara

Alıntı yapılan: celebi - 13 Mart 2008, 16:26:25
özkanım yok artık kaleci bizde.topla bir poz verdi. ardından gitti.
gerçekten de komedi yaaa.devre arasında en azından bir kaleci almamız lazımdı durumumuz her ne olursa olsun.ben burda yöneticilerde büyük ihmalkarlık görüyorum.onların da mutlaka haklı olduğu yön vardır tabii ki. ama her an patlayacak bir bomba var elimizde.neyse mevzuya dönelim.hafta başında antepten puan alırız diye düşünüyodum ama artık inancım kayboldu.antep belediye bizi dağıtır.gönül ister ki samsunspor kazansın ama gerçekçi olmak lazım takım güven vermiyo.eğer yenileceksek de gençlerle yenilelim.papazlar tekrar takıma girip mağlup olmayalım

ozkan17

vay be bi futbolcu aldık bile diyemıyoruz artık..hayırlısıyla bitseydi artık şu sene yaa vıktım vallaha bu seneden

jean

insallah ercument sakatlanmaz yoksa cok skaat olur isimiz

veis

sevgili tolga yanlış anlamadım.ayrıca futbol bilgim sadece samsunspordan dolayıdır.

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: ozkan17 - 13 Mart 2008, 16:09:00
hani şu anldıgımız sivasdan haleci harundu hgalıba adı noldu ona? yoksa lısansı hala mı cıkmadı :-\

o kaleci şuanda diyarbakırsporun kaleciliğini yapmakta