Futbolcular yine idmana çıkmadı/Celil kadro dışı

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Nisan 2008, 18:50:33

« önceki - sonraki »

veis

zaten kongre kararını aldılar merak etmeyin şuan seçimlere girip girmeme konusunda mulakat yapıyorlar.

CeLiL_55

18 Nisan 2008, 22:27:05 #106 Son düzenlenme: 18 Nisan 2008, 22:28:39 berusa55
Ya arkadaşlar Profosyonellik bir yere  kadar yok Forma Kutsaldır falan bunlar artık geçmişte kaldı Türkiyede Kimse Formanın Kutsallığını önemsemiyor adamlar aylardır Paralarını alamıyorlar ne yicek bunlar taşmı CeLiL gibi adamı Kadro Dışı bırakan bu Yönetime sövmek gerek ya neyse Seneye görücez kimlerle nası ne halde oynicaz sonumuz Karadenizde Boğulucaz...

US

ölüm sebebimiz olur bu samsunspor yaa ne bu sacmalıklar dunyası..feraha eremicezmi biz

hasselbaink

19 Nisan 2008, 00:11:41 #108 Son düzenlenme: 19 Nisan 2008, 00:15:34 hasselbaink
Yazmanın bu kadar ucuz olduğu, 16-17 yaşında çocukların Hasbi Ağa, İsmail Başkan, Celil, Serkan gibi isimleri pat diye eleştirdiği ve yer yer de hakaret ettiği bir ortamda, sözler havaya uçabiliyor maalesef.

Celil yanlış yapmış mıdır? Evet... Hüseyin Başgöl'e tabiri caizse bu kadar yamanmak hoş birşey değil. Celil, milli olmuş, gün görmüş bir sporcu kardeşimiz ama onun karakteri bu. Çok konuşur, ağır abi olamaz, eskiden de öyleydi. Bak, Celil böyle diyorsun ama sözünün arkasında mısın denir. Evet der, sonra da "ya abi aramızdaydı hani!" deyiverir. Eminim youtube'daki görüntüyü görse, "ya biz şaka yapıyorduk, niye koydun internete?" diye sorar o arkadaşa. Halbuki genç arkadaşım söylemiş orada youtube'a koyacağım diye.

Evet, Celil yanlış yapmıştır ama Celil bu yanlışları niçin yapmıştır? Çünkü ortada -altını çizmek istiyorum- iyi niyetle başlayan ancak kervan yolda dizilir diye düşünüp, sadece 2-3 aylık plan yapabilen bir başkan var. ( Yönetim demiyorum çünkü yönetim mönetim yok ortada ) Zaten başkana bu kadar tahammül edilmesi onun Samsunsporluluğuna olan inançtı, kredisi oydu yani. Ancak ortada bir sportif başarısızlık olduğu kesin.

İyi de şehir desteği yok, belediye, iş adamları vs. denilmesin boşun. Bunların olmayacağı bilinerek yola çıklmamış mıydı? Örneğin İsmail Uyanık'ın 2. gelişinde kendisine sözler verildi bazı çevreler tarafından ama tutulmadı. Ben bu nedenle İsmail Başkanın destek görmüyoruz isyanını hep haklı bulmuşumdur. Peki Sezgin Gümüş'e kim ne söz verdi de yapmadı? Yok böyle birşey... Şartları bilerek geliyorsan, o şartlara göre davranacaksın.

Hüseyin Başgöl, yönetimdeyken verdiği oarayı geri istemiş. Böyle yöneticilik mi olur? O zaman ben de fakir bir adam olamam rağmen bankadan ihtiyaç kredisi çekeyim. Samsunspor yönetimine girip vereyim paraları, ayrılınca da geri isteyeyim. Peki, nerede bizim karşılıksız sevgimiz?  Hasbi Menteşoğlu, Yeşilırmak'ın suları gibi para akıtmıştı takımımıza, tek kuruş geri istedi mi? Başgöl diyelim ki başkan oldu, ölene dek başkn olamyacak ya, bırakınca harcadığı her kuruşu geri isteyecek demek ki.

Son söz... Celil neden kadro dışı kaldı? Cevap; izinsiz konuştu, beyanat verdi, halkı isyana teşvik etti vs. İyi de Celil bunu haftalar öncesinde yanına Serkan, Kenan ve Hakkı'yı da alarak Bolu maçı sonrasında da yaptı. Sıkıyorduysa o zaman kadro dışı bıraksalardı. Ne oldu şimdi? Söyleyeyim, takım kümede kalmayı garantiledi.

Sonra gel de bu kadro dışına hak ver.

Benim için Armağan Kuş'un satılması -içeriğini bilmiyorum, ilgilenmiyorum da- Samsunspor yönetiminin aynası olmuştur.

south_london

yonetim iyice sacmalamaya basladi.cahilce isler yapiyorlar.celil oncedende yapmisti aciklamalar o zaman niye kadro disi birakmadilar?celil takimi kurtardi takimi rahatlatti simdimi birakiyorlar kadrodisi?umarim biran once kongre karari alirlar daha fazla kan kaybetmeden yeni bir yonetimle devam ederiz.yoksa bu genclerin hicbirini tutamayacagiz...

bengülü

yazık bu yönetim ne yapmak istiyor bir türlü çözemedim bu takımın futbolcularına parasını vereceksin tamam yönetimde bazı konularda haklı  yıllardır celil hep para  para diye konuşuyor samsunsporda kimsenin parası kalmaz samsunspordan kimse büyük değildir gitmek isteyende gider zorla tutmayız

recai

beşnumara

bu yönetim artık kredisini tamamen tüketti niye hala ayakta durmaya çalışıyorlar anlamıyorum zaten bundan sonra siz olmuşsunuz olmamışsınız bir şey farketmeyecek ki.topçular yine parasız idman yapacaklar parasız gezecekler parasız deplasman yapacaklar.sezgin gümüş faturalı hattın mı kurtaracak seniii....

selahattin55

CELİL in kadro dışı bırakmak samsunsporun intihar etmesidir.TÜRKİYEDE her takımda oynaya bilecek birisidir.maçın gidişatını değiştire bilicek kişidir.yönetim artık göreveini yapamayacak duruma gelmiştir.bunu artık herkes görüyor.ama CELİL E yakışmayan tek şey hüseyin başgöl gibi birinin ısrarla reklamını yapıyor.veya o kişi celili kullanıyor.o nun dışında celil ne dediyse ne yaptıysa haklıdır.

Sadece Samsunspor

AlıntıTARTIŞTI idmanı bıraktı
Samsunspor´un tecrübeli futbolcusu Hakkı Hocaoğlu, dün yapılan antrenmanda Teknik Direktör Orhan Kapucu ile tartışarak idmanı terk etti. Kendisinin böyle bir duruma anlam veremediğini belirten Hakkı "Hocama, Kartalspor maçında Caner ile Serkan Aykut´u neden oyuna sokmuyosun. Oyunda zorlanıyoruz diye bir söz söyledim. Daha sonra kadro dışı bırakılan Celil´in yanında olduğum için ve yaşlı bahenesiyle kesik yedim"dedi. Tecrübeli futbolcu, "Kenan da yaşlı. Onu neden oynatıyor o zaman. Ne farkımız var onunla" diye konuştu.

kenan adam gibi adam ya sen ? sen nasıl hocaya dersin maç sırasında şu oyuncuyu sok diye

veis

bakarmısın ya hakkı efendi sen kenanın damlası olamazsın.kenan kişilik olarak insanlık olarak futbolcu olarak aslanlar gibi.ve benim için samsunspoırun tek oyuncusuda o.

55__Gurbet__55

okuyorumda´da herkes yönetime isyan ediyo ama celil bisey dedigi zaman hemen suclu oluyo adam 6 aydan beri para alamiyo ya siz 6 ay para almadan calisimisiinzi 2 ay gecmez isi birakirsiiniz futbolcu profesyonel olmalisa yönetimde profesyonel iolmasi lazim ve oyuncularin parasini vermesi lazim

harbisamsunsporlu5517

parasız oynarım demesin show yapmasın bastan  :'(

veis

antremansızlıkları belli olmuyor şuan maçı seyrediyorumda iyi savaşıyorlar.

US

19 Nisan 2008, 18:17:00 #119 Son düzenlenme: 19 Nisan 2008, 20:10:16 berusa55
celil efendi bu güne kadar aldıgı paralara saysın ...