Futbolcular yine idmana çıkmadı/Celil kadro dışı

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Nisan 2008, 18:50:33

« önceki - sonraki »

aydın uzun

yazık ya o şu yapmış bu bunu deşmiş.ya arkadaşlar samsunpor sahipsiz.bizlerden başkaları varmı yıllartır maçlarda bizden başkası yok ya yok

Sioux

Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 19 Nisan 2008, 18:17:00
celilk efendi bu güne kadar aldıgı paralara saysın ...

Sende bugüne kadar gördüğün galibiyetlere say o zaman. Celil efendi değil Celil. İmparator Celil.

Bugünkü maçta protestonun kralı oldu, arkamızda taraftar var demesinler boşuna. Bırakıp git Sezgin Gümüş.

ultra55

Bi araştırın bakalım celil'in kulüpten ne kadar alacağı varmış:)) doğru dürüst alacağı kalmamış be adamın.Alacakları olanların içinde en çok o almış.Bi de bugün kırmızı kart gören topçumuza bakın.Hepsi Samsunspor'u cadı kazanına çeviren  şahsın adamları.Zaten ona baba diyorlar.Hani dünya paralar verip sonrada kuruşu kuruşuna isteyen baba!! var ya onun.

veis

celilin bende çok büyütülecek bi para alıcagına inanmıyorum.sanırım yönetime aday olucak şahıslarla çok içli dışlı.paranın kokusunu almışdır yine.

Baþkent_55

buradan gerçek samsunspor taraftarlarına sesleniyorum .....kardeşim siz nasıl taraftarlarla dalga geçen futbolcuya sahip çıkarsınız yaa.......keser nereye yontarsa oraya gitmeyin beyler dik durun dik kimse samsunspordan büyük değildir isimler geçici samsunspor kalıcıdır ....samsunsporun hiçbir futbolcuya ihtiyacı yoktur .....taraftarda kimssenin adamı değildir olmamalıdır.......samsunspor taraftarı için tek gerçek samsunspordur bundan gerisi teferruattır.........anlayana

CeLiL_55

20 Nisan 2008, 13:23:31 #125 Son düzenlenme: 20 Nisan 2008, 13:44:25 admin_
İmparator CeLiL baba Sonuna Kadar Arkandayım Sen Her Zaman En Doğru işleri yapıyorsun ve Samsunsporu bu halden Kurtarıcak biriside Sensin İmparator CeLiL seni Kadro Dışı Bırakan ??? Yönetim Defolun Gidin bırakın ....

hakaret içeren kelimeler kullanmayalım, tekrarı halinde nopost cezası alacaksın!!

ultra55

Bravo Başkent55.Adamlar istedikleri zaman top oynasın istemedikleri zaman oynamasın.İstedikleri zaman idmana çıksınlar.İstedikleri gibi basına konuşsunlar,dalga geçsinler.Üstelikte bunu en çok en fazla para alanlar yapsınlar.Oynamadıkları maçların primini de kulübe gelip istesinler.Samsunspor yönetimi ile dalga geçmeye kadar (ki bu Samsunspor Kulübünü aşağılamaktır) işi abartsınlar.Gol atıp tanju'ya hediye etsinler.Birilerine o benim babam desinler (ki bu kişide Kulubü ve taraftarı parçalara bölmüştür bence).
ASIL BOMBA; Bu kişi çıkıp basının önüne açıklasın, bir kaç evvel yönetimin bilgisinin dışında kulüp muhasebesine gidip hangi futbolcunun maaşını primini dört katına çıkartıp bu futbolcuyu kulüpten alacaklı duruma geçirdin? hesap verrrrr..bilin bakalım bu futbolcuda kimmiş acaba?Hiç kimse bilemedi dimi kim olduğunu:)) emin bilememişsinizdir.Alacaklarını alamamışmışşş.Bu şeytan üçgeni herkesi salak yerine koyup herkesi aptal sanıyorlar galiba.Bence samsunspor için en büyük tehlike birinin!! babasının bu kulübe başkan olmasıdır.Çocukluğumdan beri büyük bir sevgi ile tuttuğum Samsunspor defterini o başkan olduğun gün kapatırım ben.Çünkü bu demektir ki Samsunspor gerçekten bitmiştir.

CeLiL_55

Alıntı yapılan: ultra55 - 20 Nisan 2008, 13:31:17
Bravo Başkent55.Adamlar istedikleri zaman top oynasın istemedikleri zaman oynamasın.İstedikleri zaman idmana çıksınlar.İstedikleri gibi basına konuşsunlar,dalga geçsinler.Üstelikte bunu en çok en fazla para alanlar yapsınlar.Oynamadıkları maçların primini de kulübe gelip istesinler.Samsunspor yönetimi ile dalga geçmeye kadar (ki bu Samsunspor Kulübünü aşağılamaktır) işi abartsınlar.Gol atıp tanju'ya hediye etsinler.Birilerine o benim babam desinler (ki bu kişide Kulubü ve taraftarı parçalara bölmüştür bence).
ASIL BOMBA; Bu kişi çıkıp basının önüne açıklasın, bir kaç evvel yönetimin bilgisinin dışında kulüp muhasebesine gidip hangi futbolcunun maaşını primini dört katına çıkartıp bu futbolcuyu kulüpten alacaklı duruma geçirdin? hesap verrrrr..bilin bakalım bu futbolcuda kimmiş acaba?Hiç kimse bilemedi dimi kim olduğunu:)) emin bilememişsinizdir.Alacaklarını alamamışmışşş.Bu şeytan üçgeni herkesi salak yerine koyup herkesi aptal sanıyorlar galiba.Bence samsunspor için en büyük tehlike birinin!! babasının bu kulübe başkan olmasıdır.Çocukluğumdan beri büyük bir sevgi ile tuttuğum Samsunspor defterini o başkan olduğun gün kapatırım ben.Çünkü bu demektir ki Samsunspor gerçekten bitmiştir.
Ya Birader Sen neden Bahsediyorsun ya Adamlar 7,8 Aydır Para alamıyor Bedava Top oynuyorlar Takımıda Ligde Tuttular bu sene hala diyosunuz Keyiflerine göre davranıyorlar tabi öyle yapıcak Adam hem Parasız 5 kuruşsuz babasının hayrına aslan gibi saldırıp adam gibi topmu oynicak Hangi Takımdakiler Yapar Bunu Saçma konuşmayın gerçekleri görün biraz şimdi Rahatız tabi sen seneye bu bedava oynayan Futbolcuları bile Mumla Aricaksın Mumla..

ultra55

20 Nisan 2008, 13:43:31 #128 Son düzenlenme: 20 Nisan 2008, 13:45:46 ultra55
7-8 aydır para almıyorlar haa:) o zaman basın da gördüklerimizde yalandı.Primler para değilmiydi? Samsunspor'da top oynayan bir futbolcunun görevi takımı ligde tutmak değildir.Kocaelispor'dakilerde para  alamıyor ama ligin tepesindeler.

red_white

futbolcular kendine göre haklı yönetim kendine göre haklı destek olmadı kimse yardım kampanyası dediler şehir destekmi werdi

körfez55

kocaelisporda futbolcular 26 haftadır para alamıyolar ama şampiyonluk mücadelesi veriyolar.sonuctta bu futbolcular paralarını alacaklar ama oynamadıkları için helal olmayacak o para olmasın da zaten.hadi gencleri anladık da celil i anlamıyorum tamam samsunsporluluğuna dil uzatmak kimsenin haddine değil futbolculuğuna da...ama aç kalmış gibi takımda adeta isyan çıkarmanın tek açıklaması olabilir o da hüseyin başgölün baskan olması için yönetimi göndermek...peki hüseyin başgöl başkan olsa bu takım düzelirmi dersiniz bence kesinlikle hayır.sezgin gümüş de ilaç değil hüseyin başgöl de...

CeLiL_55

Desene bi 10 yıl Süper Lige Çıkamıcaz :D Burda En büyük Hatalı Suçlu Bizler Samsun Halkıyız Bu Takıma Yeterli Desteği vermedik Yazık Samsun Halkına

red_white

celilin samsunsporluğuğundan şüphem yok ama şu anki amacı para bile olsa hüseyin başgölü gelmesini bu kadar neden çok istio başgöl yoksa bu takıma yararlımı olucak herşey 1 ay sonra belli olucak vaadleri görücez

red_white

körfez55

malesef celil55 kardeşim en büyük suç bizde malesef...bak bursaya bi sene 2.ligde küme düşlerken 2.sene açık ara şampiyon oldular biz bunu yapamadık.nedni açık ve net söylemeye gerek yok.ama herseye rağman bu sene çıkabilirdik.yönetim bölündü futbolcular para yok diye oynamadı vs vs...artık seneye erteledik umutlarımızı inş yeni bir yüz gelir de kurtuluruz bu girdaptan çünkü sabvrımız kalmadı.artık psikolojimiz bozuldu kaldıramıyoruz biz bu ligi.her gecen sene rüyamızda görsek inanmayacağımız takımların taraftarlarıyla muhatap oluyoruz alışkın değiliz çok koyuyo bize çokkkkkk...