PTT 1. LİG 1. HAFTA Samsunspor'umuz - TKİ Tavşanlı Linyitspor

Başlatan SSKLA, 20 Temmuz 2012, 14:56:01

« önceki - sonraki »

Ayberk

eeey gidi bundan bir iki ay önce küme düştüğümüz maçta ayakları kıçına vura vura soyunma odasına kaçan sahtekarlara bakııın, bir de bugün sıradan bir lig maçında berabere kaldığı için maç sonu yere yığılan yürekli adamlara bakın. helal size çocuklar! >l<

babasamsunlu

26 Ağustos 2012, 03:12:47 #331 Son düzenlenme: 29 Ağustos 2012, 10:43:44 babasamsunlu
protokele yeni bir soluk getiren babasamsunluya hiç kimse teşekkür etmemiş :):)

çok bahtsız bir takımdır Samsunsporum benim.
yine bahtsızlığı üstündeydi bugün.
Lokma ve Kere bu lig için 10 numara stper.
Şaban cuk oturdu.Yıllar sonra tam anlamıyla bir sol bekimiz oldu.
Ozan dahada iyi olacaktır.
Turgay kaldığı yerden devam :)
Hakan Arslan a ben çok güveniyorum bu sene.
En az altı yedi kere rakibi bozarak rahat hucüm etmelerini engelledi.
Hiç bir şey yapamasak bile kesinlikle bir forvet almak zorundayız.
bu çok aşikar.

Bütün bunları bir kenara bırakırsak en güzel yanımız bu çocuklar tam bir takım ruhu ile oynuyorlar.
Maç bitiminde sanki ligden  düşmüş gibi yıkıldılar.
Çok üzüldüler.
Bu takım bizim yüzümüz asla yere eğdirmez Allahın izniyle..

Theofanis Gekas

bu takım başarısız olsada gam yemem herkes bişeyler yapmaya çalısiyo.bu ruh bize en kötü play off oynatır

King1965

ahmetsefa55

herkes takımın eksiğini görmüş zaten.tekrarlamaya gerek yok.
ben hakan ve turgayın aynı anda oynayamayacagını dusunuyorum.ikisinden 1 i oynamalı diğeri yedek kalmalı.
erdem biraz daha ayağına hakim gibiydi.çok iyi top çalıyo.çok iyi pres yapıyo bence.zamanlaması iyi.faydalı olacağını düşünüyorum bize.
alınabiliyosa adem büyük kiralanabilir kasımpaşadan.
kasımpaşanın o kadrosunda 11 e gıremez.
parayı bulabılırsek ademı kacırmayalım derım.abdulkadır olabılıyosa o da olur tabı kı  :evet:
onun harıcınde taraftarımızında maşallahı vardı.ilk maçta maratonun %70 ı doluydu.
takım göztepe ve kartal maçlarından 4 puanla dönsun bu stat full çeker.

son olarak ;

bu takım bu sene süperlige çıkacak !

Sercan

İlk 3 hafta aldığımız bütün puanlar ekstra, çünkü takım hazır değil. Ama 3. haftadan sonra bombalamaya başlarız...

Tufan

4-5-6. hafta Bolu-Rize(D)-Denizli bu 3 maçtan alınacak puana göre takımı havaya sokacaktır. Dünkü diri oyunla Göztepe-Kartal maçlarından en az 3 puan alırız diyorum.

Fikstüre alıcı gözle baktımda 10. haftadan sonra seriye bağlayabiliriz içerde dışarda hele bu seri 2. devrede sağlanırsa uçarız uçar.

maviay55

bütün arkadaşların hem fikir olduğu bir hatta 2 orta saha bir de bitirici forvetle bu takım estirir..defansımız muazzam,sadece ozanın hücuma da katkı yapması lazım.halil ibrahimi çok beğendim özgüveni tam.
kalede soner diken üstünde gibiydi tv den gördüğümüz kadarıyla,babamla her duran topta yüreğimiz ağzımıza geldi bi duran topta,adem sarı ortasahaya yardıma geliyor yanında bi bitiriciyle iyi işler yapabilir.erdem vasattı.hocanın son dakikalarda takımın topa basmasını sağlayabilseydi 3 puan bizim olacaktı,PTT ligine oyun olarak iyi başladık,zamana ihtiyacı olduğu belli takımın.oynamayanlar,hazır olmayanlar,yapılacak transferlerle gelecek haftalara umutla bakmamak için hiç bi neden yok.  :evet:

tanju55

arkadaslar dün devre arasinda bir facebooka göz atim dedim...
hüseyin canbaz (yanlis hatirlamiyorsam eski samsunsporlu futbolcu) (paf takim) böyle yazmis

22 tane yeteneksiz adami birarada görmek isteyen trt3ü açıp izlesin:))))

ben ona ayip ettigini söyledim sonucta memleketinin takimi yazdim
sonucta tutmuyorsan bile memleketinin takimi
neyin ayip oldugunu sen mi ögretecen bana adamin canini sikmayin yazdi...
baktim bas edilecek gibi degil macda baslamisti maci izledim...

yanlizz kaldim bir allahin kulu da cikip beni savunmadi...savunanlar onu savundu...ya kimsenin götü yemedi yada gercekten samsunsporlu birisi yoktu...
sizden istedigim hüseyin canbaz denilen sahisa samsunsporlularin gücünü göstermemiz...sayfasina yüklenelim anlasin tek samsunsporlu benim olmadigimi...

https://www.facebook.com/canbazhuseyin

ahmetsefa55

hüseyin canbaz kim olum ya kaale bile almaya gerek yok  ;)

samsunmania

Şu Barcelona'da oynayan Hüseyin Canbaz mı beğenmemiş takımı????
Kardeşim boşver takılma. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Altyapımızdaki futbolculardan hangisi samsunspor beğenmeyip başka takımda yıldız olmuş? Sefa, sercan, caner en başarılıları bunlar. Gerisini sen düşün artık.
Maçla ilgili ise; takım iyi olacak inşallah. Tabii ki son dk gole çok çok üzüldüm. Bahtsızlık yine yakamızı bırakmadı. ama inanç sahadaydı dün. Biz bu inançla güzel işler başaracağız inşallah.

Jnr.Serkan

Hangi ligdeymiş o amatör mü,zamanında takımda kalamadı yeteneksiz olduğundan canı sıkkındır dokunmayın  : ))))

samsunsporlu1994

Samsunspor yeni kurulmuş bir takım olmasına rağmen Tavşanlı Linyit maçında beklentimin çok üzerinde bir performans sergiledi. Özellikle yeni transferlerdeki isabet yüzdesi yönetimin başarısıdır. Stoperler Kere ve Lokman hatasız oynadı. Solda Şaban,Sağda Ozan bu lig için iyi oyuncular. Halil İbrahim iyi niyetiyle elinden geleni yaptı. Orta Sahada Hakan Arslan ve Turgay Gölbaşı iki benzer oyuncu olduğu için ileriye top taşımakta zorlandıklarını gördük. Adem Sarı beklentimin çok altında oynadı. Bu takıma bir forvet arkası, bir de golcü alınması lazım. Bu 2 oyuncu alındığı zaman Samsunspor zamanla çok daha iyi maçlar çıkartıp bu sene Play-offu zorlar diye düşünüyorum. Bir de yönetime ayrı bir paragraf açmak lazım. Yeni transferlerde %80 başarılı olduklarını gördük. Samsunspor bu yönetimle 2-3 sene içerisinde lige çıkabilir diye düşünüyorum.

twitter

en azından biz televizyondan izleyebiliyoruz yeneteksizlerimizi. bu atom karınca kaçıncı ligde, tv yayını neyin var mı ?