STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

burakbas

5 Sene özlemini çektik Samsun' um ,
Vakit çok geçmedi inan Samsun' um ,
Sadece inanın Haydi Çocuklar ,
Haydi şimdi SALDIR SAMSUN' UM !   8) 8)

babasamsunlu

6 maçlık seri galibiyetler zincirimizin ilk halkası olur bu maç inşallah yarabbim sen bilirisin

celebi

bu maça gelecektim hatta bu akşam yola çıkacaktım bilet bakıyordum nitekim buldum da fakat yine gelmek nasip olmadı. hem ailemi ziyaret edecektim hem de maça gelecektim. babasamsunlu ile de konuşuyorduk gel diyordu ayağın uğurlu gelir dedi. olsun yinede gelmek sanırım nasip olmadı. olsun be Samsunsporum yine de ümitvarım ne yapayım gönül ferman dinlemiyor.

Sol Açık

Arkadaşlar bu maçı alacağız, hem de öyle zorla, kanser ederek falan değil...  ;)

muzaffer4

2-0 bitecek maç sonu buradayım hatta maç sonu bilet gişelerinin önünde 2-0 dememişmiydim diye bağıracam.. :deli: :deli:

Theofanis Gekas

şu antreman fotolarına bakınca yine cinlerim tepe geldi,o gülen suratlarınıza sıçıyım,şu murat yıldırıma öyle bir ayar oldumki kalan maçlarda 10 gol atsa da nefret etcem 20 gol atsada,biz uyuyamıyoruz sinirimizden şu şerefsizlerin suratlara bak,allahım sabır ver  ya rabbim!!!!

Kaya

Durup dururken gülünen bir ortam değil o resimlerdeki..Teknik direktörler takımın psikolojik bunalım dönemlerinde futbolcuyu istesede istemesede gülmeye sevk eden antreman çeşitleri uygularlar..Resimlerde de görüldüğü gibi futbolun dışında bir oyun oynatmış..Takımın moral seviyesini yükseltmeye çalışmasını yadırgamamak lazım..

cembaba

Abi zaten fenerle oynayacak adamlar. Mutsuz olmayıp, hiç değilse düzelteceğiz ümitleri vardır belki. Bu maçı ne olursa olsun kazanmalıyız...

mehmet yılmaz

Yeneceğiz, yenemesek bile ortalığı çift cinsiyetli, ezik büzüklere bırakmamak için orada olmamız lazım.
Ben Mesut Hocaya güveniyorum, yeni getirdiği stoper sağlam çıkarsa ve gol yemezsek Gekas yaslar bir tane.
Fener'in top mop oynadığı yok, yeter ki biz azıcıık toparlanalım...

5trawberry

Stoch'a önlem alınsın yeter.
Adam pire gibi, ne yapacağı belli değil..

Tufan

Dün akşam bir arkadaşıma "olm normal değiliz bak 4 tane gol yedik takım rezil ama salı, çarşamba yine Fenere koyma hayalleri kurarız, gözümüze uyku girmez " dedim. daha pazartesi akşamındayız şimdiden hayale daldım
23 maçta 3 galibiyet almış olmamız 11 maçta 7 galibiyet almamıza engel değil sahada savaşın yeter!

KareAs55

İlkyarıda aynı değilmiydi berbat bir futbol ve 3-0 kaybetmiştik ve kadiköy deplasmanı umudumuz yoktu ama aslanlar gibi mücadele edip belki biraz akıllı oynayabilsek 3 puan alabilirdik. Açıkca herkes gibi benimde ligde kalma adına umutlarım çok az ama Samsunspor bu ne zorlukların altından kalktı bu takım , pek birşey istemiyoruz adam gibi oynayın adam gibi mücadele edin en azından gözümüzden düşmeyin.

Serkan Abi yazmıştı  ;
Sizden ne kupa istiyoruz ne şampiyonluk
Gözümüzden düşmeyin yeter

Aynen öyle işte...

Umarım kazanır ve sağlam bir seri yakalarız...

vanlioglu

yensek de olur yenmesek de.

arma nereye biz oraya.

AhmetDenizci

AlıntıMersin İdmanyurdu'nu 2-1 mağlup ederek 1 maç aradan sonra 3 puanla tanışan Fenerbahçe'de zorlu Samsun deplasmanı ve Beşiktaş derbisi öncesinde sakatlık sıkıntısı ise artarak devam ediyor.

Karşılaşmanın ikinci yarısında sakatlanarak oyundan çıkan Gökhan Gönül'ün arka adalesinde kısmı yırtık tespit edilirken, milli futbolcunun 10 gün sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Uzun bir aradan sonra Mersin İdmanyurdu karşısında son 10 dakika oyuna dahil olan Sezer Öztürk konusunda ise tam bir şok yaşanıyor. Genç yıldızın çekilen MR'ında 3. derece yırtık belirlenirken Sezer'in en ez 1. 5 ay daha takımdan ayrı kalacağı ifade edildi. Bu iki oyuncu ile birlikte Emre Belözoğlu'nun da Samsunspor maçında forma giyemeyeceği ancak derbiye yetiştirilmesi için çalışıldığı öğrenildi.

fanatik samsunsporlu