Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

ethm55

Hoca'nın Kendi Kadrosunu Olusturdugunu Dusunmuyorum.Hocaya Mudale Var Bence.
Vizyonu Olan Gittigi Takımlarda Bi Sistem Oturmaya Calısan Hucum Futbolunu Seven .Futbolcularıyla Oncekı Takımlarında Sorunu Olmamıs Bı Hoca.
Ya Gerçekten Hocalıktan Anladıgı Yok Sahada Kımın Ne Yaptıgını Anlamıyor. Ya Üst Dediklerim.
Hocanın ARKASINDA DURMALIYIZ.YONETIMIN BECERİKSİZLİGİ HOCAYA KESİP ONU GONDERİP O ŞEREFSİZLERİ MUTLU ETMEMELİYİZ.

ethm55

İnanmıyorum Hocanın Kendi Takımını Çıkarıp Kendi Taktiğini Verdiğine Kesinlikle Hocaya Müdale Var Kadro Seciminde.
Hocaya son anlarda olumus bı kadroyu vercen. Taraftarını Küstürcen. Şehirdeki Birlik Beraberligi Bozcan.
Sen bunları yapcan , ben hocayı yollıcam yok arkadaş o kadar basit değil, hepimiz üzülüyroz moralımız bozuluo felan ama hocaya gerekli imkanları sağlamayıp ustune bı ton hata yapan yönetim oturcak hoca gitçek  :-X
bunları yapan bi yönetimin ekmeğine yağ surmem ben hoca değil YÖNETİM İSTİFA  ;)

seskat

Petkovic bu işi cözecek hayırlısıyla. Biraz sabır edelim, ben ümitliyim, yeter ki futbolcular mücadele etsin. Taktik olarak mactan maca gelişme sağlanır, ancak kondisyon hırs azim vs zaten futbolcunun icinde olmalı, bunun Petkovic'le alakası yok. Adam 3-4-3 oynatmıyor ki. Ben sevindim 3-4-3 oynayacaz diye, IBB macında başta 4-2-3-1 sonra 4-3-3 sonra 4-4-2 ve ardından da 5-4-1 e döndük. bu taktiklerin hicbirinde başarılı olamadık. sabit bir taktik bulup oynamalıyız. işallah sınumuz güzel olur. Petkovic'e güvenim tam. Sıkıntı başka yerde, TD de değil !

doðan

İkinci yarı yaptığımız hatalar yüzünden yenildik ... bu açıklama da nedir ya ,
la petkooo
adamlar 3 attı ve acıta acıta , hatayapmayacan yaptıracanki galip gelesin..
haftaya fener maçı da bir hezeyana dönüşürse sen o zaman gör kaosu..
yönetime bir hocasına 2 ... haydeeeee
:kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:
:x(( :x(( :x(( :x(( :x(( :x(( :x(( :x((

özkan

Getirdiklerinden aldıkların yeter zaten sana.Bi zahmet dominguezini palını lazını voldomironu alda git be hoca  ;)

emoh55

yav boyle berbat futbol olamaz ayıp denen bısey var her mac bahane... adem alkası yok sol bekte orhan bıle ıyıydı agbetu yu nıe gonderdın domıngez bahıa bunlar nasıl topcu yav olamaz boyle bısey ıstıfaaa  etmenın zamanı gecıyor haftaya fener 5 tane atar bıze...

brigand

hoca ben takımı bir kerede şu düzende izlemek istiyorum. sonrasında ne yaparsan yap.

Ertuğrul
      Adem     Bahia          Kemal       Yenal              Muhtemel değişiklikler; Bülent ,Anıl, Burak

Fink

Murat              Dilaver

Ekigho                                            Zenke
                           Bance       

Bir kere denemeden gitme bu düzeni !

özkan

Ulan senin yüzünden kalpar gelsin diyeni duydum be ! Tüü sana,kır saçlarına  :kafa:

kýzýlyýldýz55

türkiyede yugoslav modası bitmişti geri başlattık sonuç hüsran

binikalamadım

hocanın geçmişine bakınca fena biri değil neredeyse tüm kariyeri boyunca 3-4-3 oynatmış çalıştırdığı takımları bu sistemde ısrar etmiş ve başarıyı yakalamış burada bu sistemden vaz mı geçti yoksa ona müdahale mi ediliyor ... yabancı futbolcularımız kötü desem hepsi milli takımlarından davet alan topcular eeee sorun ne o zaman...

ahmet niye kalede kemali niye yerinde oynatmıyor formsuzları neden kesmiyor a.sezgin in getirdiği topcular mutlaka oynatılmak zorunda mı ?

FaTiH_HaN

AlıntıAlıntı sahibi: fatih_han55 üzerinde 03 Temmuz 2011, 14:43:01
Hocanın kendi sistemini oynatmak istemesi güzel ama 3-4-3 taktiğiyle oynayan takım yok denecek kadar az ve Türk futbolcular klasik 4-4-2 yada 4-2-3-1 dizilişi ile oynamaya alışkın zaten yerli topçularda pozisyon alma sezme alan hakimiyeti gibi özellikler zayıf bu sisteme alışmamız bana çok zor geliyor. bence bu sistemin Samsunsporumuzda tutma ihtimali çok düşük. ve bu sisteme göre kadro kuruyor hoca eğer bu sistem tutmaz kötü sonuçlar alırsak 4-4-2 ye dönecez ve kadro yapısı o zaman buna müsade edecekmi soru işareti. Bana kalırsa 3-4-3 ile oynamak çok büyük risk inşallah tutar.

Sezon öncesi hoca açısından en çok korktuğum nokta buydu. 3-4-3 e göre kadro kurdu ve takım sezon başlayana kadar 3-4-3 oynamaya çalıştı, şimdi 4-4-2 ye döndük kadro seçimleri de yanlış olunca kötü sonuçlar kaçınılmaz oluyor  :(

feveran

bireysel hataalrdan yemişiz golu oyle acıklama yaptı mac sonu lan şerf... en buyuk bıreysel hata sensın zaten

Musti

Alıntı yapılan: iak5529 - 17 Ekim 2011, 01:26:04
     Takım İstanbul'a giderken neden Sarp yok diye sitede birçok kişi sordu.Hepimiz ya hafif sakattır dedik ya da hocanın tercihi memnun değil heralde dedik..Ama bakıyoruz ki adam takıma İstanbuldan katılıyor..Ben nereden bileyim bu adam maç günü ne yaptı,ne yedi,ne içti maçtan bi gece önce uyudu mu aleme aktı mı akmadı mı ? Bu nasıl bir ciddiyet ve nasıl bir disiplin..Ben hocanın takım içinde kendi getirdiği oyuncular dışında üzerlerinde etkisinin olduğunu düşünmemeye başladım.Bu daha ligin 6.haftasında yaşanıyorsa o zaman gerçekten değişim şart..
     Takım uyumu yok,Bahia her maç yanında farklı bir stoper arkasında farklı bir kaleciyle oynuyor onun yerinde olmak istemezdim açıkcası..Orta alanda aynı tipte iki oyuncu Sarp ve Fink birlikte oynayamaz diye belki yüzlerce kişi söylüyor ama gelgelelim ikiside oynuyor..İlk 5 hafta yüzüne bakılmayan Ufuk manisa maçında kurtarıcı olarak giriyor,belediye maçında ilk 11 oynuyor..Bülent geçen hafta takımın en iyisiyken kopmuş bir belediye maçının son dakikalarında oyuna alınıyor..Dilaver gibi her yönden kaliteli bir adamın var kadroya dahi giremiyor..Ben Adnan Sezgin'in getirdiği oyuncuların takımın ahengini bozduğunu düşünüyorum.Ve daha önce söylediğim gibi bizi süper lige çıkaran takımdan kalan oyuncuların üvey evlat muamelesi gördüğünü hissediyorum..Çok büyük sıkıntı var ve bu hoca değişimiyle giderilebilir ise hemen gönderilmeli..

Üstat bir de şu var. Geçen seneden kalan futbolcular, İsa Turan'ın getirdikleri, Petkoviç'in getirdikleri, Adnan Sezgin'in getirdikleri... Resmen toplama kampına döndü takım. Takım içinde gruplaşmalar var.

Ayrıca sezon öncesi kamplarında 3-4-3 sistemine göre takım hazrılanırken, Adnan sezgin geldikten sonra (ligin başlamasına 10 gün kala) bir anda sistem değişti. Mustafa Sarp kaptan yapıldı. Neden böyle oldu? Bunu da iredelemek lazım.

55_OrHaN_55

hiç olmazsa onurlu davranıp istifa etmesini bekliyoruz ama nerdee, yönetim çok iyi destekleyip gaz veriyor anlaşılan...