PTT 1. LİG 19. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan berusa55, 20 Ocak 2013, 16:31:47

« önceki - sonraki »

celebi

Tufan

şu açılan pankartın fotosu yok mu yahu arşivleyelim güzeldi  :)

Forvetim

çıktığımız sene ki gibi paket tribünler herşey güzel, oyunda bazı aksayan yerler olsada izmirlilere çok üstündük ve almamız gereken gallibiyeti aldık çok şükür. maç sonu müthişti, özlemişiz gerçekten, antibiyotik gibisin göztepe. inşallah haftaya kartala aynı senaryo.

ult55ras

robertsin yerine bi ofansif yönlü oyuncu alınmalı bence eğer ilk 6 hedefliyorsak

King1965

lütfen golden snra sımarmasnlar ya koyduk mu fılan

ult55ras

kamuri

mücadele gucu superdi herkes her topa mudahale etmeye başladı ozellıkle mustafa ve fatıh sen orta sahaya muthiş dinamizm getirmişler muthiş koşuyolar ayrıca canberkide unutmamak lazım muthıs oynadı bugun inşallah devamı haftaya kartala bu arada maraton başkanım biz artık maçlara geç kalıp vipe girecez şimdiden 3 bilet ayarla bize totem yapıyoruz artık ;D

brigand

Bugün çoğu şeyi doğru yaptık. Mevki olarak iki eksiğimiz var. Yenilerin daha 2. resmi maçı. Alıştıkça daha iyi olacağız. Pozisyon zenginliğimiz sevindiriciydi. Kartal maçını alırsak arkamıza bir rüzgar alacağımız kesin diye düşünüyorum.

jean

Resimdeki Emin baskanin heyecanina bakin allahim baskanimiza yardim et

S.b.ç Çağrı

pitbul055

Roberts hariç takım ve taraftar süperdi....Birileri Besim hocaya robertstan bir cacık olmayacağını anlatsın...

red_white

Alıntı yapılan: Stoper - 27 Ocak 2013, 22:02:01
Ankaragücü tribünlerinde Samsunspor'u ipleyen sayısı çok azdır ama bizde Ankaragüce yalanma durumu çok fazla.Bugün Ankaragücü,Karşıyaka atkısını kapan maça gelmiş.

Henüz ilk yarı bitmemiş,koyduk mu diye bağırıyorlar.Son dakika yediğimiz goller ders olmamış anlaşılan. Ciddi anlamda zeka problemi olan insanlar var.

Şehzadeler,bir ara Kaf kaf diye bağırdı.Onlarda kaybolup giderler umarım.

Bizim tribünlerden ses olarak bir cacık olmaz.Bazı güzellikler zamanında yaşanmış,bitmiş.

İşte bundan nefret ediyorum kaç sefer başımıza geldik koyduk koydukmu dedik golleri bi yedik adamlar koydukmu demeye başladı. Bunu maç sonunda yapacaksın arkadaş bi gol yesek adamlar koydukmu dese oturup kalıcaz ki biz geçtğimiz yıllarda bi kartal maçı oynamıştık 3-0 gibi farklı bi skorla öndeyken bile dat diri dat yaparken 75 den sonra 3-3 olmuştu son dakikada bir topları direkten dönmüştü biz oturduk kaldık adamlar başladı bu sfer dat diri yapmaya...   ayrıca kimle hasım olursan ol gıcıklığına bile olsa rakibin sevmediği takımın adını söylemek tribün açısından olmaması gereken birşey.... Biz Samsunspor'umuzu destekleyecektik öyle değil mi

**KaR6**

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Ocak 2013, 16:28:50
kazanacagız tabii ki.. neden diye sormanın anlamı yok, son galibiyetten beri kim yoktu tribünde onu bulmak lazım..

yorum yok..

Desiqner

Tribün olarak bu saatten sonra bi cacık olmaz bizden.
Olursa 15-16 bin kalabalık olur...

ramcQ_55

uzun zamandır tribünlerde toplu halde küfür edilmiyordu cok bayan var tribünlerde birileri engellemeli bu küfürü yakışmıyor hemde hiç yakışmıyor bizlere...