Gekas'ı Niçin Sevdik?

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Mart 2012, 19:37:46

« önceki - sonraki »

hala kızı

kan kaybettiğimiz zaman takımın hem oksijen,hem kan ihtiyacını gözü kapalı yüreği ile bağışladığı için sevdim GEKASI!

BigBadMama5552

Oynadığı kısacık zamanda Samsunspor'a çok şey kattığı için...

SSKLA

Yıllardır göremediğimiz tipteki oyuncu olduğu için.

mehmet yılmaz

Ben bilgisayarda klip yapmay bilmiyorum ama anlayan arkadaşlar varsa eğer, şu şarkı tam ama tam uyuyor Gekas ve bize...
Bir video oluşturulabilir bence.
Sözleri bizim için yazmışlar sanki...
Dinleyin hak vereceksiniz...

Sezen Aksu - Gitme Dur Ne Olur

samuray

şirin sempatik güle yüzlü gekas saha icinde takım icin mücadele eden nerede durmasını bilen sürekli arkadaşlarını uyardan pas atması gereken yerleri eliyle işaret eden adam paylaşımında diğer oyuncuları uyaran ilerde pres yapan vede attığı gollerle biz gekası çok sevdik inşallah bir an önce düzelir bizde ligte kalırsak kalmasını çok istiyoruz gekasın eminim bir tek kişi dahi çıkmaz kalmasın diyebilen

baha55

burakbas

Arşivlerden tanıdım KRAL ları , kim bilebilir di ki GÖRMEK DE NASİPmiş...   fotoğraflardan sevdim KAPTAN EMIN i , DANIEL TIMOFTE yi . çocuktum , maça giderdim babamla bir adam gol atardı babam SERKAN AYKUT derdi. kendi başımıza maça gidecek yaşa geldik , babam yanımda yoktu. nasipmiş gün yüzüyle bir KRAL da ben gördüm. THEOFANISGEKAS diye haykırdık fenerbahçe yi 3 golle dağıtırken. şimdi diyorum babam bana KAPTAN EMIN i , SERKAN AYKUT u anlatırdı. ben de çocuklarıma seni de anlatacağım GEKAS. maçtan sonra eve gittiğimde babama saatlerce seni anlatıyorum. babam da oğlum bu takımda BU KIRMIZI BEYAZ forma , O ULU ÖNDERLI ARMA VE BÜYÜK SAMSUNSPOR taraftarı olduğu sürece DAHA NICE KRALLAR gelecek dedi. YÜREĞINE SAGLIK SİRTAKI !

fanatik

tam bir lider oyuncu olduğu için

saim55

erkutdem55

Süper Lige çıkıp çıkacağımıza pişman olduğumuz sezona dair tek güzel şey GEKAS.

Seni çok özleyeceğim Gekas  :( :'(

Avrupa Kupasında Forza YUNANİSTAN.

mehmet yılmaz

Buraya kadar yapılan yorumlardan bir derleme yapacağız dergi için.

Teşekkür ediyoruz herkese.
Başlığa kısa bir süreliğine kilit vuruyoruz.

ChucKeR

Gelir gelmez Romanın Totti'si Liverpool'un Gerrard'ı Juve'nin Del Piero'su gibi davrandığı için. bu klübü sahiplendiği için. Yoksa golmüş, tecrübeymiş onlar sonraki meseleydi benim için.

jean

ins bir sekilde mucize olurda ligde kaliriz ve elimizde tutariz su adami inaniyorumki sene basinda gelse daha farkli olacakti yinede guzeldi samsunsporun adini duyurma adina yolun acik olsun

##kdc##

Gekas'ı sevdik çünkü kayserideki maçın bitiş düdüğünden sonra kendini yere bırakıp ellerini başının arasına alarak kalakaldığı için,
Navarronun gelip yerden kaldırmasına rağmen gözleri tünelde giden arkadaşlarının geri dönmesini, en azından bi kere beraberce taraftardan özür dilemek istediğini bildiğim için,
O gün sahayı kayseri futbolcuları da dahil en son onun terkettiği için...
Gekas'ı sevdik çünkü yıllar sonra çıktığımız lige bizi en çok yakıştıran topçumuz olduğu için,
Gerek futbolu, gerek mütevaziliği, gerekse taraftara olan saygısıyla hakettiğimiz takım havasını 3 4 hafta da olsa bize yaşattığı için...
Gekas'ı çok sevdim çünkü adına düzenlenen imza gününde işe gitcek olmama rağmen onu o saate kadar beklediğimi söylediğim için çıkarıp bana sweetini verdiği için...
Bize yaşattığın tüm mutluluklar için teşekkürler Gekas.