Futbolcular yine idmana çıkmadı/Celil kadro dışı

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Nisan 2008, 18:50:33

« önceki - sonraki »

körfez55

hoca gencleri oynatacağım demişti hakkının zoruna gitti galiba.bu durumda ne olur bilmiyorum ama dağılmaya basladık seneye allah sonumuzu hayır etsin..

maviay55

18 Nisan 2008, 19:56:45 #91 Son düzenlenme: 18 Nisan 2008, 20:00:30 berusa55
hakkının ne zoruna gidio anlamış değilim..tabii gençleri oynatacak orhan hoca iddamız kalmamış ligde seneyi düşünüo hoca gidene yol açık kardeşim..
celil kadro dışı değil diyor bi haberde bi haberde kadro dışı diyor hangisi acaba? ???
yarınki maçın sonucunu çok merak etmeye başladım  ::)

berusa55

Hakkı bahane arıyormus arkadaşlar. Gitme sebebi bir profesyonele yakısmayacak derecede komik ve ayıp. Ugurlar olsun. Aman gençlerimizi kaçırmayalım yeter!!!

Kadir ÇELEBİ

18 Nisan 2008, 20:05:20 #93 Son düzenlenme: 18 Nisan 2008, 20:40:15 SamsunSpor_34
Hakkı Yasal prosedurlerde sorun yaşamasaydı daha devre arası rizeye imza atacaktı.. Guluyorum sadece.. :)

Haber ajansların coguna düşmüş..

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20080418/samsunda_sok_gelisme.html

US

hakkı gibi birini yapıyosa bence gencleri elimizde tutmak cok zor  :(

körfez55

takımda diğer oyuncularda problem yok.kampa girdiler...ayrıca akıllarını çelen olmadığı sürece ödemeleri yapılırsa samsunda kalmaktan yana hepsi...önemli olan bugünlerde ödemelerini yapmak.yoksa hepsi serbest kalıyo.

ultra55

düne kadar kulüp içinde olup bugün dışarda kalanlar emellerine ulaşmak için her yolu deniyorlar bu arada olan koca Samsunspor'a oluyor.Sadece yazıklar olsun diyorum.Bermuda şeytan üçgeni gibi. H.B./A.Ç./C.S.

veis

devre arası adamlıgını gösterdi zaten rizeye kaçmak isteyerek o anlamda hakkıda kim oluyorki samsunspordan üstünmü.

red_white

giden gider gerekirse biz çıkar oynarız bi tek yapmadığımız bu kaldı

SOYLU

Adamlara Paraları virilse neden gitsinler Hepside kalır hiç biyere gitmez Sahip cıkanmı var takıma herkez arkasını dönmüş Bugunki olay beni gercekten cok üzdü Yazık Ne geregi var Celil ne yapmışki kadro dışı bırakılmış oynamıyor deseler yalan oynuyor Yaşını başını almış Gençlerden iyi Oynuyor hemde .Futbolcuları örgütlüyor deseler nicin örgütlesin ne kazanacak.Hadi örgütlüyor alırsın Kaptanlıgını elinden Verirsin Yaptırım  cezası.  Birde milli duygularla bakıyoruz Güzel diyoruzda Hiç para almasın Memleketi için oynasın yüregiyle oynasın Diyoruz onlarında ailesi var coluk cocugu var Bir TOPUN PEŞİNDNE NEDEN HİÇ UGRUNA KOŞSUNKİ Böyle takıma sahip cıkılmaz. Güzel gidiyor Takım oturdu Oturuyor derken GenE çalkalanmaya başladı AHLAH HAYIR ETSİN SONUMUZU Moral SIFIR.

Recep

hey yavrum hey ne günlere kaldık
o forma kutsaldır ama ne yazıkki tartıya koysan adamlığı 1 gram bile etmeyecek insanlar bu formayı giyecekler gülerim hepisine bu forma size 1000 beden büyük gelir derhal çıkarın kendinize kendiniz gibi küçük formalar bulun

red_white

herkes kendine göre haklı suçlu kimm

mehmet yılmaz

Samsunspor'un 6 haftada 14 puan toplamış olmasındaki esas faktör futbolculardan kaynaklanan harici sebeplerdi. Orhan Kapucu'nın teknik ,taktik anlamda başrole soyunacak bir katkısı olduğunu düşünmüyorum. Nitekim, Kartal maçındaki çöküşün ana sebebi de onun oyunu doğru okuyamamasıdır. ( Yücel İldiz'den iyi olduğu ise kesin )
Eğer Celil ve Hakkı bu kadar ciddi çaba göstermemiş olsalar şu anda Giresunspor karşısına Elazığ'ın puan kaybetmesi temennisiyle çıkan bir düşme adayı idik. O süreçteki 6 maçta takımın en çok göze batan üç-beş isimden idi Celil, Hakkı ve Kenan. Celil 5 asist 2 golle oynadı. Hakkı müdafaa adamı olmasına rağmen iki gol attı kritik iki deplasmanda. Çok fazla uzatmaya niyetim yok ama bir anda "oynamazlarsa oynamasınlar" demenin de çok doğru olmadığı kanaatindeyim.

SOYLU

18 Nisan 2008, 21:35:41 #103 Son düzenlenme: 18 Nisan 2008, 22:00:13 berusa55
Ben suçlu haklı Bilmem Görüşlerimi Söylüyorum Belki Doğru Belki Yanlış Belki Kızıyorsunuz  ama  Bence Tek Bir Gerçek Var Güçlü Bir başkanımızın olmaması En Cok Buna ihtiyacımız Var.

samsuni  Kesinlikle Katılıyorum sana  onlar samsunspor en vefalı oyuncuları senelerce top koşturdular Gercektende oynuyorlar Neden Şimdi  arkalarını dönüp gitsinler..

Sioux

Bu sitedeki bazı kişileri anlamıyorum.
Celil kötü
Serkan Aykut kötü
Caner kötü
Hakkıda kötüymüş, şimdi öğrendik
Kenan iyi gibi görünüyor ama o da her an kötüleşebilir
Bunlar çeteci, bunlar papaz, bunlar birilerinin adamı
peki, yönetim  -ortada yönetim kaldıysa tabi- hep mi iyi? bu kadar kasmayın savunacağız diye. yıllarını samsunspora vermiş futbolcu kardeşlerimizi klavye başında bu kadar kolay harcamayın. vicdansızlıktır, ayıptır. o topçu kardeşlerimizin yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarındaydı da mı yapmadılar birşeyler. az kalsın küme düşecektik ama onlar hem oynadılar hem oynattılar gençleri. sezgin gümüş, güvenilmiyorsun, sevilmiyorsun, istenmiyorsun. al bir kongre kararı da kim lafta kim gerçekte yönetime aday çıksın ortaya. bu iş yönetimdeyken para verip sonra borç yazdıran ve daha şimdiden samsunpsrun önümüzdeki yıl gelecek isim hakkı parasını hesaba işleten başgöle de kalmaz.