andan güngör gelirse BANA MüSADE?

Başlatan kaptan 55, 25 Haziran 2013, 09:36:10

« önceki - sonraki »

teksas3455

Gel Adnan gel. Her gün tesislere gelecem senin için. Giderken söylediğin tüm lafları yedirecem sana. Maratonun göbeğinde sırf sana laf atmak için erkenden yerimi alacam. Gel gel bekliyorum...

ult55ras

süper lige çıkmak isityorsak, taraftarıyla yönetimiyle topçusuyla bir olmamız şart. bu birlikteliği bozacak en küçük olaydan bile kaçınılmalı. yönetimimiz çok büyük bir hata yapıyor.

samsunsporlu1994

Kimse kusura bakmasın ama yönetimin ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim. İyi niyetle çalıştıklarından kimsenin şüphesi yok, Samsunsporlulukları zaten tartışılmaz. Ancak Adnan Güngör de bu kadar ısrar edilmesine anlam vermek mümkün değil.

seyf55

adnan mevzusu geçtiğimiz sezonun lig arasındaki transfer dönemin dede gündeme gelmişti ısrar ne hikmetse adna na

sadece55

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 26 Haziran 2013, 00:30:19
Kulübün renkleri bordo mavi olsun.Adnan gelirse ben de yokum.

Yok Ali Sami ALKIŞ abi :)

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: uçarlı - 26 Haziran 2013, 11:21:32
adnanın yerine en iyi isim hakan özmert olur.

Hakan Özmert, Elazığ yolunda

Kardemir Karabükspor'un geride bıraktığımız sezonun devre arasında Kasımpaşa'dan renklerine kattığı Hakan Özmert'in, Sanica Boru Elazığspor'a yakın olduğu öğrenildi....

Kaynak: Sporx

kamuri

engiz

Piyasa şu aralar çok yüksek.Özellikle Urfa ve Ankaraspor fiyatları tavan yaptırmış durumda.Topçular ya bunlardan yada Süper Ligten teklif bekliyor.Olmazsa size gelirim diyenler var.Mesela Mehmet Batdal gibi...Piyasanın biraz durulmasını bekliyor galiba yöneticiler...

samuray

piyasanın durulmasını beklersek lalacak futbolcu bulamıyacağız (gömlek kalmadı kravat verelim hesabı olacak) şaka bi yana bu hataya düşmezler diyorum

baha55

adnan gibi bir adam için, Samsunspor dan asla vazgecmem ama, eger adnan gelirse, o gidenee kadar tv den bile Samsunsppor macı izlemeyecegim...yeter  yaaa

samuray

bombalar patlıyor samsunsporda en büyük bomba adnan güngör ya ybütün takımlar transfer taarruzuna geçmiş biz nelerle uğraşıyoruz adnan kim ya helede yaptıklarından sonra bu kadar tepki çeken bir transfer henüz doğrulanmasa bile adının geçmesi bile taraftarları isyan ettiriyor bence

mehmet yılmaz

Alıntı

"Ben Samsunsporlu Adnan'ım"
Eski Samsunsporlu Adnan Güngör "Yıllarca Samsunspor - Trabzonspor derbisi yaşadım. Bu taraftarların bu derbilere ne kadar hassas baktığını bilen bir Samsunspor Kaptanı olarak, öyle bir açıklama yapmam için deli olmam lazım." dedi.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

Karşıyaka ile sözleşmesi sona eren ve yeni sezon öncesi ismi Samsunspor ile anılan Adnan Güngör, transfer söylemleri üzerine şehirden ve Samsunsporlu taraftardan gelen tepkiler üzerine bir basın açıklaması yaptı.

HERKES KAÇTIĞINDA BEN TAKIMDA KALMIŞTIM

2006 yılında Samsunspor Süper Lig'den küme düştüğünde tüm futbolcuların takımdan kaçarken kendisinin takımda kaldığını söyleyen Adnan Güngör, "Ben takımıma nasıl sahip çıktığımı ve nasıl Samsunlu olduğumu küme düştüğümüz sezon göstermiştim. Trabzonspor'dan defalarca aranıp 'Huzursuzluk çıkar, idmanlara çıkma, 3 kat para veriyoruz, bize gel.' tekliflerine kulak asmayarak takımımda kalmıştım. Trabzon'a gittiğimden beri arkamdan benim ağzımdan 'Hayallerimin takımına gittim' diye söylemler çıktı. Ben 13 yaşında babamı kaybettim, 19 yaşında da amcamı kaybettim. İkisi de Trabzonlu'ydu ve ben sadece orada 'Rahmetli babam ve amcamın şehrinin takımına geldiğim, onların hayalini gerçekleştirdiğim için mutluyum, ruhları şad olsun.' dedim. Bunu çevirdiler ve benim hayallerimin takımına geldim diye yazdılar. Benim hayallerimin takımı Samsunspor'dur. Çünkü ben Samsunspor amatöründe, alt yapısında oynamış, her idmanını seyretmiş, her maçına gitmiş biri olarak nasıl böyle bir açıklama yapabilirim. 10 yıl formasını terlettiğim, kaptanlığını yaptığım, taraftarının gözünde Samsunsporlu Adnan olmuşum." şeklinde konuştu.

GİTTİKTEN SONRA BİLE DESTEĞİMİ ESİRGEMEDİM

Her gittiğim takım 55 numaralı formayı giydiğini belirten Adnan, "Bu takıma hocası, başkanı, yöneticisi herkes temlik koydururken ben Samsunspor'un Süper Lig'e çıktığı 2010 - 11 sezonunda tahtası kapanmasın diye Başkan Erkut Tutu'nun bir lafına 200 bin TL alacağımı tek kalemde sildirmişim. Kendisi de halen yaşıyor canlı şahittir, gidip ona da sorabilirsin bunu. Ben her yerde Samsunsporlu Adnan'ım. Samsun'a geliyorum; yaşadığım, büyüdüğüm şehirde tepki alıyorum. Ben ilk defa Trabzon'a Samsunspor deplasmanında gittim. Trabzon'daki köyüme ilk defa 27 yaşında gittim. Bunlar söylenmez ama 6 yıldır aldığım tepkiler artık tak etti. Ben dışarıda; Konya'da, Adana'da, Trabzon'da oynadığım dönemlerde Samsunspor'un alt yapı takımları o şehirlere geldiğinde bütün masraflarını ben üstleniyordum. O dönemlerde kimseye beni Samsunspor'a alın mı diyordum, ya da başka bir menfaatim mi vardı." diye ifade etti.

SÖZLERİM ÇARPITILDI

O dönemdeki sözlerinin çarpıtıldığını vurgulayan Adnan Güngör, "Ben sadece rahmetli babamın ve amcamın büyüdüğü, hayallerinde olan takıma geldiğim için, onların ruhları şad olsun dedim. Ben yıllarca Samsunspor - Trabzonspor derbisi yaşadım. Bu taraftarların bu derbilere ne kadar hassas baktığını bilen bir Samsunspor Kaptanı olarak, öyle bir açıklama yapmam için deli olmam lazım. Ben Samsun'da doğdum, Samsun'da yaşıyorum ve Samsun'da da öleceğim. Erkut Tutu, Mazhar Başoğlu, Cevat Öncü ve birçok kişi benim nasıl Samsunsporlu olduğumu ve takımımdan ayrıldıktan sonra da nasıl desteğimi esirgemediğimi biliyor."  ifadelerini kullandı.

Kaynak: haberexen

teksas3455

Resmen açıkta kaldım, beni alın açıklamaları.
Madem yalandı o sözler niye çıkıp o zaman yalanlamadın Adnan Bey.

Çok büyük topçu değilsin ve bu taraftarı birbirine düşürmeye hakkın yok.
İnternette taraftarlar senin yüzünden birbirine girdi.

babasamsunlu

hiç samimi bulmadım nedense.
Yılalrdır bu konu konuşuldu.
Neden o zamanlarda bir açıklama yapma gereği duymadında şimdi duyuyorsun ?
Neden orada da 55 numarayı giymedin ?
İbb maçında son 10 dakikasına girdiğin maçta yaptığın kolbastı hala gözleri önünde olan insanlar sence bu açıklamaları samimi bulabilir mi ?
Böyle bir açıklamayı yapmak için deli olmaya gerek yok ednan efendi.
Gittin gaza geldin ve yaptın açıklmanı..
O zaman çok gözdeydin sürekli yükseldiğin için Samsunspor kapısına bir daha ihtiyacın olacağını düşünmedin.

Yani lafın kısası yemez adnan efendi yemezler..

yirmiuc

Yine de dedigi gibi altyapi takimlarimizin masraflarini karsiladiysa Allah razi olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2