Ligde Kalma Mücadelesi - 24-28. Haftalar

Başlatan Sol Açık, 31 Ocak 2012, 22:45:58

« önceki - sonraki »

jurista

Ben hala puan silme olayının olma ihtimalini düşünüyorum.Şenez Erzik Başkan olsaydı en az 12 puan olmak şartıyla şikecilerin puanı silinecekti , öyle deniliyor.

Biz yenelim elimizden geleni yapalım , mümkün olduğunca kazanalım .

Ama içimden bir ses lig bitmeden yüzümüzü güldürecek güzel şeyler olacağını söylüyor.

King1965

Bütün maclarımızı almamız gerek. .  :ok Buna ınanıorum olacakkk

Sol Açık

Bu arada Beşiktaş ve G.Birliği'ni deplasmanda yenince MİY'ndan umudumu kesmiştim. Ama Samsun'da kaybedeceğini düşünürsek, halen kurtarabilmiş sayılmazlar. Bizim dışımızda Trabzon, Manisa, E.Şehir deplasmanları ve içerde Ordu, İBB, Karabük maçları olduğunu düşünürsek 39-40 puan aralığında kalabilirler.

İkili (hatta 3lü) averajlara falan ihtiyaç olabilir. Bizim en önemli 2 maçımız G.Antep ve MİY maçları olacak ve bu maçları ikişer farklı almamız gerek...

Sol Açık

Alıntı yapılan: jurista - 19 Şubat 2012, 22:37:57
Ben hala puan silme olayının olma ihtimalini düşünüyorum.Şenez Erzik Başkan olsaydı en az 12 puan olmak şartıyla şikecilerin puanı silinecekti , öyle deniliyor.

Ama içimden bir ses lig bitmeden yüzümüzü güldürecek güzel şeyler olacağını söylüyor.

Puan silme olursa Manisa zaten düştü demektir, 3.takım için İBB de devreye girer o zaman...

Offf! Maçlarımızı almamız gerek işte, yoksa hesap yapmaktan kafayı yiyeceğim...

jurista

Puan silme olursa Ankaragücü dışındaki iki takım Manisa ve Mersin olur sanırım.Bi< de derin bir oh çekip gelecek senenin güzel hayallerini kurarız inşallah.

Kazım Başkan bu sene büyük tecrübe kazandı.Ligde kalmamızla beraber kasamıza girecek rakam onun da yüzünü güldürecektir.Zira ver,ver,ver nereye kadar !

Önümüzdeki sene bizim senemiz olur Allahın izniyle bu seneden bir kurtulsak.

emre

Ben puan silme olacağını artık düşünmüyorum.Olursa da bizi etkileyeceğini sanmıyorum.

Ne kadar nefret etsem de Karabüklü topçular öyle böyle savaştılar ve artık kurtuldular sayılır bence.Düşen 2. takım Manisa olacaktır diye düşünüyorum. Antep ile Mersin de 3. düşme adaylarından.

Bize gelirsek, bizim topçular da eğer inanıyorlarsa,bu taraftara değer veriyorlarsa asıl bu maçı almalılar. Tamam Eskişehir maçında iyi oynadınız ama Ankaragücü'nü zaten yeneceksin. Hakemdi oydu buydu hiç bir bahane olmadan söke söke almalılar bu maçı.

Açıkçası ben çok korkuyorum bu maçtan ve bizim bu ligde kalmamızın tek yolu kazanmak.Biz kazanmaya devam edersek Her olasılıkta Diğer takımların üstüne çıkacağız.

kalptenþimþek

bu lig öyle bir yere gidiyor ki...; bizim önce amsterdam sonra nasipse praga kadar yolumuz var :) geride kalan herkes düşebilir.. yalnız manisa kesssin düşer..

twitter

GurbetciFanatik

Bizim lehimize olan cok sey var.

1. Rakibimiz Antep bize gelecek
2. Rakibimiz Mersin bize gelecek
3. 7 mactan 4ü iceride
4. Rakiplerimizin tam 4 maclari var birbiriyle  ve birileri mutlak puanlar kaybedecek. Manisa-Antep  Mersin-Karabük   G.antep-Karabük   Manisa-Mersin   

ahmetsefa55

bence bu sefer olmamıs abı tablo. :kanka:

emre

yalnız şöyle de bir hayalim var yazmadım yazmadım ama dayanamayacağım. Takımda ki hava devam ediyor ligde kalıyoruz ve daha sonra kafamız rahat Türkiye Kupasını alıyoruz.. Sezon rüya gibi biter.

CurvaSs

Alıntı yapılan: emre - 19 Şubat 2012, 23:21:46
yalnız şöyle de bir hayalim var yazmadım yazmadım ama dayanamayacağım. Takımda ki hava devam ediyor ligde kalıyoruz ve daha sonra kafamız rahat Türkiye Kupasını alıyoruz.. Sezon rüya gibi biter.

offf offf offff diyorum; ondan sonra gelsin seedorf'lar, eto'o bitsin falan yani. :D ne güzel olur kupayı almak, avrupa'ya deplasman yapmak. maraton başkan arabasını satar, bizi de götürür ingiltere'ye. :D

Ayberk

Alıntı yapılan: emre - 19 Şubat 2012, 23:21:46

Aklımdan geçenin aynısı vallahi. İlk önce kalalım da şu ligde, kupa kolay iş ;)

samsunmania

Alıntı yapılan: jurista - 19 Şubat 2012, 22:37:57

Dostum Demirören'in başkanlığı olursa o iş de yaş. Adam Avrupa'ya gitmeyelim mahkemeyi bekleyelim diyor. Bu iş kabak tadı vermeye başladı zaten.

emre__ss