Futbolcular yine idmana çıkmadı/Celil kadro dışı

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Nisan 2008, 18:50:33

« önceki - sonraki »

pitbul055

celilin bunca söylemlerine rağmen yönetimin susması,birşeyler yapmaması garip değilmi arkadaşlar.zaten nekadar gariplikler varsa bizde oluyor

merkez

Alıntı yapılan: PiyanistOnur - 17 Nisan 2008, 11:55:17
Serkan,Celil,Kenan gerçek Samsunsporludur,sert açıklamaları olmuştur ama işin aslını iyice araştırmak gerekir.Sezgin gümüş yönetimine güveneceğime onlardan hayır bekleyeceğime Serkan,Celil,Kenanla yeni bir oluşuma gidilmesi daha mantıklı.Bu kişilerin adı artık Samsunspor ile özleşmiştir.

Yönetimden kimse bu zor şartlar altında takımı ligte bıraktık diye açıklama yapmasın,bunlara kalsa çoktan düşmeyi garantilemiştik.Takımı ligte bırakan Celil'dir, Uyanığın Samsun'a gelip konuşmasıdır.

Arkadaşın sözlerinin tamamına katılıyorum,Burada sezgin Gümüş için kötü bir şey yazılmıyor kimse olayı içselleştirmesin.Sadece Gümüş ve yönetiminin bu işi yapamadığı ve bundan sonra da yapamayacağının aşikar olduğunu söylüyoruz.

Bunca olay oluyor futbolcular kazan kaldırıyor bir tane yönetici çıkıp ta duruma el koyamıyor,ortada ne yönetici ne başkan var böyle kulüp yönetilmez ki!

Defalarca söyledim tekrarlıyorum acilen kongre kararı alınmalıdır,Samsun içinden bir yönetim kurulu çıkaracaktır.

Baþkent_55

17 Nisan 2008, 14:06:49 #62 Son düzenlenme: 17 Nisan 2008, 15:11:07 berusa55
para bazı insanları satın alabilir ama bizleri asla ÖLENE KADAR SAMSUNSPORLUYUZ

US

bizler bunlara futbolcumu dıyoruz ya..tıyatrocu bunlar tıyatrocu

körfez55

iyi yaptılar evet malatyalısı trabzonlusu eskişehirlisi kumbaralarımızı verelim de takımınız idmana çıksın diye alay ediyolar.takımdaki çoğu futbolcuda bu durumdan rahatsız ama abileri bi karar aldığı için ona uymak zorundalar..yine kendileri kaybedecek çünkü herkes şu saatten sonra kendisi için oynar...artık ne şikeciliğimiz kaldı,ne dilenciliğimiz bu adamların sayesinde..tebrikler hepinize...

veis

bu saatden sonra yapıcak bişey yok sezonun tamamlanması lazım bu sezon futbolcusundan yönetimine taraftarına kadar herkese stres oldu hayırlısıylla bitsin başka bişeye gerek yok.

ultra55

Biz görevimizi yaptık diyor Celil.Sizin göreviniz Samsunspor'u ligde bırakmak değildi.İlk yarının ortalarında para alıp alamayacağınız bile belli değilken doğru dürüst futbol izleyemedik ki.Bence şu an oynan futbolda alınan galibiyetlerde en büyük pay sahibi Orhan hoca'dır.Lig başladığında da aynı futbolcular vardı şu anda da aynıları var.Lig başlamadan ben Samsunspor'da para almadan oynarım diyen Celil değilmiydi??Her sene aynı taktik.Şimdi de para almadığımız için idmana çıkmıyoruz.Başrolde Celil.Bu nasıl iş.Yok zamanda gelen yönetime sitem etmek yerine kılını bile kıpırdatmayan Samsun kentine sitem edilmeli.Bu saatten sonra yakında bırakıp gidecek olan yönetime yine de takımı sezonun sonuna kadar yokluklara rağmen taşıdığı için teşekkür edip, parasız bile oynarım diyipte genç futbolcuları isyana teşvik eden,sürekli basına yönetim alehine açıklamalar yapan Celil'i ve sezon boyunca doğru dürüst maç oynamayan serkan'ı,oynadığı maçlarda bizi hep 10 kişi oynuyormuşuz gibi bırakan Caner'i eleştirip.Futbolunu oynayan görevini yerine getirmeye çalışan Can'ı,Kenan'ı,Marciel'i,zafer'i ve genç kardeşlerimizi kutlamak lazım.

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsun'da para krizi

Samsunsporlu futbolcular aylardır para alamadıklarını belirterek antrenmanlara çıkmama kararı aldı. Ödemeler yapılıncaya kadar idmana çıkmayacaklarını belirten oyuncular, yönetimden anlayış beklediklerni söyledi.

Bank Asya 1'nci Ligi'nde 6 haftadır yenilgi yüzü görmeyen Kırmızı-beyazlı takımda futbolcular isyan bayrağını çekti. Yaklaşık 6 aydır para alamadıklarını belirten futbolcular antrenmanlara çıkmama kararı aldı. Ödeme yapılıncaya kadar antrenmanlara çıkmayacaklarını ifade eden futbolcular, yönetimin para konusuna çözüm bulmasını istedi.

Bazı futbolcular ise Nuri Asan Tesisleri'nde kendi başlarına çalıştı. Havanın da güzel olması nedeniyle ayak tenisini oynayıp şut çalışması yapan bazı futbolcular, yönetimden anlayış beklediklerini dile getirdi. Teknik direktör Orhan Kapucu'da futbolcularla görüşerek antrenmanlara çıkmasını istedi. Ancak Kapucu'nun ikna çabaları sonuç vermedi. Bunun üzerine yönetimle görüşerek bu soruna çözüm bulmasını isteyen teknik direktör Orhan Kapucu, futbolcularına destek vererek şehrin takıma sahip çıkmamasından yakındı.

Futbolculardan Can Ulun ve kaleci Ercüment, takım olarak bir karar aldıklarını belirterek, "Böyle bir kararı ligde kalmayı garantiledikten sonra aldık. Takımımıza zarar gelmesini istemedik. Biz üzerimize düşeni yaptık. Artık sıra yönetimde. Giresunspor maçı öncesi de kampa girip, kazanmak için sahaya çıkacağız. Protestomuzu hiçbir şekilde sahaya yansıtmayacağız" diye konuştu.

harbisamsunsporlu5517

alayı defolup gıtsın yeter artık bu rezıllık

veis

hoca neyapsın topçu antremana çıkmıyorsa o zaten elinden geleni verdi samsunspora hatta yıllar sonra takımımız onun gibi karakterli bir hocayı buldu.ama içimden bi ses o da seneye yok diyor ama hadi hayırlısı.

Sioux

Celil bedava oynarım dedi. ( Ama yönetim ona sezon başında bedava oyna demedi, bir bedel biçti)  Peki diğerleri demi bedava oynarız dedi. Sanki o çocukların paraları verildi de sadece Celil'in verilmedi. Celil bu takımın kaptanıdır ve küme düşmemiz kesinken çıkıp, biz bu takımı ligde tutarız demiş ve birkaç arkadaşının da üstün gayretiyle tutmuştur.

Celil'in Samsunspor forması giydiği yıllar kadar yaşı olmayanlar çıkıpta Celil'in Samsunsporluluğunu tartışmasınlar. O kadar ucuz değil bu işler.

red_white

bencede celil terinin son damlasına kadar mücadele edio her maçta

atakumlueray

celil görevimizi yaptık diyor.belki görevi takımı ligde bırakmak değildi daha fazlasıydı ama o görevini eksik de olsa gayret gösterdi gerçekleştirdi.peki yönetim üzerine düşenin ne kadarını gerçekleştirdi?kimse sahip çıkmazken sahip çıktı falan ama neden ilk başlarda herşey güzel giderken birçok yönetici istifa etti?neden takımla sadece birkaç yönetici ilgilendi?neden futbolcular yönetimden bazılarını desteklerken diğerlerini istemiyoruz diyebildi ve neden hala bu kötü havaya rağmen kalmakta ısrar ediyor?bence bizim veya en azından benim bilmediğim çok daha başka mevzular var..

veis

babaalişo

sene 2008-2009 sezonu şeref trübününde başkan koltuğunda HÜSEYİN BAŞGÖLÜ görüyorum.............. saygılar sunuyorum