Kadro Dışı Kalan Futbolcularımız

Başlatan Desiqner, 17 Ağustos 2011, 16:42:11

« önceki - sonraki »

celebi

supernatural_55

Alıntı yapılan: gerçekler - 18 Ağustos 2011, 00:49:33
beni araştırmak bir yere vardırmaz sizi.benim kim oldugu 2 kişi biliyor olmalı onlara güvenirim.onlar beni mahcup etmez.onlar samsunspora olan sevgimide ölçmezler ölçmezler...ya bir laf vardır yanlış olabilir koyunun olmadıgı yerde keciye abduraman celebi denir.tahsin kosifi sen anla burdan.birisi isa turhan dedi.ben isimlere takılmıyorum ama yönetimin en az 7-8 tane eski yönetici yada sportif insanlardan olamsı gerektiğini savunuyorum.evet sportif direktör olmalı ama isimler benim haddime değil.ayagını kesecek olan tahsinin 2 sey var.1-taraftar 2-basın

basın bizim gördüğümüz senin de söylediğin üzere imkansız gibi abi,geriye taraftar kalıyo ki tahsin bunu da bir şekilde taraftar arasına çomak sokarak halleder,tahsin istifa diye bağıranlar-tahsin diye bağıranlar şeklinde ikilik yaratmak bizim tribünlerimizde rahatlıkla yapılabilecek bir şey...

gerçekler

taraftara düşen görev istemediğine istemiyorum demektir.şimdi kulup personeli değişti.yarın kazım gidecek başkası başkan olacak oda bunlar kazımın adamı yada calışmıyor diye gönderecek.büyük takım olmak devamiyetle olur.huzur devamiyele gelir en altan sistemi kurarsın kurarkende taraflı tarafsız herkezi gözetirsin.artık camia bitmiştir.yeşilyurtlar,fuatlar,tüfenkler bitmiştir.nedeni adam göndermedir.bu camiayı zedelemiştir.şuan kulupde tahsinin başkanın torpili olanlar vardır.sezgin zamanında işe başlayan yada erkut zamanında işe başlayan yada hakkı zamanında işe başlayan yoktur.acaba farklı zamanlarda işe başlayan bu calışanlar neden aynı anda gitmiştir.

gerçekler

taraftar liderleri cıksın acıklasınlar.biz destek verdik vermedik biz bilet için gittik gitmedik diye.yada telefonumuz caldı bilet verecez diye.bunları hepsi biliyor sizlerin içinde de bilen var

ult55ras

o yönetim listesinde maddi bakımdan olmasada manevi bakımdan 2-3 tane katıksız Samsunsporlu olsaydı ve bu kişilere kulüp yöetiminde ve kararlarda söz verilse, çokmu istemiş oluruz.

Serkan

Hiç yüzümüz gülmeyecek mi bizim ya

celebi

Uğur Yıldız

peki taraftar olarak napmalıyız size göre somut olarak napmalı???

cembaba

Tahsin'in dışında da birileri var galiba. "Tahsin istifa" demek ve istifa ettirmek bence bir şeye yaramaz. Düzen kurulmalı anlattığınız kadarıyla. Para da bitmiş. Halimiz ortada.

ult55ras

yazılanları okudum. aha dedim artık biri çıkıp olan biteni anlatıyor ama yanılmışım bildiğimiz şeyler yine tekrarlanıyor. YOKMU GERÇEKLERİ YAZACAK AÇIK AÇIK !

gerçekler

celebi somut bişey istemişsin.nasıl somut bişeyden bahsediyorsun acıkla yardımcı olayım...manevi bakımdan destek verecek insanlar olamazmıydı denmiş.vardı ne oldu sana 2-3 isim vereyim mi.1-basri kul ilaç firması bölge müdürü (bir sekilde kulubun ilaç işini hallediyordu karşılıksız ) nerde kulup binasının önünden gecmiyor...2-nilşah alptekin ( sanırım bir cogunuz biliyorsunuz) 3- yücel bekar( izmirde yaşıyor ilaç firması müdürü takımın sakatlanan topcuları izmirde operasyon geciriyor bütün organizasyonu yapan kişi agırlama ve ikram dahil) bu insanlar sogutuldu aktiften pasife döndüler.gecen senelerde yönetimden 5-6 kişi bilirdiniz birde bu adamları

celebi

çok havada cümleler ve yorumlarını katıyorsun. yazdıklarınn çoğu kendi yorumların gibi. bilir kişi olarak bir şey biliyorsun havada asılı kalan cümlelrden vaz geç bence. somut şeyler biliyorsan yaz bilmiyorsan yada yamak istemiyorsan sürekli yazma. sen suat çalır faşan mısın.

gerçekler

ult55ras bildiklerin ise o zaman benim yerime cıkıp kral cıplak demeliydin.sormak istediğin kapılar kapılar arkasında dönenlerse onlarıda yaşayarak biliyorum.ama soruyu cevaplamak daha dogru öbürtürlü mahremiyete direk saygısızlık olur

samsunmania

O zaman biz bu seneyi tesadüfi alacağımız puanlarla elimiz yüreğimizde resmen düşmemeye oynayarak geçireceğiz. Hem de 8 milyon harcayarak.Keza düşersek de toparlanmamız neredeyse imkansız olur. Kocaeli, Diyarbakır, Sakarya, Malatya örnekleri gibi. Senaryo bu gibi. Peki bizim gibi takımını yeri geldiğinde ailesinin bile önüne koyan taraftarın ne günahı var, bunun vebalini kim nasıl öder?

YaşarDoğu

@gercekler

Bu kadar gerçeği ! yönetimde olup ta daha önce niye açıklamadınız?Ayrıca İstifa ettiğinizde söyleniyor doğru mu?