STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

Ollivanders

8. gununde 3.maçına çıkacak olan birinin nasıl bir maç yönetecegini çok merak ediyorum.

Lusage

Olaya farklı yönden bakalım. Bu sezon sahada olduğu 18 maçta deplasman takımları sadece 2 galibiyet almış ki onların 2 side Eskişehir'e ait.  :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Lusage - 31 Ocak 2012, 13:03:53
Olaya farklı yönden bakalım. Bu sezon sahada olduğu 18 maçta deplasman takımları sadece 2 galibiyet almış ki onların 2 side Eskişehir'e ait.  :)

işimiz gittikçe Allaha kalıyor :)

Ollivanders

31 Ocak 2012, 13:06:15 #108 Son düzenlenme: 31 Ocak 2012, 13:12:14 Serpico
İlklere imza atmayı , attırılmayı severiz biz. Altı üstü Samsunspor. Yanlış karar versem kıyamet mi kopar. Küme düşer olur biter. Ya fbyi şampiyonluktan edersem haftalarca maç vermezlerse bana. Bu korku bile ona yeter. Bu atama benim hevesimi kırdı ne yalan soyleyeyim.

brigand

Bende aynı düşünceye kapıldım. Özellikle dün bjk maçından sonra bu maça sanki bir af sanki bir telafi gibi atanmasını garipsedim.  Hakemi de yenmek zorunda kaldık galiba.

Recep

Bence yapılacak şey maçın başından itibaren hakemi etki altına almaya çalışmak seyircimizin tribünde marşlar söylemesinden çok her pozisyonda ve ters kararlarda müthiş bir uğultu çıkarıp hakemin feleğini şaşırtmalıyız sus pus maç izlersek hakemde kararlarını hiç çekinmeden verir

kutsalforma

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 31 Ocak 2012, 12:46:49

dün resmen beşiktaşı doğradı.

dogradimi? valla bence fena mac yönetmedi, fernandesin pozisyonu kirmizi kartlikti?

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kutsalforma - 31 Ocak 2012, 13:10:35
dogradimi? valla bence fena mac yönetmedi, fernandesin pozisyonu kirmizi kartlikti?

bence değildi.
ayrıca o topu elle tokatlayan kayserili topçuyu atmalıydı..
"bence" tabi..

ahmetsefa55

bence de tereddütsüz kırmızı karttı.
hatta 3 maçtan aşağı verilmemesi gerekiyodu.
kayserili futbolcuya da sarı vermesı gerekıyodu el pozisyonunda.
hepsini geçtim bugun milliyetin attığı başlığa bakın ;

http://spor.milliyet.com.tr/kamil-abitoglu-komedisi-/spor/spordetay/31.01.2012/1496077/default.htm

şimdi bu haberı okuyan kamil fenerin aleyhine karar verebilir mi ?

fanatik samsunsporlu

bu maçta da fotoğraf çekenler olursa sopayı iyice hakederler

feveran

fener bahçe tribün tarafı bıletlerı bıtmış herhalde maratona saldırcak samsunlu fenerlıler yazık

sadece55

Sanırım İstanbula gitmiştir Fener biletleri

Serkan

AHÝ55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 31 Ocak 2012, 13:13:12
bence değildi.
ayrıca o topu elle tokatlayan kayserili topçuyu atmalıydı..
"bence" tabi..

kamil abitoglu tolga ozkalfa lıgımızın en vasat ve iki takıma da vereyım kurtulayım dusuncesınde olan hakemlerımız abıtoglunun ınonude bjk karabuk macı var kı halka aklımda bjk nın yarım m cızgıyı gecen golu vermedı toraman dahil 2 bjk lıyı oyundan atmadıgını net penaltı ve kırmızıyı es gectıgını hatırlıyorum dünku macta ıse fernandes e kırmızıdan once faul yapıldı gormedı ve fernandes sınırlenıp rakıbe bastı kırmızıyı yedı haklı olarak ama abıtoglu burada onleyıcı hakemlıgı yapamadı yapsa fernandes kırmızı gormezdı sonra gozu onunde 2.sarıdan kayserılıyı atamadı sonra necıp ı kırmızı kartla atamadı yanı dusunmek bıle ıstemıyorum ama medyada sıke muahbettınden lıder olan fb nın durumundan abıtoglu ınsallah etkılenmez ya da kendı sokugumuzju dıkıp gerekırse hakemı de yenerek macı almalıyız barız atacagımız gollerı de vermeyecek hali yok ya....

özkan

Bana göre sıkıntılı olan o 3 pozilsyonun 3ündede hakem doğru karar verdi neden,fernandezin pozisyonu kırmızı kart değil adeta mor kartlıkdı.Keser atar o ayak o bileği..

Ofsayt pozisyonu ise pasif ofsayt,beşiktaşlı savunmacının koşu yolunu yada savunma yapmasını ne geciktirmiyor nede etkiliyor..

Pekarik'in sarı kart pozisyonundada isteyrek elle oynama yok.O sarı kartsa istanbulda futbolcu kalmaz.