PTT 1. LİG 19. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan berusa55, 20 Ocak 2013, 16:31:47

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Biz sadece Göztepe'yi yenmedik. Son 5 maçtır yenilmeyen oturmuş bir takımı sahadan sildik.

Bu maçı kazandık yine kazanırız önemli olan şehrin takımla bütünleşmesiydi onuda kazandık. Allah'ın izniyle bu saatten sonra bizde bu bütünlük varken sırtımız yere gelmez.

King1965

PTT 1.LİGDE 2013 YILINDA ILK DEFA BİZ DOLDURDUK STADYUMU BU ŞEKİLDE !

özkan

28 Ocak 2013, 11:18:41 #347 Son düzenlenme: 28 Ocak 2013, 11:48:11 özkan
koydukmular pınarbaşları meksikalar..allah yardım etsin trübün kültürümüz var diyenlere.

SSKLA

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Ocak 2013, 16:28:50
kazanacagýz tabii ki.. neden diye sormanýn anlamý yok, son galibiyetten beri kim yoktu tribünde onu bulmak lazým..

hapay abi  :evet:  :P

millwall

2 yi bulsak istanbul 7tepe göztepe en az 5tepe olacaktı ama şanslıydı hibinolar.
bu göztepenin 2 salladığı kartalı burda maymun ederiz,inceden play off hesaplarına gireriz.

s_uzunkaya

futbolda inanmanın kazanmak için yeterli olmadığını, inanmanın yanıda özellikle takım olarak kondisyonun ne kadar önemli olduğunu dünkü maçta gördük. yeni transferler kadar önemli, belkide daha önemli olan takım olarak kondisyonumuzun 90 dakikaya çıkarmış olduğumuzu düşünüyorum. beğenilmeyen roberts bile kaç kere defansa top çıkarmaya geldi. dünki maçta adeta tüm futbolcularımız savaştı.
  maçta beğenmediğim tekşey ise gol pozisyonlarında musanın ve abdulkadirin müsait pozisyonlardaki arkadaşlarına topu çıkarmamaları olmuştur. takım olarak herkez yardımlaşıyor, birbirlerinin açıklarını kapıyor, pozisyonlarda arkadaşlarına destek için koşuyor ama gol pozisyonlarında bu yardımlaşma ve sağduyuyu gösteremediler. musa sinanın zaten bencilliğini biliyorduk ama abdulkadirinde pozisyonları bu şekilde harcamasını eminimki besim hoca dikkate alacak ve gerekli uyarıları yapacaktır. musanın 2 abdulkadirin 3 pozisyonu vardıki daha uygun pozisyondaki arkadaşlarına verse pasını fark 3-4 olurdu. hazır takım olmaya başlamışken golüde kimin attığının önemi olmadığını futbolculara öğretmek gerek. unutmasınlarki sen ona attırırsan oda sana attıracaktır.
   forvet hattındaki bencilliğe acil çözüm besim hocam......
   bu havayla kartal maçını da alacağımız düşünüyorum. bolu maçıysa bizim hedefimizi belirleme maçı olacaktır. eğer bolu maçınıda alırsak takım playoff lara oynar.

mahserxxx

takım ilk defa bu kadar güzel oynadı gerçekten. skorun hakkı en az 4 tü bana göre, tribünden bahseden arkadaşlar kısmen haklılar. koyduk muyu yapmamamız gerekiyordu mexico ise hem yapılabilir hem yapılmayabilirdi, bir gerçek var ki taraftar potansiyelimiz yüksek ama iyi yönetilmiyor taraftar, çiço bence maratonu yönetmeli kimseye saygısızlık yapmıyorum yanlış anlamayın , saygılar

deado

Öncelikli olarak her hattıyla mücadele eden ve koşan bir takım istiyoruz diyorduk. Göztepe maçıyla bunu sahada gördük bence en önemlisi bu. Devre arası transferlerin takıma uyumu üst düzeyde ve genel olarak hepsi de yararlanacagımız oyuncular. Bu şekilde devam edersek zaten kolay kolay yenilmiyorduk artık galibiyet zinciri neden olmasın..

sadece55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 28 Ocak 2013, 00:08:27
yorum yok..

Bilader ben üzerime de alındım bunu O şafağı yalnız saymadın sen :)

cgr

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: cgr - 28 Ocak 2013, 17:31:22

Çağrı bu nasıl resim allah aşkına nokia 3310 yada telefonun ön kamerası ilemi çektin bu resmi;)

Ahmeti

Samsun'da deplasman tribununde olanlar yanlışsam düzeltsin.Samsun Barcelona biz
osasuna gibiydik.Ben tribunde maci izlerken utandim.Sag ve sol bek dakka 30 da
bitti.Hic kaleye gidemedik.Adamlar ceza sahasinin icinde 5 pas yaptilar oyle dusunun. Topçuların olayı belli tribune yalakalik yapalim bize yuklenmesinler modunda hepsi. Ve artık yeter bu kadar düşman kazandığımız.Samsun deplasmaninda cevik kuvvette
13:55 e kadar bekletildik, ne sehri gorduk ne yemek yedik.Artik herseyin boku
cikti.Deplasman yapmayan adam burdan sallayipta dusman kazandirmaya calismasin
cunku tribunculuge ihanet ediyorsunuz.

TD'de Göztepe'linin yorumu. Vaybe biz neymişiz böyle

Desiqner

Göztepelilerin %20'si şu adam gibi düşünse sorun kalmayacak ama işte çok sanal atarcısı var.Tabi bizimde tribünde çok çok fazla var ama maalesef durum bu....

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Ahmeti - 28 Ocak 2013, 18:55:15
Samsun'da deplasman tribununde olanlar yanlışsam düzeltsin.Samsun Barcelona biz
osasuna gibiydik.Ben tribunde maci izlerken utandim.Sag ve sol bek dakka 30 da
bitti.Hic kaleye gidemedik.Adamlar ceza sahasinin icinde 5 pas yaptilar oyle dusunun. Topçuların olayı belli tribune yalakalik yapalim bize yuklenmesinler modunda hepsi. Ve artık yeter bu kadar düşman kazandığımız.Samsun deplasmaninda cevik kuvvette
13:55 e kadar bekletildik, ne sehri gorduk ne yemek yedik.Artik herseyin boku
cikti.Deplasman yapmayan adam burdan sallayipta dusman kazandirmaya calismasin
cunku tribunculuge ihanet ediyorsunuz.

TD'de Göztepe'linin yorumu. Vaybe biz neymişiz böyle
bu yazının linkini koysana abı