PTT 1.LIG 13. HAFTA Ankaragücü - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan burakbas, 18 Kasım 2012, 19:29:23

« önceki - sonraki »

kadifekaleli

samsunspor_x merak ediyorum heryerde Samsunsporlu olduğunu söyleyen sayın bakanımız suat kılıç maçtamıydı? bilen varsa söylesin gerçi hakem etkilenmesin diye gelmemiş olabilir

target_t.t.b

Alıntı yapılan: Stoper - 24 Kasım 2012, 16:55:18
bizim burda millete yalamalık yapan çok. etiket peşinde olan gençler video falanda hazırlıyo artık sadece tribünde bağırmak yetmiyo. ankaragücüymüş , koduğumun çocukları trabzon diye bağırıyor. beter olsun oros... evlatları.
hırsızın hapçının dostluğu o kadar olur.ne bekliyoduk ki koyun bi taraflarına.layığını bulmuşlar işte.

varol55

bu kadar rahat o kutsal formayı giyiyorsa bu futbolcu müsvetteleri o zaman söylenecek bi şey yok....3 puan alsan ne olacak almasan ne olacak..samsunspor kimliğini ayaklar altına aldıktan sonra..ha bunlar 3 puan aldıkları maçtan sonra facelerde karı kız ayrlayıp  56 larda iyi gezerler arkadaşlar..ne de olsa si...ci bunlar...hepinizin payı mayı yok..............

varol55

haftaya  trübünde bunlara hatırlatalım samsunsporluluğu..kimlerin bu formayı giydiklerini..tek tek efsanelerimizi isimleriyle çagıralım da bu ibneler anlasın nerde olduklarını....

Kodalak

Ankaraguculu futbolcularin onda biri yok bizim cocuklarda bu kadar olmaz ne rezil bir oyundu,hoca yeniymis takim sistemi farkli olcakmis hikaye sonucta karsimizdaki oyuncular paf takimi oyunculari onlarin toplam aldigi ucret bizimkilerin bir tanesinin aldigi kadardir.takim cok kotu bir ara turgay deli gibi millete bagiriyordu oynasaniz diye bu takimda farkli birseyler var
Neyse yazmaninda anlami yok duygular perisan oynanan(oynanmayan) futboldan bile

Baskent_Samsunspor

ne diyorsunuz beyler yaa fark yemediğimize dua edelim tebrikler ankaragücüne bize de kümede kalma yolunda alınan 1 puan altın bırakın isyanı falan

yönetimde asla moralini bozmasın elin milleti başımıza kakıp böyle yardım ettik yok söyle yapıp diyeceğine gerçek  samsunsporlularla onurumuzla mücadele ederiz...bu oyuncular süperligden gelmediya eldeki kumaş bu nereye sündürürsen sündür çıkan elbise bu kadar adamlar 2.ligden ordan burdan kendi takımlarında 18 e giremeyen oyunculardan kuruldu gerçekleri görün lütfen... 1.ligde kalmak büyük başarıdır !

kuzey55

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 24 Kasım 2012, 17:44:07
ne diyorsunuz beyler yaa fark yemediğimize dua edelim tebrikler ankaragücüne bize de kümede kalma yolunda alınan 1 puan altın bırakın isyanı falan

yönetimde asla moralini bozmasın elin milleti başımıza kakıp böyle yardım ettik yok söyle yapıp diyeceğine gerçek  samsunsporlularla onurumuzla mücadele ederiz...bu oyuncular süperligden gelmediya eldeki kumaş bu nereye sündürürsen sündür çıkan elbise bu kadar adamlar 2.ligden ordan burdan kendi takımlarında 18 e giremeyen oyunculardan kuruldu gerçekleri görün lütfen... 1.ligde kalmak büyük başarıdır !

istedikleri zaman nasıl oynadıklarını gördük ayrıca o kadar küçümsenecek kadar kötü kadromuz yok.bugün rakiplerinin ne şartlarda oldugunu iyi biliyoruz.ruhsuz ve isteksiz oynuyoruz sorun bu.bu da yavşaklara fazla yüz vermekten oldu.

_SoN_

Ben çok uzun zamandır böyle ruhsuz isteksiz bir maç görmedim,adamları tanımasak bu kadar beceriksiz bir kadro nasıl kuruldu diye kendimize saracağız.Musa hakan,roberts bunlar ne hale gelmiş,topla alakaları kalmamış,bu nasıl bir ruh hali bu nasıl bir takımdır arkadaşlar.Ben böyle rezalet böyle kötü bir maç daha izlemedim.Ne diyeceğimi şaşırdım,yazık valla .

davidsavage

Desiqner

Bu arada ankaragüçlü arkadaşların yazdığına göre bağıranlar üni-tsliler olabilirmiş...

Theofanis Gekas

bırakın şu ankaragücü taraftarını ne mal olduklarını girin facebooktaki fan sayfalarına bakın hala ahmet gökçek e yalaklanıyorlar adam bunları s*kti attı

target_t.t.b

Alıntı yapılan: Desiqner - 24 Kasım 2012, 17:58:38
Bu arada ankaragüçlü arkadaşların yazdığına göre bağıranlar üni-tsliler olabilirmiş...
napsınlar adamlar zar zor bi dost bulmuşlar 40 yıllık tarihlerinde onun da tutmuşlar yakasını salmıyolar.a.gücünü d bitirecekler:)

orhan

bu takımda lokman sol bek oynamaz kör olan bunu görür.Bu takımın sol beki şabandır.Sırf turgaya yer açılacaksa defansın önünde düşünülebilir.Lokman da stopere çekilir Ensumbu ve musa sinanın acil takıma dönmesi lazım.Musa aydın bu görüntüyle yedeğe çekilmeli futbolu kafada bitirmiş bir hali var.Oysa ne ümit beslemiştik.

target_t.t.b

futbolcuların ruhsuzluğunun önemli bi sebebi kazanmaya olan inanç yitimi.kazanmayı öğrenmek futbolda gerçekten çok önemli.onlar kendilerine olan inancı da yitirmeye başlamışlar.üzerlerinde ölü toprağı var yoksa iyi niyetlerinden zerre şüphem yok.bir an evvel musa sinan,burak çalık nsumbu gençlerden de canberk,doğan,h.ibrahimden en az 3 nün takıma girmesi lazım.musa aydın hakan aslan roberts ozan erdem biraz dinlenmeli.psikolojilei yorulmuş.

Sadece Samsunspor

turgay-musa aydın-ozan-erdem yerine nsumbu-musa sinan-canberk falan lazım