2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

ultrasamsun55

başaran hasan şengünün oğlu yüzünden gönderiliyomuş

babasamsunlu

Hay anasını arkadaş. Yeter daa.Oraya aldığımız Şabanıda zaten A2 ye yolladık dobinin oğlu yüzünden..

Sol Açık

Alıntı yapılan: ultrasamsun55 - 22 Ağustos 2012, 16:59:17
başaran hasan şengünün oğlu yüzünden gönderiliyomuş

Kaynak???  :kafa:

babasamsunlu

Abi kaynakları söylim sana. Adnan Kuş ve tayfası..

ahmetsefa55

yahu başaran takımda kalıp ne yapacak ? mehmet sakı mı kesecek yoksa şaban ı mı ?

gitsin 1 sene top oynasın maç tecrübesi kazansın.belki dönüşü çok daha iyi olacak.

açıkçası başaran daha şanslı yankı ya göre.
yankı bütün sene oturacak oynayamayacak. ;)

Sol Açık

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Ağustos 2012, 17:04:43
Abi kaynakları söylim sana. Adnan Kuş ve tayfası..

Çok ucuz bir dedikodu yöntemi bu! Başaran'a sahip çıkmak için yapılmıyor, sadece Hasan Şengün'e saldırmak dert!

Bunları yazanlar Yankı'yı da düşünsün lütfen. Yarın öbür gün takımda sahaya çıkarsa, çocuk yok yere gerilecek!

Bunun Samsunspor'a ne faydası var anlayamıyorum!

ultrasamsun55

valla ne diyim kendi başaranın kardeşi dedi bugün babam kulube gidip transfer konusunu konşcak diye

babasamsunlu

Bende ondan dolayı kızıyorum abi. yoksa yankı iyi topçuysa oynar kötüyse oynamaz zaten.
amaç belliyken böyle dedikodulara prim vererek hata yapıyoruz.
onu söyleyene diyecen ki " hadi abi onlar ibnelik yapıyorlar sen Samsunsporu kurtarabilmek adına ne yapıyorsun peki" demek gerek.
Diyemiyorsan bari yayarak prim verme..

cezayir55

ben yankıyı idmanda çıplak gözle izledim hem çok çabuk hemde bir bek olarak müthiş şutları var başaranıda izledim yankı başarandan daha üstün oyuncu en azından idmanlarda izlediğimi söyleyeyim

samsunsporlu1994

Yankıyı 5-6 idman ben de izledim. Kumaşı iyi bir oyuncuya benziyor. Başaranı geçen sene Petkoviç geldiğinden beri defalarca izledim yeterli bir oyuncu olmadığı net görünüyor. Samsunsporda yetenekli çok genç oyuncu var kim hakediyorsa kim daha iyiyse o giyecek formayı.

lucarelli

Hasan Şengün'ü açıkçası ben de pek sevmem ama bu kadar saldırı da çok anlamsız. Hasan Şengün'e bari getiren kişilere hürmeten bu kadar saldırmayın yahu. Birazcık sabredelim. Çok zor yollardan geçiyoruz. Bu takımı yönetenlere inanın, güvenin biraz. Alınan kararlara saygı duyun. trilyonluk gelirlerimiz, sıfır borcumuz yok maalesef. Kasamız parayla dolu değil. Belki de Hasan Şengün para için değil hatır için burada. Bilmeden saldırıyonuz.

minci

Alıntı yapılan: muhalif - 22 Ağustos 2012, 11:42:29
canberklik bir durum yok kardeşim.17 yaşında.
benim yeni 17 yaşına giren kardeşim var.kapasitesi bu durumu idrak etmeye yetmemiiş olabilir.
hata yapmıştır ama hatanın büyüğü cenktedir.
bu klübe alınmayacak birisi varsa o da cenkten başkası değildir.
17 yaşındaki bu çocuğun ailesi yok mu? Eğer böyle yaptılarsa, bunlar ailece pek makbul değil.  Böylesi bir ihanet, nankörlük ve edepsizlik yapmalarına ben hala inanmıyorum. Mantığım kabul etmiyor ve diyorki biraz bekle sonucu öğren ondan sonra gerektiği gibi konuşursun.

minci

Alıntı yapılan: cezayir55 - 22 Ağustos 2012, 11:10:35
bu adamın yetenekli olduğu belli hemen imzalatıp sözleşmeyi  rahatlatacaksın kulübü
Kişiliği yoksa, nankörse, ahlaksızsa yeteneği ne yapacaksın? Yarın seni en önemli olayında satar. Şimdiden gitmesinde yarar var. Savaşa giderken arkama baktığımda adam gibi adamlar görmeliyim.

berusa55

Ercument Gul'un twiti:
"@samsungol: Samsunspor'dan Can Berk Beşiktaş'a imza atamadan dönüyor."

Sercan