Kazım Yılmaz ve Yeni Yönetimden Bilgilendirme Toplantısı

Başlatan salihcakir, 17 Mayıs 2011, 18:32:32

« önceki - sonraki »

forza_devil

Alıntı yapılan: cem - 17 Mayıs 2011, 22:27:56
eğer bu açıklamaların arkasında durulursa şuruya yazıyorum trübünlerimiz kapalı gişe oynar...
imzamı atarım...

suat kılıçın ilk başta koydugu 30bin, yorumların ardından 40bine çıktı, bu yönetimden sonra 55.000e çıkar artık  :D

AntZ

Alıntı yapılan: Lusage - 17 Mayıs 2011, 22:37:53
Türkçemiz çok güzeldir nereye çekersen oraya gelir.  :D

Bknz: Taht

Anladım ama espiri olsun diye şeyetmiştim ben  :-[

Lusage

Alıntı yapılan: Ant55 - 17 Mayıs 2011, 22:42:16
Anladım ama espiri olsun diye şeyetmiştim ben  :-[

No Problem. unozbart mikis. Sana bir şey olmasın :D

Akyol

Alıntı yapılan: Ant55 - 17 Mayıs 2011, 22:34:47
tahta mı?   :o:D
tahta tabi zoruna mı gitti  ;D

Bence çok uçuk hedefler koyuldu. Bu hedeflerin gerçekleşmesinin sinyallerini transfer döneminde görebiliriz diye düşünüyorum. Gerek teknik heyet gerekse futbolcu transferleri bu yönetimin söylemlerinin içinin doluluk oranı bizlere gösterecektir. Borsa konusunda ki %49'luk durum beni rahatlattı açıkcası ancak şu ilk 5'ler falan biraz ütopik oldu gibi... Dediğim gibi transfer döneminde belli olacaktır ilk 5'mi yoksa ilk 10'mu bekleyelim görelim.

Lusage

Aynen kardeşim. Biraz daha hedefi düşürüp Şampiyonluğa oynayacak kadroyu yavaş yavaş kurmak çok daha akıllıca olacaktır. Çünkü toplama takımların halini görüyoruz.

AntZ

Alıntı yapılan: Lusage - 17 Mayıs 2011, 22:54:44
Aynen kardeşim. Biraz daha hedefi düşürüp Şampiyonluğa oynayacak kadroyu yavaş yavaş kurmak çok daha akıllıca olacaktır. Çünkü toplama takımların halini görüyoruz.

Toplama derken Buca, Konya ile karıştırmayalım ama bu takımı... Öyle elde kalan hangi futbolcular varsa alalım modeline birde ekonomik sıkıntı ekleyince Konya, Buca modeli oluyor adı. Bizimki daha planlı programlı olur diye düşünüyorum. Örneğin gelen hoca yabancı olur ve daha önce çalıştığı ve bildiği 3-4  yabancı getirirse uyum sorunu yaşanmaz... Önemli olan doğru adımlar atabilmek paraları menajerlere kaptırmamak, doğru kullanmak, izleyerek kalitesine, karakterine güvendiğimiz oyuncuları alabilmek...

minci

Alıntı yapılan: Ant55 - 17 Mayıs 2011, 23:06:04
Toplama derken Buca, Konya ile karıştırmayalım ama bu takımı... Öyle elde kalan hangi futbolcular varsa alalım modeline birde ekonomik sıkıntı ekleyince Konya, Buca modeli oluyor adı. Bizimki daha planlı programlı olur diye düşünüyorum. Örneğin gelen hoca yabancı olur ve daha önce çalıştığı ve bildiği 3-4  yabancı getirirse uyum sorunu yaşanmaz... Önemli olan doğru adımlar atabilmek paraları menajerlere kaptırmamak, doğru kullanmak, izleyerek kalitesine, karakterine güvendiğimiz oyuncuları alabilmek...
Kesinlikle katılıyorum. Biraz büyük düşünelim. Bu işin plan-programını 1,5 ay öncesinden yapılmaya başlanmış. Yani ön çalışma yapılmış. Hazırlıklılar.

AntZ

Alıntı yapılan: minci - 17 Mayıs 2011, 22:21:20
Ayrıca önemli bir kaynaktan hocanın ünlü bir yabancı hoca olacağı bilgisi de geldi. Ancak isim alamadım.

Bütün yollar Toschack a çıkıyor galiba..!

erkutdem55

Felix Magath gelsin,Wolfsburg'u şampiyon yapmıştı.Onun sponsoru volkswagen,bizimki de metro,çok ortak noktamız var.

Lusage

Alıntı yapılan: Ant55 - 17 Mayıs 2011, 23:06:04
Toplama derken Buca, Konya ile karıştırmayalım ama bu takımı... Öyle elde kalan hangi futbolcular varsa alalım modeline birde ekonomik sıkıntı ekleyince Konya, Buca modeli oluyor adı. Bizimki daha planlı programlı olur diye düşünüyorum. Örneğin gelen hoca yabancı olur ve daha önce çalıştığı ve bildiği 3-4  yabancı getirirse uyum sorunu yaşanmaz... Önemli olan doğru adımlar atabilmek paraları menajerlere kaptırmamak, doğru kullanmak, izleyerek kalitesine, karakterine güvendiğimiz oyuncuları alabilmek...

Aslında tam olarak bize uygun olmasada bir Ankaragücü örneği var. Tabi başarısızlıklarında yönetimin malum kişiler olması, yanlış hoca seçimi vs. gibi bir çok etken daha var.  Kendi açımızdan bakarsak oyuncuların birbirlerine alışmaları uyum falan derken bayağı süre kaybı olacak. Yani bu takımda seneye ilk 11 de çıkabilecek kapasitede veya potansiyalde olan oyuncuları hepimiz biliyoruz. Bunların yanında alınacak kaliteli oyuncuları serpiştirip her sezon eldeki oyuncuları kaybetmeden takviyelere devam edersek işte o zaman çok başarılı oluruz.

minci

Toschack yakışır bence. Türkiyeyi ve futbolcusunu da tanıyor. Neden olmasın.

AntZ

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 17 Mayıs 2011, 23:13:20
Felix Magath gelsin,Wolfsburg'u şampiyon yapmıştı.Onun sponsoru volkswagen,bizimki de metro,çok ortak noktamız var.

Guardiola ya da Alex Ferguson gelsin, onların sponsoru da THY, daha çok ortak noktamız var :)
Güç birliği yaparsak havada karada sırtımız yere gelmez  :D

Alıntı yapılan: Lusage - 17 Mayıs 2011, 23:15:11
Aslında tam olarak bize uygun olmasada bir Ankaragücü örneği var. Tabi başarısızlıklarında yönetimin malum kişiler olması, yanlış hoca seçimi vs. gibi bir çok etken daha var.  Kendi açımızdan bakarsak oyuncuların birbirlerine alışmaları uyum falan derken bayağı süre kaybı olacak. Yani bu takımda seneye ilk 11 de çıkabilecek kapasitede veya potansiyalde olan oyuncuları hepimiz biliyoruz. Bunların yanında alınacak kaliteli oyuncuları serpiştirip her sezon eldeki oyuncuları kaybetmeden takviyelere devam edersek işte o zaman çok başarılı oluruz.

Benimde aklımdan geçiyordu ama orda asıl sıkıntı maddi idi. Eski yönetimle sıkıntılar nedeniyle 1 sene ödeme yapılmadı futbolculara, o şartlarda ligde kalmaları bile mucize... Sıkıntı paraysa o dediğinden bizde var  :)

SametYılmaz55

acayip bir heyecan oluştu içimde inşallah denilen şeyler gerçekleşir...

Tufan

kanals yayını kesene kadar izledim Kazım Yılmaz adam heyecandan elindeki kağıdı bile okuyamadı.
Kasımpaşa, Konya gibi olmayacaz denmesi
Bursa büyük bir şehir ama bizim onlardan eksiğimiz yok vurgusu
Adanaspor AŞ modelinin belirlenmeyecek olması
en azından ekonomik olarak artık çok daha iyi yönetilceğimizin sinyaliydi.
Futbol sadece parayla oynanan bir oyun değil doğru hamleleri yaparsak 1-2 senede Antep Kayseri seviyesine daha sonrada kafaya oynayabiliriz.

biliyorum sitemizde siyaset konuşmuyoruz ama dikkatimi çeken bir durum var geçmiş 3-4 yılda hep iktidar partisinin vekillerini özellikle Fatih Öztürk'ü gördük takımla ilgilenirken bugün İhsan Kalkavan'ın toplantıya gelip destek vermesi umarım seçimden sonrada devam eder garanti seçilebilir sırada ve Samsun'u Samsunspor'u seven bir işadamı olarak vekil olunca bazı konularda illaki yardımları dokunabilir.

jean