STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

King Of The North

Alıntı yapılan: celebi - 30 Ocak 2012, 12:12:11
inanmak istiyorum ama olmuyor bir türlü.

gene olmayacak, ya çok kötü goller yiyeceğiz ya da tam dönüm noktasında bir hakem hatasıyla gene vereceğiz maçı, Belediye maçı sınrası TRT'de Hakan Ünsalın yorumu: adam alttan üstten her yerden penaltı yapmış, hatta o kadar dengesiz girmiş ki kendi bile düşmüş, diyor, biz daha ne uğraşıyoruz, herkes karşımızda, federasyona da merkez hakem komitesine de dümdüz gitmez de ne yapar insan?

ercan0655

KÜÇÜK CİVCİV takımını YENMELİYİZ ölee diyor OĞLUM !!!!!!  :deli:

emre__ss

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Ocak 2012, 17:49:53
İşimiz çok zorsa da bitmiş birşey yok henüz, daha 11 hafta var...

abicim kurban olayım 11 hafta değil 111 hafta olsa ne olur ruh var mı oyuncularımızda  :( diyemiyorsun ki bu hafta olmadı bir daha ki hafta olur diye  :(

FaTiH_HaN

Benim fb maçı için içimde kalan tek heyecan Mesut Hocanın takıma aşılayacağını umduğum takım ruhu, mücadele gücü, kaybetmeyi kabullenmeme durumudur. Eğer Mesut Hoca ben iyi hocayım diyorsa fark yaratmalı, bizde Mesut Hocadan önce şöyleydi bak Mesut Hoca geldi böyle oldu diyelim. Hadi Bismillah hocam zor bir sınavla başlangıç yapıyorsun, Allah seni de, bizi de utandırmasın.

emre__ss

adem stochu maymun eder maymun.angora tavşanı gibi mübarek. pehh

Turuncu

Fenerbahçe maçı biletleri satışa çıktı...

Samsunspor'umuzun Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Perşembe günü saat 18.00'de Fenerbahçe ile yapacağı maçın biletleri, 30 Ocak 2012 Pazartesi günü saat 15.00'den itibaren Türkiye Geneli'nde satışa çıktı.

Samsunspor-Fenerbahçe maçı biletleri, Biletix satış noktaları, çağrı merkezi ve internet sitesi aracılığıyla satılacak. Biletler ayrıca Samsun'daki 56'lar ve Atakum Errea mağazaları, Atatürk Anıtı karşısındaki Çelik Telekom ile Öğretmeevi kavşağındaki Ofis İnce Kırtasiye'den de temin edilebilecek.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle;

VIP A Tribün: 100,00 TL
VIP B Tribün: 50,00 TL
Maraton Tribün: 20,00 TL
Kale Arkası(Şehir Tarafı): 10,00 TL
Kale Arkası(Belediye Evleri): 10,00 TL
Misafir Tribün: 10,00 TL
Aile Tribün: (Kadın ve 16 yaş altı ücretsiz)

Sercan

Bütün spor programlarında fb nin bjk maçı konuşuluyor. Samsunspor konusu geçmiyor bile, hatta dün Rıdvan A.gücü ile Samsunspor iyice koptular artık falan dedi. Adamlar iyice küçümsediler bizi, bunu iyi kullanıp yenersek bizim için çok iyi olur...

Sercan

babasamsunlu

fotolara bakınca ilk anda çok kızıyorsun.
Sonra belkide hoca takımı toplarladı moral motivasyonu sağladı diye düşünmek geçiyor içimden.
Hocaya güvenmek istiyorum.
Yapcağı çok fazla birşey yok.
Her topçuyu kendi mevkisinde oynatsın yeter.

jean

acikcasi umudum kalmadi ins hayatimda yine yanilirim

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: muratertan55 - 30 Ocak 2012, 14:15:54
stoch adem?????? 4 tane adem olsa 1 stochu belki rahatsız edebilir,stochun ceza sahası dışında önü 1 saniyeliğine bile açılırsa 9. jeneriklik golünü bize atar
ilk maçı otur bir daha izle o zaman kardeşim ;)

ngonge

Böyle bir hezimetten sonra nasıl bu kadar neşeli olabiliyor oyuncular bazen anlamakta güçlük çekiyorum.

Tufan

Biletler satışa çıkmış bu sefer eşeğimi sağlam kazığa bağladım erkenden aldım internetten maraton biletimi.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ngonge - 30 Ocak 2012, 17:02:47
Böyle bir hezimetten sonra nasıl bu kadar neşeli olabiliyor oyuncular bazen anlamakta güçlük çekiyorum.
şöyle düşün ; hem spor yapıyosun , hem para kazanıyosun.
senden mutlusu olur mu  ;)