STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

CurvaSs

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 03 Nisan 2012, 18:35:03
Karaborsa çok olacaktır bu maçta.Lütfen stad önünde gördüğünüzü polise şikayet edin.Millet 20şer 20şer alıyordu bileti.Bu kadar bileti napıcaksın diye sorduk çocuğa arkadaşlarla gelcez dedi.Pek inandırıcı değil.Alan 20 tane alıp gidiyor.Göz açtırmayalım bu fırsatçılara

bu konu çok önemli bence; gördüklerinizi direk polise şikayet ederseniz iyi olur. fırsatçılar kazanmasın! ayrıca 30'ar tane, 20'şer tane alınmasına nasıl izin veriliyor anlamış değilim!

cany

Biletix bir kisiye en fazla 5tane veriyo diye biliyodum. nasıl almış bu çakallar 20-30 tane

samuray

kbu maçı kazanmaktan başka şansımız yok ne yapıp edip mutlak kazanmamız gereken bir maç burada futbolcularada seyirciyede herkese çok büyük iş düşüyor sonuna kadar destek vermeliyiz takımımıza onları olabildiğince mmotive etmeliyiz mesut hocadan sonra seyrici motivesi de çok önemli inşallah yenip f.b.nin de ant.yı yenmesini bekleyeceğiz ve tarih yazacağız yeniden

King1965

isterse paran olsun biletlerin hepsini al bisi diyen yok .. bugun buna sahıt oldum

CurvaSs

gişede mecburen satış olacak ama çok az satış olacaktır. bilet alamayan arkadaşlar maç günü erkenden gişelerin oraya giderse bilet alma şansları olur.

engin55

Biletix in sitesine göre sadece vip bileti kalmış..

maço

istanbuldan aldık biletlerimizi geliyoruz bakalım,

bjk maçından öncede ümit yoktu bu maçtan öncede yok,

hayırlısı

FaT1h

arkadaşlar sivas forumunda şöyle bir yazı gördüm = Samsun küme düşmeyecekse Samsun'un kazanmasını isterim.Onlara geçmişten bir vefa borcumuz var.Büyükler hatırlar Abidin Akmanol vardı 6 pastan topu direğin üstünden avuta atmıştı.Golü atsa küme düşecektik,O maçta kurtulduk.Şimdi o borcu ödeme vakti geldi.Sivasspor hastasıyım ama kümede kalacaksa gönlüm Samsundan yana. bu macı hatırlamadım ben cok eski bir mac sanırım =?

SSKLA

lütfen halkı yanıltımayalım biletixe göre;

Vip a,b  maraton ,şehir tarafı ve bld. evleri bileti var.

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 03 Nisan 2012, 20:09:54
lütfen halkı yanıltımayalım biletixe göre;

Vip a,b  maraton ,şehir tarafı ve bld. evleri bileti var.

açık görünüyor ama satış yok,sadece şehir tarafı kale arkasında satış var  ;)

Stelea

Evet hepsinde satış yok; biletler bitti. Şehir tarafında çok az kaldı sadece; erreadaki görevli bayan da bu şekilde söyledi.

5trawberry

Biletler bitti. Biletix ve erreada yok. Atakum errea da var.midir ?

Stelea

Satış bittiği için muhtemelen Atakum Errea'da da yoktur.

mehmet yılmaz

Atakum Errea'da da yok. Bugün 13.30 da birkaç tane aldım, 17.30 gibi gittiğimde bitmişti biletler...

Desiqner

Burada bir abiye bıraktık bilet işlerini yarın halledeceğini söylüyor ısrarla bu maça gidemezsek görecem ben onu :)