Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

deriaKR

kovsunlar da parami alim pesinde...geri zekali olmasi lazim sana gol lazim..sen 3-0 sonra  2 oyuncu al ..golcunu cikar

55.hakan

Gerçekten geçen seneki kadroyu korusak daha çok puan almıştık.Her hafta takımla bozuk para gibi oynama artık.Kendin daha ne yaptığını bilmiyorsun sahadakiler ne yapsın.

red_white

kalparı arıyacağım aklımın ucundan geçmezdi...

Musti

Sorun hocada değil. Sorun Adnan Sezgin'de.

Dartagnan

Geldiğinde çok ümitlenmiştim.Hiç olmazsa Türk Hocalarının  klişelerinden kurtularak geleceğe yönelik bir vizyon olusturabileceğini düşünüyordum.

Fikstür açısından ele alırsak ; İlk 6 maçlık periyotta puan alabileceğimiz maclar Genclerbirliği ve Manisa maclarıydı.Trabzondan alınan 1 puan ilk başta bizim için ekstra olarak görünüyordu ama (+) olarak aldık.Dışarda ki  Ordu macında da deplasmandan alınan 1 puan hiç yoktan iyidir diyorduk.Ondan da 1 puan aldık.İBB macından oturmus kadroya karsılık yenı kadro fazla bır icraat gosteremeyecegınden bahısle 0 puanı haneye yazmıstık belkıde.Bu acıdan ''kaybedilmiş bi durum yok '' görüntüsü çıkıyor.

Oynanan 6 maç ele alınırsa;

Bir yanıma göre ;  Gençlerbirliği maçında her şey güllük gülistandı.O maçı saymıyorum zaten.Gese macı zaten fıyaskoydu.Trabzon macındaki kacan goller,ordu macının 2.yarısında kacan goller,manısa macında kacan penaltılar ve goller,İbb macında kacan net 3 poziyon.Bunları dusununce  Madem bu kadar kötü bir hoca var,takım nasıl poziyona girebiliyor diyor insan .Sen bu kadar net pozısyonu atamadıktan sonra Hoca ne yapsın ?

Bir diğer yanıma göre de düşündüğüm ; bu kadar gol kacırmamıza ve pozısyona gırmemıze ragmen oyuna ağırlığımızı koyup koyamadığımız. Kondisyon yeterli mi? Pres yaparken veya koşarken rakip takımı ısırabiliyor muyuz? Ben bunların hiç birini göremedim açıkçası.Takım sanki umursamaz bir şekilde maçlara çıkıyor ve sonucun hiç bir şey ifade etmeyeceğini düşünüyor.

Ayrıca Hocanın oyuncu tercıhlerınde hala bazı şeylerin farkına varamamıs olması ayrı bır soru işareti.Sen bu kadar çalıştırmış,aynı havayı solumuş,gözlem yapmışsın.Hala bir şeyi rayına oturtamıyor musun ?

Kısacası Siyahla yazdıgım yerler daha agır basıyor arkadaş kim ne derse desin.Sen önce bir sistem olusturcaksın ki gerisini düşüneceksin.Ama bizde sistem falan yok.Karsımızdakı takımların Bi cacık olmadıgını görünce insan daha bi sinirleniyor.Adam akıllı tercıhler ve hırsla 6 mactan 12 puan alamaz mıydık yanı ?

altunay

bunu hoca diye başımıza getirenlerin allah belasını versinn

ahmetsefa55

eğer hocayla yıl sonuna kadar devam edilecekse eyvallah.
yok fener macını kaybettıkten sonra gonderılme ıhtımalı varsa sımdı gonderınde barı yenı hoca yenı hava vs. belki bi umut...

atakumlu83

mactan sona yaptıgı basın toplantısında demıskı bu hafta takımla ılgılı kararımı verecem demıs buytuk ıhtımalle  bu hafta ıstıfa edecek bence

Uğur Yıldız

ersun yanal gelcekse hoca gönderilmeli..

brigand

Hocanın oyun kurgusunda, taktiksel anlayışında çok sorun olduğunu düşünmüyorum. Sebebi bu kadar durarak oynayan, adım atmayan adamlarla toplamda baya bir pozisyona girdik. Ama oyuncu tercihlerinde fena halde çuvalladı. Domingez' in her maç kesin 11 çıkabilmesi tek başına yeterli aslında. Ertuğrul 2 hafta koruduğu bu kaleyi belkide daha da sağlamlaşacağı şu maçta neden tüm maçlarında hatalı gol yemiş Ahmet' e devretti? Mustafa ve Fink aynı anda nasıl oynayabiliyor? Murat, Dilaver, Anıl, sakat olmasına rağmen Zenke, Bülent, Savaş, Burak sana ne yaptı? Diğerlerinden eksikleri ne? Bu soruların cevabı yok !  :kafa: Ayrıca takım kondisyon ve hız anlamında diğer takımlara göre çok kötü durumda. Kısacası bende bugün itibariyle hocadan ümidimi kestim. Neler olacak bilmiyorum ama o olsa da olmasa da acil bir harekete bir atraksiyona ihtiyacımız var !

ErkÇay55

17 Ekim 2011, 00:30:39 #700 Son düzenlenme: 17 Ekim 2011, 00:53:54 ErkÇay55
az önce trt3 de futbol ateşinde hikmet karaman konuştu kadronun yetersizliğinden bahsetti.Teknik direktör için zor bir durum oyunu değitirecek oyuncu yok dedi.

GökhanÇağlar

herşeye rağmen kalması taraftarıyım,gitmeli diyen arkadaşları da anlıyorum fakat yeni hoca gelince de herşey güllük gülüstanlık olmayacak...
Aslında maçlara tek tek bakıldığında çok da başarısız sayılmayız.
Gençler:3 puan
Gs:Ahmet Şahin ve hakem faktörü olmasaydı 1 puan çıkarabilirdik.
Ts:Kazanabilirdik ama 1 puan da iyiydi bu maç için.
Ordu:Bu maçta çok kaçırdık ama deplasmanda 1 puan güzel.
Manisa:Kaçan 2 penaltı ve mağlubiyet.
İbb:Gs ve Ts yi deviren bir belediye karşısında bireysel hatalardan dolayı mağlubiyet.

Tamam hocanın çok yanlışları var ama bazı konularda hocanın da elinden birşey gelmiyor,5 dk arayla kaçan 2 penaltı mesela ve çok bariz kaleci hataları...
Şimdi önümüzde Fb maçı var ki puan almamız çok zor ama sonra içerde Karabük ve Eskişehir maçlarıyla çıkışa geçebiliriz...
Ben hocanın en azından ilk devre kalmasından yanayım...

fat55

balık baştan kokar.yönetim istifa...

Ollivanders

Büyük(!) başkan  Petkoviçten takım hakkında olumlu raporların geldigini soyler ve herşey düzelir. Merak etmeyin.

Kaya

17 Ekim 2011, 01:26:04 #704 Son düzenlenme: 17 Ekim 2011, 01:29:34 iak5529
    Takım İstanbul'a giderken neden Sarp yok diye sitede birçok kişi sordu.Hepimiz ya hafif sakattır dedik ya da hocanın tercihi memnun değil heralde dedik..Ama bakıyoruz ki adam takıma İstanbuldan katılıyor..Ben nereden bileyim bu adam maç günü ne yaptı,ne yedi,ne içti maçtan bi gece önce uyudu mu aleme aktı mı akmadı mı ? Bu nasıl bir ciddiyet ve nasıl bir disiplin..Ben hocanın takım içinde kendi getirdiği oyuncular dışında üzerlerinde etkisinin olduğunu düşünmemeye başladım.Bu daha ligin 6.haftasında yaşanıyorsa o zaman gerçekten değişim şart..
    Takım uyumu yok,Bahia her maç yanında farklı bir stoper arkasında farklı bir kaleciyle oynuyor onun yerinde olmak istemezdim açıkcası..Orta alanda aynı tipte iki oyuncu Sarp ve Fink birlikte oynayamaz diye belki yüzlerce kişi söylüyor ama gelgelelim ikiside oynuyor..İlk 5 hafta yüzüne bakılmayan Ufuk manisa maçında kurtarıcı olarak giriyor,belediye maçında ilk 11 oynuyor..Bülent geçen hafta takımın en iyisiyken kopmuş bir belediye maçının son dakikalarında oyuna alınıyor..Dilaver gibi her yönden kaliteli bir adamın var kadroya dahi giremiyor..Ben Adnan Sezgin'in getirdiği oyuncuların takımın ahengini bozduğunu düşünüyorum.Ve daha önce söylediğim gibi bizi süper lige çıkaran takımdan kalan oyuncuların üvey evlat muamelesi gördüğünü hissediyorum..Çok büyük sıkıntı var ve bu hoca değişimiyle giderilebilir ise hemen gönderilmeli..