Gekas'ı Niçin Sevdik?

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Mart 2012, 19:37:46

« önceki - sonraki »

feveran

benim aklımda tek kalan ılk geldıgınde adem pas atamıyordu onu alkışla motıve edıyodu

yapıcıydı kırıcı değildi adamın dibiydi

bize bu fotografı cektırıp unutulmaz lar arasına koyan dı

celebi

dışarıda bilmem ama saha içinde adam gibi mücadele ettiği için

Ollivanders

Bize gol sevincini tekrar hatırlattıgı için ,
Fenerbahçe maçına Serdar Kesimal'ı tek hareketle etkisiz bıraktıgı için
Klas vuruşları için sevdik Gekas'ı. Senelerdir izleyemedigimiz ,gelmesini bekledigimiz kahramanımızdı gözümüzde ...
Samamiyet fışkırıyordu Gekas'tan.
Sanki senelerdir bizde oynuyordu . Altyapıdan çıkmıs futbolcu gibiydi gozumde.
Herşeyden önce Adamdı adam! Kayseri maçı sonrası en geç sahadan ayrılan oydu. Deplasman tribunune dakikalarca bakıp ayrıldıgını ömrüm boyunca unutmayacagım. Uzulmustuk , ağlamıştık , birbirimizi teselli ediyorduk ama bizi en iyi teselli eden gekas'tı. O bize o bakışıyla " siz hep iyiydiniz. Ama biz sizi hep uzduk " diye dusundugunu hissettirdi. O anda en buyuk teselli de Gekas'ın bakışları oldu.

Herşey için teşekkurler Gekas! Kralsın , Gol tanrısısın ama herşeyden önce Adam gibi adamsın.

deli 55

adam olduğu için,kral olduğu için,fenere 3 çakınca daha da fazla sevdim

GençKozluklu

Yürekli, efendi, işine, takımına ve taraftara saygı duyan mükemmel biriydi. Adam gibi adam.

"Rüzgar Gibi Geçti"

Levent ÖCAL

Ruhsuzlarla dolu Koskoca Samsunspor'un ruhu olduğu için sevdim. Daha ne diyebilirim ki!

Allah'ım inşallah bir mucize olur da ligde kalırız Gekası da hiçbiryere salmayız, tek istediğim bu.  :'(

Forvetim

formamız ona yakışıyordu o da elinden geleni yaptı. efendi, dürüst, sevecen, taraftarla diyaloğu iyi, takım arkadaşlarıyla geçinen güzel bir insan. hakkını helal et geko.

celebi

Oğlumun ve benim hiç yunan futbolcunun imazalı fbir formamız olacağı aklımın ucundan geçmezdi. kanuşuyoruz oğlumla baba gekas gelmeyecekmiymiş. valla dedim sanırım gelmeyecek. ee ne olacak şimdi. olsun be oğlum imzalı formalarımız bize hatıra kaldı ne yapalım dedim. ulan bir keramet olsada kalsak şu ligde varya seneye anasını ağlatırız bu ligin ama :(

Kodalak

fındık

Gekas Kayseri yolunda
Sol diz yan bağlarında esneme olan ve sezonu kapatan Samsunspor'un yıldız futbolcusu Theofanis Gekas, tedavisi için ülkesine gitti.

Devre arasında yarım sezonluğuna Kırmızı-Beyazlı takıma gelen Yunan futbolcu, 11 maçta 8 gol atıp, 1 asist yapmıştı. Tecrübeli futbolcuyla, bir başka Süper Lig ekibi Kayserispor'un yakından ilgilendiği öğrenildi. Gol bölgesinde sıkıntı yaşayan Sarı-Kırmızılılar'ın, yıldız forvetle temasta olduğu bildirildi. Öte yandan Gekas'ın Türkiye'den ayrılması sonrası Samsunsporlu taraftarlar sosyal medyadan yaptığı yorumlarla üzüntülerini dile getirdi. Kırmızı-Beyazlı futbolseverler, "Güle güle yabancı damat", "Seni sevdik ve de seveceğiz", "Teşekkürler Gekas" derken, Yunan futbolcu yarım sezon için Karadeniz temsilcisinden 650 bin Euro aldı
Kaynak fanatik
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .:.:. .:.:. ;D ;D ;D :deli:

jorgensen55

Hayatım boyunca kendini bize sevdiren ilk ve tek yunan olduğu için...

samet_55

ibb maçında 90+3 de gol atıp durumun2-4 gelmesine ragmen.topu alıp koşarak santra yapmasını sevdik.hemen her maç seyirciyi alkışlamasını sevdik....
atıgı gol sonrası elini armaya koyup sevinmesini sevdik........

beşnumara

Para para diye ağlayanların bu formayı taşıyamadığını gördükten sonra senin adamlığınla profesyonelliğinle umudumuzu her zaman devam ettirdiğin için.Adamsın Gekas

uykan

çelebinin küfür etmediği tek futbolcu oldugu için :)

atakan

becerikli ve yetenekli olduğu için...............