2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

furkan5534

küfretmek istemiyorum... bekliyelim görelim  al_sana al_sana al_sana

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: twitter - 22 Ağustos 2012, 11:40:43
ben olsam bu canberk'i dönerse geride almam  :))
canberklik bir durum yok kardeşim.17 yaşında.
benim yeni 17 yaşına giren kardeşim var.kapasitesi bu durumu idrak etmeye yetmemiiş olabilir.
hata yapmıştır ama hatanın büyüğü cenktedir.
bu klübe alınmayacak birisi varsa o da cenkten başkası değildir.

maço

Alıntı yapılan: cezayir55 - 22 Ağustos 2012, 11:38:39
aynen  tekrar dayak atacak yöneticiler lazım

ne yöneticisi be kardeşim yaa

olcay

ya bu kulüpten ne canberkler daha çıkar herkesin içi ferah olsun. herkes bi gün kaybolup gider, samsunspor baki kalır.
önemli olan şu alt yapıdan çıkan topçulara samsun milliyetçiliğini yerleştirmek. bizim tek görevimiz bu.

yirmiuc

belki iyi bir haber vardır diye girdim , yine hüsran. ***. böyle işin.

beşnumara

17-18 yaşlarında bir çocuğu kandırmak kolay onun için oyuncuya kızmaya gerek yok ilk etapta bizim sorunumuz amcası ve cenk efendi. bir kaç gün önce basında çıkan haber doğruymuş demek. hadi ıstanbul kulüplerini anladım onlar bu tür hareketleri her zaman yapıyor da sen cenk efendi bu ne cürret bu ne cesaret. aklınca çocukların piyasasını yükseltiyorsun futbol camiasını çok ıyi biliyor ya beyefendi. çocuklar kulübe geri dönecek mecbur da cenk efendi sen ne yapacan?

lato

Her gün Samsunspor'un içinde hayırlı insanlar barınsın diye dua ediyorum. Bunda da bir hayır vardır diye düşünüyorum camia olarak en azından Cenk'in karakterini görmüş olduk Canberk yetenekli oyuncu ama binlerce Canberk bulup yetiştirmek de zor değil. Sıkıntı gerçekten Samsunspor sevdalısı oyuncu yetiştiremiyoruz alt yapıdaki her oyuncunun en büyük hayali Şenol Demirci gibi Samsunspor olmalı. Örnek: Altyapıdaki Enes Köktaş Trabzonlu ve fanatik Trabzonsporlu'ymuş yeğenimle aynı okuldalar o söyledi bana da ama iyi top oynuyor dedi doğruluğunu bilemem tabi. Buna benzer yine çoğu topçumuz Galatasaray Fener Bjk gibi takımları tutuyorlar. Samsunsporlu yetenekli genç bulmak gerçekten bu kadar zor mu ya da bu çocuklara Samsun aşkını aşılamak alt yapımızın bundan sonra en önemli görevi bu olmalı isimler geçicidir Samsunspor baki kalır..

King1965

Taraftar canberk var diyemi gelecek stada aman.. Allah belani versin cenk !

celebi

Yonetimdeki arkadaslar yokmu transfer nedir son durum

Sol Açık

O değil de Canberk'i rezil edecekler. Yetenekli çocukmuş, sönüp gidecek. Bu şekilde giden kim parlamış ki!?

Çocuk üzerinden hemen para kazanalım demiş şerefsizler! Cenk en fazla akıl vermiştir, ama esas ailesine sövmek gerek! Çocuğu harcayacaklar. Bu sezon bizim takımda oynayacaktı, parlarsa büyüyecekti, bir kerelik transfer için harcanıyor!!!

Ayberk

çok önemli mi çocuğun geleceği 2 tane daire alırlar olur biter kısa günün karı ;)

samsunsporlu1994

Cenke yakışmadı bu hareket.İnsan Allahtan korkar. Emin Kaptan bu takıma zor şartlarda sahip çıkmışken eski bir futbolcunun böyle yapması en çok onu üzmüştür. Hiç mi bu camiadan yediği ekmeğe saygısı yok bu Cenk İşlerin. Hepsinden önemlisi Cenk Samsuna nasıl gelecek abi biri bana anlatsın. Tesislerin önünden geçebilecek mi acaba. Bu çocuğun aklını çelmekle ne yapmaya çalışmış. Samsunspordan kazandığı paralar yetmedi mi bu adama. Bu forma bu kadar mı değersiz onun için. Menajerlik yapmaya başlamışsın iyi güzelde Samsunspora niye ihanet ediyorsun.Samsunspor sana ne yaptı? Seni Cenk İşler yapan bu camia bu taraftar değil miydi? Bu taraftar unutmaz bu yapılanları. Kim dost kim düşman bu zor günlerde belli olmaya başladı. Cenk İşler bizim için bitmiştir. Yakışmadı Cenk yakışmadı...

Ertuğrul Sağlam

CENK CANBERK'İ KAÇIRDI
Samsunspor'un yıldız adayı oyuncusu Canberk Aydın'ı menajeri Cenk İşler Samsun'dan kaçırdı. Canberk tüm aramalara rağmen bulunamazken Başkan Kar,"Cenk'in yaptığı ahlaki değil. Hesabını Samsun'a verir" dedi

SAMSUN'DA YOK

Kırmızı-Beyazlı kulübün alt yapısından yetişen ve yaşı küçük olmasına rağmen A takımla birlikte Kartepe Kampına götürülen yaldız adayı oyuncu Canberk Aydın'dan kötü haber. Samsunspor'un bugün profesyonel olarak sözleşme imzalatacağı Canberk Aydın, dün bayramlaşmaya ve idmana gelmeyince yöneticiler ailesini ve evini aradı. Canberk evinde bulunamayınca menajeri olan Samsunspor'u eski kaptanı Cenk İşler'e ulaşılmaya çalışıldı. Ancak, ona da telefonla ulaşılamadı.

CENK'E BÜYÜK TEPKİ

Yapılan araştırmada Cenk'in genç oyuncuyu Samsun'dan kaçırdığı ve birbaşka takıma sözleşme imzalatacağı öğrenildi. Olayın duyulması üzerini öfkelenen Başkan Emin Kar,"Kime güveneceğimizi şaşırdık. Cenk'ten böyle birşey beklemezdik. Eğer doğruysa yaptığı ahlaki değil, Cenk resmen bizi sattı. Ama bunun hesabı sanmasınki sorulmaz. Birilerine hesap verir. Çocuğun bir suçu yok. Kesinlikle kandırıldı. İşin peşini bırakacak ta değiliz. Biz yetiştireceğiz. Başkalarının olacak. Öyle yağma yok" dedi.

http://www.hedefhalk.com/root.vol?title=cenk-canberk-39i-kacirdi&exec=page&nid=444418

babasamsunlu

Sol bek Şenol dün gelmiş kulübe ..
Kemik bir defansımız oldu bence şenol ile birlikte.
Tabi maalesef zamana ve şansa çok ihtiyacımız olacak.

Canberk konusunda farklı gelişmeler olabilir.Çocuğun pek bi suçu yok.
Ben 17 yaşıdnayken yaptığım hataları hatırlıyorumda...
O yüzden çocuğa karşı cephe alınacak bir durum yok..
Alınacak cephe belli.Hayat bu etme bulma dünyası..

Ettiysen bulacaksın Cenk efendi..

samsunsporlu1994