STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

King1965

inşallah boş kaleye pozisyonu olmaz macda yoksa sac kalmıyor basımda ..

buonanotte

Alıntı yapılan: celebi - 03 Nisan 2012, 16:12:45
olmadı ben sana telini veririrm  :)

Yok abi gerek yok da. :) Yolda giderken Samsunspordan bahsediyolardı maça gideceklermiş.Bende hemen araya girdim.
Maça gidecekseniz biletinizi erkenden alın biter dedim.Muratın akrabasının çıkacağını tahmin etmezdim.Şaşırdığım nokta buydu. .:.:.

kumköylü ahmet

kumköylü ahmet

Gecen sezon son hafta rize maci icin burdan organize yapildi samsun dernegi tarafindan sonra vazgecildi bundanda buyuk ders cikardim kendi adima hic kimseye danismadan Bjk-samsun macindan hemen sonra biletimi kesdirdim..Okadar simdi bile hala neden haber vermedin diyee isyanda olanlar var benimde onlara cevabim anca gidersinizzz...Tirnagin varsa kendi basini kasiyacaksin..Hollandadan sevgiler saygilar Hersey sizinle Güzel Arkadaslar..o gün Ya Hep beraber Bayramimizi kutlayacagiz Yada hep beraber Aglayacagiz..Insallah ALLAH`in izniyle Oradan mutlu Ayrilacagiz..

Mert

Bu vakitten sonra rakip kim olursa olsun kazanırız aldık gazı bir kere  ;)

deado

Şansımızın daha az göründüğü maçlara bazen daha motive olabiliyoruz. Ama artık bu maç bir final maçı. Burada bize gerekli olan bir galibiyet ve o yüzden bunun bilincinde olarak 90 dakika boyunca gerçek anlamda takımımızı desteklemeliyiz. En çok korktugum şeylerin başında maçta olası bir erken golle öne geçtikten sonra yapılan sanki herşey bitmiş gibi meksika dalgalanmaları bu gece bardalar felan.. biz tribün olarak 90 dakika maçı futbolcularla beraber oynamalıyız.. inşallah 90 dakika sonucunda eğlencemizi hep beraber yapacağız.

samsunluhakan

bir sezonun çilesi 1 maça bağlı bu maçı alın ve ligde kalalım bütün sezon hatalarınızı telafi eder hadi sadece bir 90 dakika

Ahmeti

Gekas sakatlığına rağmen ülkesine gitmeyip bu maçta tiribünden Samsunspor'u destekleyecek.

Adamsın be Gekas bu taraftar seni boşuna sevmedi.

Stelea

Az once internetten aldigim biletin ciktisini almak icin erreadaydim millet kuyruk halde bilet soruyor. Saat 16.30 gibi maraton bileti bitmis. Sadece b.evlerinde cok az bilet kalmis.

mehmet yılmaz

Evet, maraton bitmiş. Şirinler de bitmiş sanırım.
İnşallah doğru insanlar almışlardır biletleri, oturacaksa, ilk 15 dk. sonunda oyuncumuzu yuhalayacaksa hiç gelmesin.

Bu maçın 90. dakikasına kadar ne olursa oslun tam destek verilmesi gerekiyor. Son dönemde tribünlerimizde bazı başarı saplantılılar sahada Samsunspor forması giyen oyuncuyu yuhalıyor, bu olacak iş değil. Bu maç sabır ve destek maçıdır, bu forumdaki herkes bunları zaten biliyor da inşallah diğerleri de farkındadırlar.

Jnr.Serkan

Karaborsa çok olacaktır bu maçta.Lütfen stad önünde gördüğünüzü polise şikayet edin.Millet 20şer 20şer alıyordu bileti.Bu kadar bileti napıcaksın diye sorduk çocuğa arkadaşlarla gelcez dedi.Pek inandırıcı değil.Alan 20 tane alıp gidiyor.Göz açtırmayalım bu fırsatçılara

SSKLA

Bu maç bilindiği üzere ölüm kalım maçı... Bu maçtan önce aynı fener maçı öncesi gibi herkes fedekarlıkta bulunsun herşey yapılsın hepinizden rica ediyorum ve bu maçta ekstra olarak maçtan önce 3 defa tefriciye ve maçta da birkaç defa okursanız sevinirim duayı bilmeyenler için yaklaşık 350 tane çıktı aldım. İsteyenlere verebilirim ve okuyabilirler.

SSKLA

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 03 Nisan 2012, 18:35:03
Karaborsa çok olacaktır bu maçta.Lütfen stad önünde gördüğünüzü polise şikayet edin.Millet 20şer 20şer alıyordu bileti.Bu kadar bileti napıcaksın diye sorduk çocuğa arkadaşlarla gelcez dedi.Pek inandırıcı değil.Alan 20 tane alıp gidiyor.Göz açtırmayalım bu fırsatçılara

bende 30 tane şehir tarafı alan gördüm.

_SoN_

Arkadaşlar biletix de maratan üst kısım tek bölüm kalmış,bilet hala var yani,alamayanlar mutlaka alsın .

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 03 Nisan 2012, 19:08:53
Bu maç bilindiği üzere ölüm kalım maçı... Bu maçtan önce aynı fener maçı öncesi gibi herkes fedekarlıkta bulunsun herşey yapılsın hepinizden rica ediyorum ve bu maçta ekstra olarak maçtan önce 3 defa tefriciye ve maçta da birkaç defa okursanız sevinirim duayı bilmeyenler için yaklaşık 350 tane çıktı aldım. İsteyenlere verebilirim ve okuyabilirler.

Tribüne getir Berkay, okuruz hepimiz.