STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

silopilimuhsin

Bu cumartesi ne zaman gelecek ya biz bu haldeyken futbolcular nasıldır acaba

mehmet yılmaz

bjk maçı sonrasındaki mutluluk ve hafifleme duygusu yerini artık strese ve heyecana bırakmaya başladı.
güzel düşünelim, güzel olsun.

cembaba

Ben biletlerin çoğunun çevre ilçelerden ve illerden tüketildiğini düşünüyorum. Gerçek Samsunsporlular önceden bu maçın önemini bildikleri için yoğun olarak almıştır. Ankara'dan cumartesi günü toplu olarak geleceğiz. Allah yardımcımız olsun. Acayip stres yüklüyüm. :(

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Nisan 2012, 00:07:44
bjk maçý sonrasýndaki mutluluk ve hafifleme duygusu yerini artýk strese ve heyecana býrakmaya baþladý.
güzel düþünelim, güzel olsun.
yoga yapalım. Bu maç gelip geçmeden hiç birimiz Bu stresi atamayız

##kdc##

Stad dolsun tabi de, inş gelenler oturup çekirdek çitlemezler maç boyunca. Destek, ambiyans, uğultu vs. her türlü baskıyı uygulamak lazım

ahmetsefa55

sivas kafilesi hangi otelde kalcakmış onu bi öğrensek iyi olur  ;)

deado

Burada sormak doğru mu bilemiyorum ama arkadaşlar İstanbul dan münferit olarak gelecek bir arkadaşım için maraton bileti lazım. Ben de Samsun da olmadığım için ona bilet alamadım. Maç günü erken saatlerde gişeden maraton bileti almak mümkün olacak mı?

Ya da elinde fazla bir maraton bileti bulunan arkadaş varsa özelden bana mesaj atabilir mi?

muzaffer4

ben sivasın 2 li averajda i.bb den ve eskişehirden üstün odğunu düşünüyordum yanılmışım 2 side sivastan üstte yani maç esnasında veya  devre arasında ibb ve eskişehirin galibiyeti olursa sivasın herhangi bir iddası kalmıyor  ::) ::)

pitbul055

Sivasın kalacağı otele o gece önce yangın ihbarı yapalım, tam :P ortalık sakinleşti derken bomba ihbarı daha sonrada gaz kaçağı ihbarı yapıp uyutmayalım. :P

özkan

Mehmet nas efendi,görülecek hesap var seninle.Buradan bedelsiz gittiğin günleri ne çabuk unuttunda haince gol sevinci yaşadın sivasda.Ayıptır be.

vanlioglu

33 haftada çeşitli sebeplerden dolayı sadece 9 maçı izleyemedim ve biz bu 9 maçın hepsini kazandık.
nasıl bişeydir bilmiyorum ama hakikaten böyle
ve sivas maçınıda kesinlikle izlemeyeceğim.
inşallah kalacağız bu ligde

King Of The North

Alıntı yapılan: vanlioglu - 04 Nisan 2012, 10:26:54
33 haftada çeşitli sebeplerden dolayı sadece 9 maçı izleyemedim ve biz bu 9 maçın hepsini kazandık.
nasıl bişeydir bilmiyorum ama hakikaten böyle
ve sivas maçınıda kesinlikle izlemeyeceğim.
inşallah kalacağız bu ligde

seninki de totemin babasıymış, bence de izleme ama dayanabilecek misin? Bu raddeden sonra Sivas'ın oradan yenilmeden çıkabileceğini sanmıyorum, son kurşunumuz, son nefesimiz bu, iyi kullanıp, maç sonu hakettiğimiz kutlamayı yapmalıyız. Skor tahminim 3-1

cany

Şöyle ilk yarı 2-0 öne gecsek de rahat rahat izleyip fener_bahce den haber beklesek  yoksa besik_tas macı gibi gecerse kalpten gideriz orda

muzaffer4

iilk  yarı 1-0 bitecek ikinci yarı 3-0 dan sonra 1 gol yiyeceğiz
tahminim:3-1     
uğur boral gol atacak onu söyleyeim

Jnr.Serkan

Babam kalktı ilk dediği şey ' Ulan Sabaha kadar maçı gördüm '  :)