STSL 2011-2012 / 17.Hafta Sivasspor - Samsunspor'umuz

Başlatan ahmetsefa55, 18 Aralık 2011, 19:17:01

« önceki - sonraki »

samsunum

ey allahıım ya tartşmasız  ofsaytmışş  markus   merk bak sen  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=104262

mehmet yılmaz

Bütün gece rüyamda yine maçı gördüm, puan durumuna bakmaktan psikolojim bozuldu. Başım da çok ağrıyor.
Petkoviç, hoca falan değilsin sen. Hiç mi utanmıyorsun?

cem 55

bu kadar yeteneksiz ve kalitesiz yabancılar ile böyle dandik bi hocayı zorlasak 10 sene de bi araya getiremezdik herhalde.şu akaki midir nedir  top sürüşünü pas atmaya çalışmasını müdehalelerini görünce inanın içim acıyo dün  yenilen 2 ve 3.gollerdede hatalı senelerce kenan sana bagırıp çagırdım jubile yap diye yalvarıyordum ama şu adamı görünce sana haksızlık ettigimi anladım.lazar denilen baltayı kim kakaladıysa bize ona helal olsun  hem akaki hem lazar bankasyada bile oynayamayacak oyuncular bahia ekigho domingez hep düz vasıfsız takıma katkısı sınırlı oyuncular bu yabancıları kim bulduysa bu takıma kazandırdıysa bu halde olmamızın en büyük sebebi bence odur.petkoviç denen hoca bozuntusuna diyecek lafım yok zaten oyunu okuma hamlede bulunma degişik bi taktik verip maçın seyrini degiştirme hiçbişey yok adamda mersin maçında ergün gibi bi mala 80 dakika dayanıp yenalı bu maçta 45.dakikada çıkartın ya sana diploma verenlere selam olsun defol git artık ülkene bırak yakamızı

Serkan

Uğur Yıldız

hala moralim çok bozuk sürekli özeti izleyip izleyip kahroluyorum,bunları hak etmedik..yazıklar olsun bu şehrin zenginlerine kendi çıkarları uğruna ne hale soktular bizi yüzbinlerce insan yıkımlarda her hafta yeter artık ya bıktık..

fanatik samsunsporlu

FaTiH_HaN

Ajansspordaki yorumlarda Samsunspor yöneticilerinin şeref tribününe sarhoş geldiğini, saçma sapan davranışlarda bulunduklarını yazıyor, doğru mudur bu bilen var mı?

celebi

fat55

biara ligtv şeref tribününü gösterdi.kargaşa vardı.bance nin 2. golünden sonra sanırım.bizimkiler sevinmişse öküz sivaslılar karşılık vermiştir.

FaTiH_HaN

22 Aralık 2011, 15:16:29 #579 Son düzenlenme: 22 Aralık 2011, 16:13:54 AntZ
Alıntı yapılan: deriaKR - 22 Aralık 2011, 15:15:22
edit

kardeşim defalarca uyarı yapıldı küfür hakkında lütfen herkes tepkili ama küfür yasak ve yakışmıyor bize biraz daha özen göstersen ve mesajını silsen daha hoş olur.

Cagdas Ünver

Resmi Sitemiz samsunspor.org.tr'den alinti:

AlıntıSamsunspor'umuz Spor Toto Süper Lig'in ilk devresinin son maçında deplasmanda mücadele ettiği Sivasspor'a 3-0 mağlup oldu. Karşılaşmayı Samsunspor Kulübü Başkanımız KazımYılmaz ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz de izledi.

Yapma yav, ben 3-2 diye hatirliyorum ?  :kafa:

kaptan 55

gücümüz bu,gerekli takviyeler yapılmazsa yolun sonu belli.

55.hakan

22 Aralık 2011, 16:58:34 #582 Son düzenlenme: 22 Aralık 2011, 19:10:17 hakanelgun
Lazar'la başlamak maçı Sivas'a verdi.Yazık oldu nerden aklına geldi de böyle bir değişiklik yaptın be adam

Sioux

petkoviçin yerine normal bir teknik direktörümüz oslaydı şu an 8-9 puan fazlamız vardı.

samuray

bu maçı kaybetmeizin tek sorumlusu petkoviç sensin senin gibi hocanın bu takımda ne işi var seni nasıl tutuyorlar hala geçen haftaki geri dörtlüyü nasıl bozarsın sağbeke ademi değil mal lazarı nasıl koyarsın adamların s yedek solbeki maçın yıldızı yaptırdı mal hlazar sayesinde sağ tarafımızı koridora çevirtin mal sayesinde bu senin kaçıncı hatan ya bu nasıl oyun okuma anlayışın şu takımı kenan yelek çalıştırsa senden fazla puan toplardı verilmeyen gole gelihce buz gibi golü yedi hakem önce veriyorsun sonra bi saniye içinde iptal ediyorsun faul gerekçesiyle bahia ofsayt le ne alakası var adam pozisyona girmiyor idışarı katediyor başkan bi sesini çıkar artık hakemler federasyon konusunda yeter bu kaçıncı hakem hatalarıyla kaybettiğimiz puanlar ya futbolcular kadar bile sesini çıkarmıyorsun hakem hataları ile ilgili samsunsporun hakkını bu tutumunla nasıl savunacaksın masaya yumruğunu vur artık başkan şu hoca bozuntusunada gerekeni yap ya yeter sabrımızı taşırdınız her hafta hüsran ha bu hafta ha bu hafta diye diye devre bitti puanımız 12  >:( >:( >:( >:( :kafa: :kafa: