STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

Serkan

Alıntı yapılan: cgr - 06 Nisan 2012, 17:37:25
Yakalanan kisilerdeki biletler satılacak haberleri hikaye... Yok oyle bir olay...

Ne kadar biliyon la sen :oyun:

burakbas

okul biter, inersin sahile. açarsın SAMSUNSPOR atkısını bir hemşehrin durur. muhabbet ede ede gelirsin yavaştan mabede. SEN ÇOK YAŞA SAMSUNSPOR !

cgr

Alıntı yapılan: Serkan - 06 Nisan 2012, 17:42:47
Ne kadar biliyon la sen :oyun:

Hacı kulüpten öle dediler... Aradım "n'olcak bu karaborsada yakalanan biletler ?" dedim. "Biletler bitti" dediler.

Serkan

Alıntı yapılan: cgr - 06 Nisan 2012, 17:59:59
Hacı kulüpten öle dediler... Aradım "n'olcak bu karaborsada yakalanan biletler ?" dedim. "Biletler bitti" dediler.

Sen bakma kulubun her dediğine  :)

muzaffer4

AlıntıTaraftarlarına teşekkür eden Yılmaz, şöyle konuştu:

"Bizi yalnız bırakmama adına Sivasspor maçına büyük ilgi gösterdiler. Satışa sunduğumuz biletlerin tümü bitti, ancak fırsatçılık yaparak biletleri toplayan bazı kişilerin, bunları kara borsa sattığını duyduk. Samsun Emniyet Müdürlüğü'ne teşekkür ediyorum. Kara borsa bilet satanları yakalamışlar. Emniyetten geri alacağımız biletleri tekrar satışa çıkaracağız."

başkan açıklamış işte daha...

samuray

karaborsacılardan topladıkları biletleri satabilirler başka nasıl olacakkı yeniden bilet basmak o biletler kulübe teslim edilir gişelerden satıişa sunulur herhalde

Tufan

06 Nisan 2012, 20:10:49 #321 Son düzenlenme: 06 Nisan 2012, 20:15:21 Tufan
1 tane maraton bileti lazim elinde fazla bileti olan varsa dilesin benden ne dilerse :)
dipnot: babama ariyorum ayagi ugurludur

seskat

Hep inandım hep istedim. Herşey futbolcularımızda bitiyor. Bu kadar heyecan walla fazla. Gecen haftaki Beşiktaş macının son 10 dakikasını takip bile edemedim. Kalp atışlarım limitleri zorluyor. Hayırlısı neyse o olsun ! Yarın bu saatte heyecan doruk noktasında olacak. Allahım yardımcımız olsun  samsunspor_x

jean

abiler ruyalarim genelde cikar ne yazikki ruyamda antalya fbyi 1-0 yendi allahim ne olur dogru cikmasin

kalptenþimþek

sana bir hap tavsiye edeyim 100 yıl rüya müya görmezsin  :x((

muzaffer4

maç günü az sayıda bilet stışa çıkmak zorundaymış ben öyle duydum doğrumu en azından 100 tane olması gerekiyormuş ilgilenen varsa araştırabilir..

King1965

offfffff acayıp heyecanlıyım sınavda böle heyecanlanmadım :o

selahattin55

biz bu sivası bir şekilde yeneriz fakatttttttttttttttttttttt bu fb bir gtlk yaparmı bize bilmiyorum.an az bir puan verirmi antalyaya  :kafa: :kafa:

King1965

Biz fenerbahceye en son guvendıgımız macı hatırlıyormusunuz ___??? hanı bız fenerı yenmıstık fener karabukle oynucaktı yenememıstı karabugu .. hepımız fenerı desteklemıstık o macda.. sımdıde fenerı desteklıoruzzz ya söle olursa demıcem hıc motivasyonumu bozmucam

twitter