Yeni Başkanımız Efsanemiz Emin Kar

Başlatan ibrakadabra55, 22 Temmuz 2012, 16:42:30

« önceki - sonraki »

AntZ

Yöneticilerimiz pazar günü İsveç'te futbolcu arıyorlardı...  :ok

mehmet yılmaz

@AntZ

Dün İsveçteydik, futbolcu bakmaya gittik.  :P :P :P

@holigan5565

Elbetteki bazı destekler ve destek sözleri var ancak her kesimin katılabileceği birkaç projemiz var. Önceliğimiz u anda kombine.

holigan5565

Kombine konusunda bizler elimizden geleni yapmaya hazırız inşallah bu şehirdeki büyüklerimizde üzerine düşeni yapmaya gayret gösterir bu yürekli oluşum yalnız bırakılmaz.

onur özgen

Doğan abi çok iş bitirici duruyor :) Mehmet abi biz her gece heybelide mehtaba çıkardık durumundasın :)

twitter

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan, Başkanımıza ziyaret

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor Kulübü Başkanımız Emin Kar'a nezaket ziyaretinde bulundu. Nuri Asan Tesisleri'mizin Yönetim Binası'ndaki ziyarette bir süre Başkanımız Emin Kar ile görüşen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor Kulübü'ne her türlü desteğin verileceğini söyledi.

Basına kapalı yapılan görüşme sonunda gazetecilere açıklamada bulunan Başkanımız Emin Kar, "Bilindiği üzere Büyükşehir Belediye Başkanımızı, Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ile birlikte ziyaret etmiştik. Kendisi iade-i ziyarette bulundu. Görüşmemiz çok olumlu geçti. Kendisi, Samsunspor'un her zaman yanında olduğunu ve kulübe katkılar sağlayacağını söyledi. Bende kendisine teşekkür ettim ve TFF 1. Lig'deki ilk maçımıza davet ettim" dedi.

Sercan

31 Temmuz 2012, 16:15:55 #230 Son düzenlenme: 31 Temmuz 2012, 16:21:21 Sercan
Ne adamlar geldi Y.Ziya'yı bu kulübe getiremedi ama Emin Kar'ın dürüstlüğü bile yetti bu duruma..

samsunmania

Anaaa. YZY kulüpte. Ne büyük bir adamsın be Emin ağabey.

ahmetsefa55

King1965

Serkan

maya takvimi 2012 filan diyordu değil mi ?

BigBadMama5552

Yzy de geldiyse başımıza taş yağacak herhalde.  :deli: Emin Kar'ın da ne kadar büyük bir adam olduğunu bir kez daha gördük. 

engin55

Bu tarihi bir kenara yazmak lazım :D En son ne zaman klübe geldi acaba

binikalamadım

yzy  ??? hemde takıma yardımcı olacağım felan demiş  :deli:

samuray

hayryet bişey y.ziya yılmaz bşk kulübe iadei zayrete gelmiş vede destek sözü vermiş inşallah diyelim

Sioux

resmi sitedeki haberlere göre büyük kaptanın gelişiyle birlikte,
fuat köktaş ve çağatay kılıç
samsun valisi
büyükşehir bel. bşk. y. ziya yılmaz
samsun sanayi ticaret odası yönetimi
kazım yılmaz
ya kulübe gelip destek sözü verdiler yada makamda ağırladılar.
bence geriye bir tek spor bakanı kaldı. o da gelecekmiş haftasonunda diye duydum.
eğer bu kişi ve kurumlar dediklerinin yarısını yapsın biz uçarız.
olması gereken tablo buydu, emin kar başkanın kişisel sempatisi ve güvenidir bunu sağlayan.
umarım iyi olur herşey.