STSL 2011-2012 / 17.Hafta Sivasspor - Samsunspor'umuz

Başlatan ahmetsefa55, 18 Aralık 2011, 19:17:01

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serpico - 22 Aralık 2011, 00:59:24
@lisandro

Kardesim duruşuyla etki eden hoca istemiyoruz biz. Yapmış oldugu hamlelerle ve transferlerle skora etki etmesini istiyoruz.

Onu bizde istiyoruz kardeşim ama varsa öyle bi hoca Türkiyede buyursun getirsinler.
Ziya Doğan o kötü kadroya bizden daha çok gol attırdı.Tek hoca varsa Ziya Doğan olabilir.
Onun haricinde gelecek her hoca oyunculara alışacak da kendi kadrosunu oluşturacak da falan da filan....

anlztrk

Ayberk

böyle hakemlerin Allah belasını versin, çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın yediğiniz haklar

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Aralık 2011, 00:55:39
Bana kalırsa hoca kalmalı.Futbolcuyla çok yüz göz olan hoca başarılı olamaz.
E Türk hoca devre arası gelecek oyuncuyla da yüzde 90 böyle olacak..
Olan yine Samsunspora olacakk. Onlar dağılacak Samsunspor Allah korusun Bank Asya da mücadele verecek..
Petkovic duruşuyla oyuncuya etki ediyor bence.Bu oyuncu kadrosuyla ancak bu kadar..
Ama bi etken daha vardı ki şans faktörü.. Futbolda çok önemli.. Belki şansımız olsa 6-7 puan fazlamız vardı

onun duruşuna sokayım ben,şaka mı bu yazdıkların kardeşim

kuzey55

Maça iyi başladıklarını, öne geçtiklerini, daha sonra ise bölüm bölüm sıkıntılar yaşadıklarını ve skor olarak geriye düştüklerini belirten Petkoviç, ''Aslında basit demeyeceğim, çok kolay gol yedik. Rakibimiz hatalarımızı değerlendirdi'' dedi.

İkinci yarıda beraberliği sağlamak için gereken ne varsa yaptıklarını vurgulayan Petkoviç, rakip kalede etkili olmalarına rağmen skoru çeviremediklerini söyledi.

İkinci yarıda sergiledikleri futbolla beraberliği hak ettiklerine değinen Petkoviç, hakemlerle ilgili soru üzerine ise kendilerine karşı farklı kararların verildiğini, ellerinde olmadan da farklı tepkiler verebildiklerini belirtti. Petkoviç, ''Belki bir DVD hazırlarız, bu kararların bizi niye bu duruma soktuğunu o zaman daha iyi anlaşılır'' dedi.

Son pozisyonda faul olup olmadığının sorulması üzerine Petkoviç, ''Bizim açımızdan, benim açımdan bir faul görünmüyordu, bu faul kararına tam olarak kim karar verdi, onu da bilmiyorum ama benim açımdan bir faul yoktu'' dedi. Petkoviç, yürekleriyle mücadele ettiklerini, skoru 3-2'ye getirdiklerini ancak biraz geç olduğunu söyledi.

Samsunsporlu oyuncular Hakan Arslan ve Simon Zenke de mağlup oldukları için üzgün olduklarını söyledi. Futbolcular, son pozisyonda gol kararı verilmemesine anlam veremediklerini belirterek, bu pozisyonda faul olmadığını savundu.

Zenke, hakem kararları nedeniyle 9-10 puan kaybettiklerini ifade ederek, Futbol Federasyonu'ndan bu duruma bir çözüm bulmasını isted

GökhanÇağlar

ah lan yardımcı hakem eğer kasıtlı vermediysen golü *******.yediniz gül gibi puanı emek hırsızları...

LisandroLopez

Bünyamin Gezer attığımız golün verilmemesi için cinayet yorumu yaptı.. Tertemiz gol dedi yaa

mehmet yılmaz

Petkoviç'e o kadar kızgınım ki, o son dakika pozisyonu için birşey yazamadım.
Gol diye ayağa kalktık tabii, bir de baktım ki iptal etmiş hakem.
Niye lan, niye? diye sayıklarken ofsayt olmadığını gördük. Meğer paşam faul vermiş.
Eğer ona faul çalıyorsa ceza sahası içinde ters pozisyonda bir maçta 5-6 tane penaltı çalması lazım...
Ayıptır be...

supernatural_55

Bünyamin Gezer olmaya gerek yok ki be kardeşim resmen gol,hakem de resmen pozisyonun içinde ve yan hakemden çok daha iyi görüyor pozisyonu.ne denir ki,1 puan için ligden düşersek rahat uyuyabilecek mi bu hakemler merak ediyorum

ngonge

Rıza Çalımbay rüya mı görüyor, maç sonu açıklamasına bakın:

Ama bizim yaptığımız hatalar, bundan önceki yapılan hatalar, hem bizim yaptığımız hatalar olsun, hem bizi bulan hakem hataları olsun, biz bir daha üstüne basa basa söylüyoruz, hakemlerin bilerek yaptığına ben kesinlikle inanmıyorum, ama bizim de şanssızlığımızdan olacaktır ki, tüm hakem hataları da bizi buldu, çok buldu. Her şeye rağmen 24 puan aldık.

ajansspor

Vural temiz

arkadaslar dogruya dogru , yanlisa yanils 100 de 1000 gooooolüüüümmüzü vermediler, bile bile.
Ama 1 puanda bir boka yaramazdi bizim icin, onun icin ****** edin, kavanizi yormayin.
2 yari geliyoruz. Ve bize haksizlik etenlere gösterecehiz cünkü biz Samsunsporluyuz!!!!! biz baskayiz, hakimisi yediler ipneler, ama son gülen iyi güler inanin bakin. Dogru bir adam cikip, bize kader gülecek buna inanin. En Büyük SAMSUNSPOR

kamuri

Alıntı yapılan: amateur55 - 22 Aralık 2011, 01:03:16
Ersun Yanal gelmeli. Mutlaka.
ersun yanal eskişehirle anlaştı skibbe herta berline ersun yanal eskişehire devre arasında

55cem55

Kazim yilmaz da suclaniyor anliyorumda birazda soyle bakin adam icerideki akbabalarla ugrasmaktan galiple ugrasmaktan ne federasyonu tanidi ne isin p.çligini ogrenebildi takimdaki cogu oyuncu icin uyum sureci derken bu baskan icinde gecerli bizimkinde oncelikle para var okdir tek durusuda sonunda gosterdi galip ve yandaslarina karsi oda tamm ama dis guclerle henuz ugrasacak futbolu ogrenecek zamani bulamadi ins. 2. Yari ile takimda degisir sonra o da neyin nasil oldugunu ogrenir ve belkide yillar sonra İsmail baskan gibi catir catir bizi savunan birinide kazanmis oluruz.

samsunluhakan

bu maçı kaybetmemizdeki tek sorumlu ne hakem ne bi başkası sadece petkoviç sen iyi oynayan kadroyu neden bozuyosun pal lazar çarşambasporda bile kadroya giremez petkoviç beni kovsunlar diye ugraşıyor bizim yönetim uyuyor acı ama gerçek düştük....

Cagdas Ünver

DÜŞMEDIK, DÜŞMEYECEĞİZ ! Ne çabuk unuttunuz ? Biz SAMSUNSPOR'UZ arkadaş, direniş takımıyız.
Gerekirse Hakemleride yeneceğiz. 5 yıl daha kimse Bank Asya kahrı çekmez bu saatten sonra.