STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

Kais

valla benım duyum o yonde butun stadı bılemıyorum

Desiqner

Oleyyyyy akaki ktubia oleyyyyyy :D

tezahürat bu arkadaşlar :D

emre__ss

Adam gürcü mafyası beyler kelharı rehin almış 2 milyondan aşağıya salmam diyor .

Shane_Falco

Alıntı yapılan: maviay55 - 05 Nisan 2012, 22:36:53
takımda keyifler yerinde gözüküyor

uğur boralın takımı çift kale maçta kaybettiği için uğur boral takım arkadaşlarına yemek vermiş  :D

http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=237

Şu Selim Teber'i görünce beynime kan sıçramıyor değil  :kafa:

cembaba

5trawberry

Mac gunu sabahinda gişelerde bir miktar bilet satılacak duyumunu aldım ayrıntı bilen var mi.

engin55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 06 Nisan 2012, 00:43:14
Mac gunu sabahinda gişelerde bir miktar bilet satılacak duyumunu aldım ayrıntı bilen var mi.

Yakalanan karaborsacıların elindeki biletler kadar bilet bastırılmış olabilir

muzaffer4

AlıntıTaraftarlarına teşekkür eden Yılmaz, şöyle konuştu:

"Bizi yalnız bırakmama adına Sivasspor maçına büyük ilgi gösterdiler. Satışa sunduğumuz biletlerin tümü bitti, ancak fırsatçılık yaparak biletleri toplayan bazı kişilerin, bunları kara borsa sattığını duyduk. Samsun Emniyet Müdürlüğü'ne teşekkür ediyorum. Kara borsa bilet satanları yakalamışlar. Emniyetten geri alacağımız biletleri tekrar satışa çıkaracağız."

hala kızı

06 Nisan 2012, 09:46:43 #308 Son düzenlenme: 06 Nisan 2012, 09:50:44 hala kýzý
Alıntı yapılan: Shane_Falco - 05 Nisan 2012, 22:09:30
Maalesef ki rüyamda bu maçımızıda gördüm  :rulet: Kaybettiğimiz Gaziantep ve Kayseri maçını gördüğüm gibi bu maçı da kazanıyorduk fakat bu sefer Fenerbahçe 1-1 kalıyordu Antalya ile :S umarım bu sefer tersi olmaz da Sivas'ı içime doğduğu gibi 3-1 yeneriz :) Fenerbahçe kısmını bilemeyeceğim  :deli:
benim de maç öncesi rüya olayım başladı;kareografıyı tv göstermıyordu,ilk yarı febe ant.0-0 tamamlanıyordu.
bizde de gol yoktu yana yıkıla kanllarda kareografiyi arıyordum fener maçının olduğu kanaldan başka kanala geçmez oldu tv  :deli: :deli: ve uyandım ohhh be rüyaymış :deli: :deli: :deli:

Shane_Falco

Alıntı yapılan: hala kızı - 06 Nisan 2012, 09:46:43
benim de maç öncesi rüya olayım başladı;kareografıyı tv göstermıyordu,ilk yarı febe ant.0-0 tamamlanıyordu.
bizde de gol yoktu yana yıkıla kanllarda kareografiyi arıyordum fener maçının olduğu kanaldan başka kanala geçmez oldu tv  :deli: :deli: ve uyandım ohhh be rüyaymış :deli: :deli: :deli:

Ben oldukça perişan halde uyanmıştım.Malum fb 0-0 kalınca şoklar ve beddualar arka arkaya geliyordu  >:(

samsun 55

Arkadaşım internetten bilet bulmuş maratona 35 lira vermiş  :kafa: :kafa:

Kodalak

herkes çıldırmış yada çıldırmak üzere,

sabırlı olalım takdir Allah'ın,stadta olanlar takım için tezahurat yaparken bizim gibi televizyon başında seyredenler hep dua etsinler.

Allahın izni ile biz bu maçı alacağız....

fındık

Gönül gözüyle destek!
6 Nisan 2012 13:17 | NTV Spor ve Ajanslar

Ligde kalma yolunda yarın sahasında Sivasspor ile hayati bir maça çıkacak olan Samsunspor'u yaklaşık 50 görme engelli taraftarı da tribünden destekleyecek: "Bizim için görüntünün bir anlamı yok, hissederek duygularımızla birlikte kulaklarımızı birleştireceğiz"

Altı Nokta Körler Derneği Samsun Şube Başkanı Aynur Yiğit, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dernek üyeleriyle birlikte yarın Süper Lig'de kalma adına hayati önem taşıyan maça çıkacak Samsunspor'a destek olacaklarını söyledi.

Gönül gözleriyle, kırmızı-beyazlı takımın ligde iyi bir noktada yer alması için desteklerini maç saatinde tribünden yapacaklarını anlatan Yiğit, şöyle devam etti: ''Takımımızın hak ettiği yerde olmadığını biliyoruz ama inşallah bundan sonra başkanımız Kazım Gürol Yılmaz'ın önderliğinde Samsunsporumuzun bayrağı çok iyi noktalarda dalgalanacak. Bizim için görüntünün bir anlamı yok, hissederek duygularımızla birlikte kulaklarımızı birleştireceğiz ve Samsunspor'un maçını gönül gözümüzle izleyeceğiz. Yarın 50 civarında üyemizle tribünde olacağız.''

Dernek eğitim sekreteri Tayfur Arslan ise Samsunspor'un ligde kalacağına inandıklarını vurgulayarak, ''Takımımızın Spor Toto Süper Lig'de olması ilimize çok büyük katkılar sağlamakta. Bu nedenle Samsunspor'un ligden düşmemesini temenni ediyoruz. Ayrıca bize stadyuma gelmemiz için araç tahsis eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Altunsoy'a teşekkür ediyoruz'' dedi.

cgr

Yakalanan kisilerdeki biletler satılacak haberleri hikaye... Yok oyle bir olay...

FaTiH_HaN

Peki nasıl olacak, atıyorum karaborsacılardan 2000 tane bilet toplandı stadyumda 2000 tane koltuk boş mu duracak  :o