Futbolcular yine idmana çıkmadı/Celil kadro dışı

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Nisan 2008, 18:50:33

« önceki - sonraki »

ahk34

Celil efendi Nede olsa tanjuyu işaret ediyor.

atakumlueray

celil konuşmicak da kim konuşcak ki?sercan mı turgut mu?bu takımda biri konuşcak,biri isyan etcekse bence bu kişi celildir.hakkı da fazlasıyla vardır

ozkan17

Alıntı yapılan: atakumlueray - 17 Nisan 2008, 00:17:48
celil konuşmicak da kim konuşcak ki?sercan mı turgut mu?bu takımda biri konuşcak,biri isyan etcekse bence bu kişi celildir.hakkı da fazlasıyla vardır
dogru konusmali tabiki hemde paramız yok ama otobusumuz varr baba huseyın basgol prx prx demeli demi..

atakumlueray

sen benle konuşurken demeli demi diyemezsin bi kere.ben fikrimi yazdım zaten.bence diyebilir diyorum.bu takımda yönetim mi olmasa bu sene kümeye düşerdi yoksa celil olmasa mı bunu bi iyice düşünün

ss

bu otobus olayı ney yaa takım otobus mu almıs ne olmus

ss

yanı aldılarsa ne gerk var metro zaten 2 gunlugu 2600 ytl e verıyor kulubun altına otobus. yanı yasasın galıp oztuyrk destegı dmek gelıyor ıcımden

ozkan17

Alıntı yapılan: atakumlueray - 17 Nisan 2008, 00:24:18
sen benle konuşurken demeli demi diyemezsin bi kere.ben fikrimi yazdım zaten.bence diyebilir diyorum.bu takımda yönetim mi olmasa bu sene kümeye düşerdi yoksa celil olmasa mı bunu bi iyice düşünün
Alıntı yapılan: veis - 16 Nisan 2008, 22:58:2524 topçu susacak celil kalkıp otobüsleri var diyecek bu yakışmıyor bunu anlatmaya çalışıyor insanlar.ben 1 sene para almadan oynarım diyen topçu bu tarz konuşmamalı.
benım soykleme ıstedıgım bu hemen tartısma yaratma!!

Alıntı yapılan: ss - 17 Nisan 2008, 00:26:06
bu otobus olayı ney yaa takım otobus mu almıs ne olmus
otobus olayıda su;celil takımla baskanla dalga gecen bır uslupla paraları yok ama otobuslerı var dıyo ıstanbulda kartal macı oncesı hava alanında takım otobusunde..bu yanı otobus  falan aldıgımız yok..

ss

bu sekılde deıdıgnı kım soyluyor takım otobusunde kafıle baskanı futbol sube sorumlusu genel menejer ve futbolcular oluyoo bu bılgıyı kım sızdırıyor kım soyledıgını dıyor

cCc_askurt55_cCc

17 Nisan 2008, 00:54:49 #53 Son düzenlenme: 17 Nisan 2008, 00:56:32 cCc_askurt55_cCc
bizim celilin samsunsporluluğundan en ufak bir şüphemiz yok.Bu sezon küme düşmediysek bunda celilin payi %51'dir.Pazartesi günü akstvde orhan hocayı dinledim.Celilin serkanın kenanın hocanın kendi ceplerinden genc futbolculara ve klub calısanlarına manevi destekde bulunduklarını ogrendim..

Celil bizim için bir imparator,Samsunspor abidesi,kaptan,yani;hersey demek..Samsunspor'a mâl olmus bir futbolcunun ekmek yediği klub hakkında böyle alenen,bizi aşşalayıcı ve dalga gecer konusmalarını izleyince şok oldum..İnanım o görüntüleri tam ir saat telrar tekrar izledim!!

Celilden şunu beklerim;yazılı veya gorsel basında o goruntuler hakkında bir yorum yapıp,özür dilemesini beklıyorum..

İNSAN BÜYÜDÜKÇE KÜÇÜLÜR CELİL EFENDİ!!EVİN BİRİNCİ KATINDAN DÜŞERSİN BİRSEY OLMAZ,AMA ONUNCU KATTAN DÜŞTÜĞÜN ZAMAN KENDİNİ TANIYAMAZSİN BİLE..!!NE OLDUM DEĞİL NE OLACAĞIM DEMELİSİN CELİL..DALGA GECTİĞİN BU CAMİA SENİ İMPARATOR İLAN ETTİ.İMPARATOR OLMAK ÖNEMLİ DEĞİL,ÖNEMLİ OLAN DURUŞUNLA,KARAKTERİNLE,KONUSMANLA İMPARATOR OLACAKSIN.

Biz Samsunspor olarak bir aileyiz..Aç kalıp düşmanlarımıza dik duracagız..Bugunler mutlaka geçiçidir.Superligdeki takımlar bile maddi krizde,ama hiçbir futbolcusu böyle klubunu,camiasını,sehrini,taraftarını aşşalamıyor..!!

Hiçbirimiz Samsunspor'dan üstün değiliz..

veis

Alıntı yapılan: ss - 17 Nisan 2008, 00:32:34
bu sekılde deıdıgnı kım soyluyor takım otobusunde kafıle baskanı futbol sube sorumlusu genel menejer ve futbolcular oluyoo bu bılgıyı kım sızdırıyor kım soyledıgını dıyor

maç için yola çıkarlarken taraftarlarımızdan birisi çekdi.sitedede yayınlandı.tamam konuşacak tabiki isyanıda olabilir ama bunu sen bu şekilde yapamazsın.

celebi

ben bilemem ama artık celil bu şeklde yapmakla son zamanlardaki çıkışlarının artık yeter dedidrtecek cinsten yaptı sanırım. ben yakışıksız bulduğumu daha önce söylemiştim.ama celil artık senin miyadın doldu diyeli. bu zaman kadarki futbolun için teşekkürler.futbolculuğuna bir şey söyleyemeyiz ama o cümleyi herkesin önünde ifşa etmesi bile çok yanlış

veis

ya bu takımda kenanda var hakkı da var yıllarını samsunspora vermiş adamlarda var ama çıkıp bu tarz konuşmak celile yakışmıyor bunu kendisinin anlaması gerekiyor.

Recep

arkadaşlar
türkçede güzel bir deyim vardır ölümü gösterip sıtmaya razı etmek diye
bu takımdaki bazı zatlar ( ki onların kim olduğu hakkında yorum yapmak ta
istemiyorum ) bizi ,takımımızı , şehrimizi hiçe sayarak ölümü gösterip sıtmaya
razı ettiler. Tamam bu takımda para yok , bu takımın arkasında siyasi bir güç yok
ama bu takımın sırtından yıllarca aklınızın alamıyacağı paraları kazandınız helali hoş
olsun gözümüz yok ama bilinmesi lazım ki gemiyi en son kaptanlar terk eder yeri gelir
o gemiyle beraber batar . Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz gemiyi ilk terk etmeye kalkan sizsiniz ve buda yetmezmiş gibi gemide kalıp mücadele etmek isteyenleride caydırmaya çalışıyosunuz.
Şunu bilesinizki bizler çok zor günler atlattık ve de atlatabiliriz ama biz çok büyük bir camiayız
biz amatörde de bile bu takımın peşinden gideriz.Her gün medyada samsunsporlu futbolcuların para yüzünden ortaya çıkmaları gerçekten içimi acıtıyor bizi ,takımımızı ve şehrimizi bu yollarla rezil etmeye kimsenin hakkı olamaz vede buna izin vermemeliyiz.Şeriatın kestiği parmak acımaz
bunun için bu takımda huzursuzluk yaratanlar kimse feriştahı olsa (bu yalnız futbolcu değil yönetici de olabilir ) camiamızdan en kısa zamanda uzaklaştırılması gerkmektedir.

atakumlueray

okuyorum yorumları da çoğunluğun benden farklı düşündüğünü görüyorum.yapılan yorumların da çoğunun duygusal olduğunu.bu takımda oynamaya can atanlar var demek mesela fazla iyimser hele de başka başlıklarda böyle giderse armağandan sonra diğerleri de gidecek,nasıl elimizde tutacağız derken.bana göre celilin bunları söylemeye hakkı vardı ama karşı görüşteymişim gibi düşünim ve celilin söylememesi gerektiğini.celilin bu davranışı karşısında bu yönetim ne yapabiliyor?bu yönetim artık ne doğruların hakkını verebilcek kapasitede ne de yanlışlıkların cezasını...ağırlığı kalmamış bir yönetimin de ya bırakması gerekiyor ya da yeniden genel kurul yapıp tekrar seçilip söz sahibi olması..ama asla bir kenarda sessizce beklememesi...

Nuri Asan

Serkan,Celil,Kenan gerçek Samsunsporludur,sert açıklamaları olmuştur ama işin aslını iyice araştırmak gerekir.Sezgin gümüş yönetimine güveneceğime onlardan hayır bekleyeceğime Serkan,Celil,Kenanla yeni bir oluşuma gidilmesi daha mantıklı.Bu kişilerin adı artık Samsunspor ile özleşmiştir.

Yönetimden kimse bu zor şartlar altında takımı ligte bıraktık diye açıklama yapmasın,bunlara kalsa çoktan düşmeyi garantilemiştik.Takımı ligte bırakan Celil'dir, Uyanığın Samsun'a gelip konuşmasıdır.

Nerelerde bu Adnan Ölmez,hesaba çekilme zamanı geçmedimi onlar Samsunspor sayesinde büyüdükçe büyüdü dükkanlarıda şirket oldu.Samsunspor gibi efsanede buralarda.Kitapsızlar ilk önce Uyanığın sonrada takımın başını yediler