PTT 1. LİG 24. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Torku Konyaspor

Başlatan berusa55, 24 Şubat 2013, 18:10:58

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: ChucKeR - 03 Mart 2013, 18:27:14
kardeş bak açık söylüyom, geçen sene tribunler çok şahaneydi eyvallah da bu sene pek numara yok malesef. taraftar saolsun kalabalık , ama o kadar kalabalık nerde olursa olsun aynı etkiyi yapar. ekstra bi etki olmuyo şu an tribunden.

şimdi tribun sayesinde aldık maçı dersek o atlayan at kafası, sahaya madde atanlar haklı durumuna düşecek. bu adamları ve ergen zihinleri heveslendirmemeliyiz şu hareketlere diye düşünüyorum.

Bu sezon 2.kez sahaya girildi. İlki Kartal deplasmanıydı, para cezası +2 puana mal oldu. Bakalım bu nelere mal olacak?!

fanatik samsunsporlu

benim anlamadığım taraftar sahaya giriyor millet alkışlıyor :kafa: saha kapandımı neyi alkışlayacaklar acaba

samuray

besim hoca 2 puanmı kaybettik dedi el insaf ya son dk 1 pueanı kurtardık demiyorda ahmet malı golü atsa ok de

RT55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 03 Mart 2013, 18:27:14
kardeş bak açık söylüyom, geçen sene tribunler çok şahaneydi eyvallah da bu sene pek numara yok malesef. taraftar saolsun kalabalık , ama o kadar kalabalık nerde olursa olsun aynı etkiyi yapar. ekstra bi etki olmuyo şu an tribunden.

şimdi tribun sayesinde aldık maçı dersek o atlayan at kafası, sahaya madde atanlar haklı durumuna düşecek. bu adamları ve ergen zihinleri heveslendirmemeliyiz şu hareketlere diye düşünüyorum.

ayrı konuları konuşuyoruz sanırım..benim dediğim tüm etkenler(olumlu/olumsuz)hakemi etkiledi..2. yarıda yönetiminin ilk yarıdakiyle alakası yok..ayrıca kardeş değiliz aynı takımı tutan taraftarlarız..

fanatik samsunsporlu

statta ahmeti çaprazda kaldı zannettik ama direğin dibindeymiş.neyi atacan oğlum :kafa:

ChucKeR

Alıntı yapılan: RT55 - 03 Mart 2013, 18:31:02
.ayrıca kardeş değiliz aynı takımı tutan taraftarlarız..

eyvallah taraftar, başarılar

Sol Açık

Bu arada maçın en önemli olaylarından birisi de Kemal Sabri Bayraktır'ın oynamasıdır bence. Tekrar yazmadan edemedim, çok beğendim. Ayrıca adam 15 Ocak'ta 15 yaşına girmiş. Bu kadar genç bir oyuncu daha önce oynamış mıdır, bilmiyorum. Umarım devamı gelir.

samuray

Alıntı yapılan: Sol Açık - 03 Mart 2013, 18:12:08
Arkadaşlar, bazılarınız bana kızabilir, ama maç içerisinde de yazdım, şimdi de yineliyorum, kötü oynamadık! Beraberlik golümüz gelmeseydi de aynı şeyi yazacaktım: "çok kaliteli değil ama çok heyecanlı ve keyifli bir maçtı".

İlk 15 dakikayı seyredemedik. İlk yarı ile ilgili yorumum yukarıda.  2.yarıda da yukarıda yazdığım gibi, oyunu rakip yarı alana yıkmaya çalıştık, belirli ölçülerde de başardık. Golü 90+4'te bulduk, ama çok daha önce de bulabilirdik.

Bizim takımdan çok organize oyunlar beklemeyelim. Besim hoca öncesi ayrı, ama Besim hocanın kurgusunda organize oyun ve hücum yok. Topu rakip alana indirelim, rakibe orada basalım, kapalım ve kaotik bir oyunla rakibi boğalım. Hücum stratejimiz bu! Ama Konya çok mücadele etti. Yiğidi öldürelim, hakkını verelim, gerçekten saygı duyulacak bir mücadele verdiler. Bu, bizim takım kötü mücadele etti veya istemedi anlamına kesinlikle gelmiyor. Rakibin hırslı oyunu bizimkileri de hırslandırdı ama diri bir rakibe karşı organizasyon gücün yoksa ancak bu kadar olur. Konya bizden iyi oynadı, ama kötü oynamadık.

Son 20 dakikada çok üstündük, çok kaçırdık, özellikle Ahmet Arı'nın kaçırdığı pozisyona yazık oldu.

Abdülkadir, Cemil, Musa Aydın, Soner bence takımın en iyileriydi. Kemal Sabri Bayraktar'ı ilk kez seyrettim ve kumaşı çok iyi, çok beğendim. Mutlaka süre almalı. Hatta Fatih Şen değişikliğinin doğru olduğunu düşünüyorum. Buna karşın, ben olsam Dimitrov'u değil (kötü gününde olmasına rağmen), Musa Sinan'ı oyundan alırdım. Abdülkadir gerçekten çok iyi oyuncu ve çok çabaladı, golünü de attı. Musa Aydın'ı ben çok beğendim. Savunmada (doğal olarak) mükemmel değil, ama hücumda çok etkili, bitirici toplar yolluyor.

Hakemin çok iyi bir yönetim gösterdiğini düşünüyorum. Sahaya giren kişinin ise takımı ateşe attığını düşünüyorum. Seyirci sahaya girecekse bile (ki asla böyle şey olmamalı), en azından "haklı" olsun! Tekrar söylüyorum, hakem iyi maç yönetti.
bu kadar detaylı analiz yaptığına göre yayını net izlediniz galiba zira ben hiç bi şey izleyemedim yarım dk izliyorsam 3 dk donuyor öyle diyeyim anlaşılır olsun velhasıl maç analizi yapamıyorum ama sayamadımda konya kaç korner kullandı biz kaç korner kullandık evet son onbeş dk baskılı oynadık gibi

SametYılmaz55

alacağımız cezayı düşünüyorum şu an :( inşallah en azıyla yırtarız :(

lato

Tribünde bir numara yok gerçekten ama kalabalık ıslık yuh sesleri bile hakemi etki altına almaya yetiyor. Yalnız o ergenin yaptığı şerefsizlikten başka bişey değil. Tribünleri tartışmaya artık gerek yok sanırım çünkü Samsun'da tribün yok. Kalabalık ve baskı var o kadar

fanatik samsunsporlu

o kadar güvenlik taraftarı aramaktan başka bir işe yaramaz mı ya

SametYılmaz55

o kadar insan çaba veriyor,başkanımız,yönetici abilerimiz gecesini gündüzüne katıp takıma bir şeyler vermek için insan üstü mücadele gösteriyor,az yada çok insanlar bütçesi doğrultusunda boğazından,cebinden kısıp para verdi takım için ama bir tane dengesiz çıkıp herşeyin içine ediyor ya insana en çok o koyuyor :(

kuzey55

sahaya gien taraftarı kimse alkışlamadı hatta su ve bozuk para attılar maratondan.güvenlikçiler kaçırarak götürdü sonra çocuğu.

fanatik samsunsporlu

GökhanÇağlar

Son dakika golü güzel yalnız oyun hiç iç açıcı değil.Geçen hafta Erdem, bu hafta Şaban her hafta bir kazma çıkıyor.Musa Sinan yedeğe çekilmeli, Ahmet Arı için söylenecek laf bulamıyorum böylelerini görünce futboldan soğuyor insan.Son olarak sahaya giren ******* kimse Allah belasını versin...