STSL 2011-2012/ 6.Hafta | İstanbul B.B. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Desiqner, 02 Ekim 2011, 17:01:55

« önceki - sonraki »

AllydeenleaR

süperligde samsundan puan alamayız diye düşünen takım var mıdır acaba  :rulet:

maviay55

AlıntıPES-KOVİÇ!!!
   Bu hafta yazmış olduğum yazımda Sırat Köprüsü geçilmeli diye bahsetmiştim. Fakat bu takımı seyrettikten sonra değil Sırat Köprüsü, Mert Irmağı'nın Köprüsünü bile çok zor geçeriz.

Hafta içinde gazetelerde okuduğumuzda Genel Koordinatör Adnan Sezgin ile 'Sözde Taktik Ustası' Hocamız Petkoviç yaptıkları açıklamalarda 15 günlük aranın çok iyi geçtiğini, Belediye maçından güzel bir sonuçla ayrılacağımızı belirtmişlerdi, evet  dediklerini de yaptılar! Gerçekten de çok güzel bir sonuçla maçtan ayrıldılar! Şimdi bu muhteşem ikiliye sormak istiyorum: "Bu takım 15 gün boyunca ne yaptı? Sistem yok! Kondisyon yok! Saha içinde kimse yerini bilmiyor! Futbolcular arasında, haftalar geçmesine rağmen uyum yok! Siz ne iş yaparsınız, Allah aşkına size soruyorum? Bu takım böyle giderse 'paraşütsüz' küme düşer, sizleri uyarmak isterim!"

Gelelim yedek kulübesinden çıkmayan, çıkınca da kenarda ne yaptığı belli olmayan Petkoviç ile yardımcısına: "Beyler siz hangi akla hizmet ediyorsunuz? Bu soğukta Olimpiyat'a gelen taraftarlardan da mı utanmadınız? Yazık ve günah değil mi onlara? Sahaya nasıl bir sistem ve kadro ile çıkarttın takımı? Bunu bir açıklar mısın? Senin elinde Ertuğrul gibi genç yetenek varken oynadığı maçlarda da başarılı olmuşken, sen Ahmet Şahin'i hangi düşünceyle kaleye alıyor, ne diye oynatıyorsun? Bugün gördük ki Ahmet'de hiçbir şey değişmemiş. Aynı tas aynı hamam! Amacın bizleri cümle aleme rezil etmekse seni tebrik ediyorum, sonunda başardın. Umarım şimdi rahatsındır." Petkoviç Hoca sana bir şey demek istiyorum: "Azıcık vicdanın varsa istifa et! Bizleri daha fazla kanser etmeden bu şehri terket!"

Sıra geldi saha içinde hangi formayı giydiklerinin farkında olmayan futbolcularımıza. Arkadaşlar, sizlerin ne kadar yetenekli futbolcular olduğunuzu biliyoruz. Ama bir şeylerinde takım içinde ters gittiği düpedüz belli. Bu takımı bu hale sizler getirdiniz. Toparlayacak olanlar da sizlersiniz. Sizin derdiniz ney? Aklınızı başınıza alın! Kendinize gelin! Bizleri el aleme daha fazla maskara etmeyin. Çünkü bizler bu takımı buralarda, yani Süper Lig'de görmek için tam 5 yıl bekledik. Bilmem anlatabildim mi?

NOT: Samsunspor ailesi, sadece teknik ekip, futbolcular, aileleri ve yönetimden ibaret değildir. En büyük aile taraftarları ile bir olan ailedir. Bunu unutmayın!

Hüseyin Karataş-Samsunsporluyuz.net

herşeyi özetleyen bir yazı kaleme almış  >l<

designer_55

maci icinde ertugrul diye bagiranlari kiniyorum.
petkovic ve ekibine guveniyorum ben.

mehmet yılmaz

Hiç beğenmediğimiz Metin Diyadin'in Petkoviç'ten artısı şu an için 6 puan.
Bu gidişle daha da çok olacak.

misafir

Ahmet sahine bravo bu macta asist rekoru kirdi . Kalede ahmet sahin oldugu surece her macta kalemizde en az 1 gol kesin . Ertugrul la da olacak is degil . Devre arasinda iyi bir kaleci alamazsak isimiz epey zor .

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: designer_55 - 16 Ekim 2011, 22:41:31

ne kadar cok bılıyon sen ya !
ertugrul oynadıgı sure ıcerısınde formayı hakettıgını gosterdı.
ahmette oynadıgı her maçta yaptıgı hatalarla en az 6-7 puanımızı yedı.
o sogukta mıllet evınden kalkmıs yagmur çamur dememıs maça gıtmıs.
kınıyomus.hey Allahım sen sabır ver.
futbolu bılıyorum dıye gecınıyo bıde.

designer_55

Alıntı yapılan: celebi - 16 Ekim 2011, 22:35:54
samsunsporlulkuğuna sözün yok kişiliklerine sözün var öyle mi?  yazıklar olsun futbldan anlamıyorsunuz falan. arıca ne kadardır petkoviçi tanıyorsun diğerlerinin artısı olupolmadığını dşdüşünüyrsun.

bu tur muhabbetler girmek istemiyorum; tanimadigim insalarin kisiliklerini yargilamak bana dusmez

celebi

tanımadığın insanlara neden yazıklar olsun dersin. futbolda anlamıyorsun dersin birader

Alıntı yapılan: designer_55 - 16 Ekim 2011, 22:41:31

ben ertuğrul diyebağıranladan değilim. fakat sadece petkoviç  kibine güveniyorum demen yeterli olur. o zaman tepki bulmazsın. karşı çıkan olur olmaz ama dalaşma da olmaz. eee o zaan senin dediğine göre  kafkasyalı iteyen arkadaşlara  hikemt karamanı isteyen arkadaşlara da saygı duyacaksın. öyleyazıklar lsun anlaıyorsunuz muhabbeti yapmayacasın.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: designer_55 - 16 Ekim 2011, 22:47:05
bu tur muhabbetler girmek istemiyorum; tanimadigim insalarin kisiliklerini yargilamak bana dusmez

Alıntı yapılan: designer_55 - 16 Ekim 2011, 18:42:06
Petkovic in yerine karaman ve kafkas diyenlere yaziklar olsun.
Futboldan anlamiyorsunuz

:rulet: :rulet:

Recep

bu günkü maçı seyredip te Ahmetle olacağına kalecisiz olsaydık bari defans geride kaleci olmadığını bildiğinden güvenmeden oynardı Ahmet değil babamın oğlu olsa bu takımın puanlarını ve bizim hayallerimizi çalamaz
Geçen sene paramı almadım diye yöneticileri peşinden koşturdun eeee şimdi düş yakamızdan ne halt edersen et
sorunların varsa onları çöz ahmet kimsenin benim psikolojimi bozmaya hakkı yok
galatasaray maçında ahmet çıktı takım daha iyi oynadı bu maçtada kırmızı görseydi emin olun bu maç berabere bile biterdi
herkes işine baksın kimse kimseyi kınamaya kalkmasın yorumun varsa adam gibi yazarsın
ahmette alıp bi tarafına kına yaksın

Kaya

@designer_55  Ne olursun avrupada kal..Tiyatro izler gibi maç izle,pozisyonlarda ahhhhuu uuvvv yap onlar gibi ama Samsun'a aman gelme..Şu stresli ve sinirlerin tavan yaptığı yerde gerildikçe geriliyoruz zaten sende üstüne tuz biber oluyorsun...Yazdığın insanlarla elin elli bin nüfuslu belediye takımlarının köy stadlarında deplasman yaptık biz..Maçla ilgili bir şey yazamıyorum bile şu senin yorumlar nedeniyle  :kafa: :kafa:

SametYılmaz55

yorum yapamıyorum artık her geçen gün berbat bir oyun bir an önce bir çözüm bulunması gerekir şu şaçmalıklara :x(( :x((

maviay55

brigand

bu maça yorum yazamıyorum. orda o soğuğu yemek koymadı ama bu kadar ruhsuzluğu görmek koydu !  :(

berusa55