Kongre Süreci

Başlatan samsunum, 28 Mayıs 2014, 13:11:25

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

saygi duyuyorsun ama kukla diyorsun, elestirmeye hakkin var ama yalan yanlis bilgilerle degil.

sen bana emin abnin 1 tl sini cebine attığını ispatla ben 30 yıllık sevdami bırakacağım.

buraya feceden twitterden boyali basindan her yazilani yazmayin. her duydugunuzu gercek sanmayin.

tabiki elestirecegiz ama dozunda ve gercekleri elestirecegiz. kimseyi kirmadan.

isa55

Emin Kar'ın başkanlığı Samsunsporumuza hayırlı olsun. Bu sezon süper lige çıkarız inşallah.

5trawberry

Ben de seni eleştiriyorum. Türkçe yazmayı öğren sonra Emin Kar'i eleştir.

Ertuğrul Sağlam

Insallah hayirli olur ama bu sefer cok sancili bir  donem yasanacak gibi geliyor.

SSKLA

Sonra neden sahipsiz şehrin sahipsiz takımı diyoruz. Helal Olsun!

Mert

Alıntı yapılan: abanoz - 15 Haziran 2014, 15:25:21
emin kar ve ekibinden hic bisey olmaz

kendinizi kandirmayin
taraftarina sahip cikamayan..ankarada saha bulamayan adami baskan diyor bana hikay anlatmayin
ne baskani ...ancak KUKLA olur

Bunları söylemek bu kadar kolay olmamalı.Çık sen başkan ol o zaman gücün varsa kardeşim burdan sallamak kolay? Nedense bu gibi günlerde senin gibiler çıkıyor piyasaya ortamı germeye gerek yok.diğer kuklalardan iyidir merak etme sen.Emin kar'ın başkanlığı hayırlı olsun.

Sol Açık

Kaldığımız yerden devam etmeliyiz. Oturmuş, çok zor kaybeden bir kadromuz var. Bence takımın temelleri ile oynamadan birkaç takviye ile Süper Lige çıkılabilir. Örn.: beğenelim-beğenmeyelim; Turgay, Adnan, Ekigho, Serkan Çalık gibi oyuncuların sözleşmeleri bitti, bu oyuncular yerine Abdülkadir gibi bir forvet transfer etmek, bir kanat oyuncusu almak ve 2 ortasaha oyuncusu alınıp, Cemil ve Musa Aydın ile sözleşme yenilemek yeterli (Ekigho olmayacağından yabancı hakkımız da olacak)...

Eğer bir arada durursak Süper Lig çok uzak değil.

Emin Başkan'a kolay gelsin, hepimize başarılar...

serkancengiz

Samsunsporumda trabzonlu tiek bir calisan istemiyirum insaallah emin baskan hislerine kapilmaz kulube trabzonlu getirmez

cgr

Tamamen rezilce geçen bir kongre. Salonda ancak 150-200 kişi vardı ki onlarında kongre üyesi olup olmadığı belli bile değil.

Önce 2 aday olduğu açıklandı, ara verilecekken Erkut Tutu söz aldı. Madem aday var, biz listemizi geri çekiyoruz dedi. Zaten ondan sonra gerginlik başladı. Erkut Tutuyu destekleyen kişiler sesini yükseltmeye başladı. 2 listede seçime girsin vs.vs.

Taraftar gruplarından belli başlı isimler birbirlerine sallıyor, sen onun şakşakcısısın diyor vs.vs.

Yazılacak çok şey var aslında ama...

Tek listenin olduğu seçimi kazanan Emin Kar'a başarılar...

eprianu

Emin Kar'ın seçilmesi iyi, ama keşke aday olmayacam gibi sözleri dememiş olsaydı.
Ne olursa olsun artık başkan seçildi. Önümüze bakalım. Oturmuş bir kadromuz var.
Eldeki oyuncular tutulup 4-5 sağlam transfer ile bu takım süper lige oynayacaktır.

Emin Kar tekrar hayırlı olsun. Tutu da gelse durum aynı olacaktı.
Borç belli gelir belli temlikler ortada. Sonumuz hayır ola...

yavuzselim

aday değilim deyip aday olup başkan seçilmesinde bu gün için bi sıkıntı gözükmesede esas sıkıntı en geç bir sene sonra yapılacak olan kongrede o zamanda aday değilim deyince kim inanıp liste hazırlayacak karşısına bu gün için Erkut Tutu liste hazırladı bir daha bu topa girermi birilerinin ağzından çıkan söze inanıp

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 28 Mayıs 2014, 20:06:59
Her sene ben bunları yazmaktan bıktım ama maalesef bizim yönetim anlayışı bıkmadı bıkmayacakta,yine olağan üstü genel kurul kararı,yine seçime gidiliyor,yine takım geç toplanacak,yine başkan adayı çıkmayacak , yine -yiye-yine-yine , yahu arkadaş Emin başkan yada diğerleri,şirinler veya şirin olmayanlar, bu takıma biri başkan olacaksa ADAM gibi arkasında dursun,her sene olağan üstü genel kurula gitmekten başka gündemimiz yok,bu takım geçen sene borcu yoktuda ,bu senemi borcu çıktı?bu takıma geçen senelrde destek çoktuda şimdimi destek azaldı? Nedir bu her sene seçim her sene seçim,bırakın arkadaş,kimse gelmesin ,böyle gelecekse Emin başkanda gelmesin . Yazık vallaha insanı kanser etmekten başka işleri yok,gitsin takım kayyuma kimin ne hesabı varsa orada görülsün !!

Yukarıdaki yazımı kongre kararı alınınca yazmıştım . Şuanda okuduğumda,o zaman ki bakış açım ile kızgınlığımda ne kadar haklı olduğumu bir kere daha görüyorum .

Ne oldu şimdi?

Hani Emin Kar ne olursa olsun aday olmayacaktı ?

Ne oldu büyük kaptan ? Ne oldu,ne değiştide tekrar aday oldun?

Kim ne kadar Emin Kar'ı hala savunursa savunsun,özellikle başka Başkan adayı çıkmasından sonra bu kadar sözünü çiğneyip tekrar aday olması artık benim gözümde sadece hayal kırıklığıdır.

Başkan adayı çıkmasaydı,takımı kayyuma gitmesin diye sahipsiz bırakmadım diyecekti,şimdi başkan adayı çıkıncı ne dedi?

Bütün planları Başkan adayı çıkmayacağı üzerine kurulmuştu,maalesef bozuldu,başkan adayı çıkıncada asıl yapmak istediği ortaya çıktı .

BURAYA BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM,HİÇBİR ZAMAN BU TAKIM KAYYUMA KALMAZ,HİÇBİR ZAMAN BAŞKANSIZ KALMAZ,kimse sahip çıkmazsa,taraftar sahip çıkar,bu yüzden birdaha umarım,o büyük lafları hiçkimse etmez . ( kayyuma kalır diye başkan oldum,bu takımı ben sırtımda taşıdım vs )

Şimdi günler önce alıntı yaptığım kendi mesajımdan hareket ederek,YİNE YAZIYORUM !!

benim kafam basmıyor,ben çok mantıksız bir adamım,bana bir allahın kulu çıksın lütfen açıklasın .

ŞİMDİ ,HER SENE KONGRE KARARI ALINMASININ MANTIĞI NEDİR ?

HER SENE BU TAKIM İÇİN,YOK KİMSE SAHİP ÇIKMIYOR,BEN OLMASAM KAYYUMA KALACAK GİBİ SÖYLEMLERİ SÖYLEREK TAKIMI KÜÇÜMSEMENİN MANTIĞI NEDİR?

KONGRE KARARI ALIP ASLA ADAY OLMAYACAĞIM DEYİP,ADAY OLMANIN MANTIĞI NEDİR?

KONGRE KARARI ALIP,BAŞKAN ADAYI ÇIKARSA BEN ADAY OLMAM DEYİP,BAŞKAN ADAYI ÇIKMASINA RAĞMEN,ADAY OLMANIN MANTIĞI NEDİR ?

KONGRE KARARI ALINDIĞI ZAMANLA,ŞİMDİ ARASINDA HİÇBİR MADDİ DEĞİŞİM OLMAMASINA RAĞMEN,SEÇİM KARARI ALIP SEÇİM YAPILDIĞINDA TEKRAR BAŞKAN OLMANIN MANTIĞI NEDİR?

Ben öyle çok tartışmalara forum içi konulara girmem,ama tüm değerli kardeşlerimin yorumlarını dikkatle okurum,bu konu beni yıllardır düşündürüyor,umarım bir üstadımız bizi bu konularda aydınlatır.

Nuri Asan

ibrahim Ersöz de yonetime girdi.

Burak

Ben şahsen Emin Kar'ı başkan olarak imkanlar doğrultusunda başarılı buluyordum devam etmesini bekliyor ve istiyordum ancak böyle değil böyle olmamalıydı bir laf söyleniyorsa lafın arkasında durulur karşısında Tarık Menteşoğlu Salim Çoşkunsu gibi lafta adaylar olsaydı eyvallah ama bu takımı daha önce süper lige çıkarmış bir aday vardı ve onun sözlerine istinaden oradaydı zaten açıklamış olsaydı Tutu aday olmayacaktı .Yapılanın haklı bir tarafı yok haklı bir sebebi de olamaz büyük kaptana saygımdan kelimelerimi özenle seçiyorum ancak inşallah yazılı bir senaryoyu oynamamıştır diye umut ediyorum.Ancak Tanju Çolak ve Fuat Köktaş la karşılaştırılacak seviyeden çok yukarıdadır yine de benim gözümde ama sebebi her ne olursa olsun kullanılan yöntem çok yanlıştır.

Nuri Asan

bu arada kongreye gelmeyen 9 milletvekillerini de Allah a havale etmek gerekir.

Ayni zamanda Büyükşehir belediye başkanı olmak üzere diger belediye başkanlarını da. Seçime bir ay olsaydi hepsi hazir kita beklerdi.