Kazım Yılmaz ve Yeni Yönetimden Bilgilendirme Toplantısı

Başlatan salihcakir, 17 Mayıs 2011, 18:32:32

« önceki - sonraki »

AntZ

CeLL-O

Alıntı yapılan: Ant55 - 17 Mayıs 2011, 21:56:21
İlk 2 yıl ilk5'e, sonrasında şampiyonluğa oynayacağız.  .:.:.

Ya inanmak istiyorum buna. Ciddi mi :) şaka gibi sanki :)

Gökberk55

Alıntı yapılan: Ant55 - 17 Mayıs 2011, 21:53:54
Bildiğim kadarıyla milletvekili adayı, yönetimde olamaz.

en azından yönetime destek veriyor herhalde,iyi olur böyle bi çok zengin Samsunlu ile sonumuz süper lig şampiyonluğu olur inşallah  :)

s_uzunkaya

engin55

Bu açıklamalar benide çok heyecanlandırdı. Hüseyin kalparla devam edersek ilk 5 hayal olur :)

Musti

Uzun vadeli ve çok yoğun bir program. Kulüp baştan aşağı değişecek. Bu da bir devrim demek. Böyle durumlarda çok acı çekilir ve kötü sonda her şey biter. Bu yüzden ilk 5 yılda sportif açıdan fazla başarı beklememek lazım. Kurumsal yapının oturması ve işlemesi daha önemli. Sonra başarılar ve şampiyonluklar kendiliğinden gelir zaten.

ahmetsefa55

böyle uzun vadeli bir şey düşünülüyosa o zaman işin başına başarıya aç ve genç bir teknik adam getirmek şart !

minci

Müthiş bir toplantıydı. Bu toplantıyı izledikten sonra kendi kendime neden olmasın demeye başladım. Hele hedefin ilk beş takımdan her anlamdan biri olması hedefin nekadar büyük olduğunun göstergesi. Bunu yapacak yönetim kadrosu varmı elbette var. Galip Öztürk yönetiminin A takımını bu işe ayırmış. Öyle basit bir adam değil Galip Öztürk. Yaptıkları ortada. O halde bize de inanmak ve destek olmak kalıyor. Biraz da artık çemberlerimizi kırıp büyük düşünmenin zamanı geldi diye de düşünüyorum. Yarın futbolcularla görüşmelere başlayacaklarmış. Herkesle görüşüp onlara hedefimiz ilk 5, böyle bir kadro kuracağız. Sen bu kadroda oynayabilirmisin diye onlara soracaklar. Yani kendini yeterli görmüyorsan kendine kulüp ara anlamında kibarca onlarında gururlarını okşayarak durumu bildirecekler. Tabi Hüseyin Kalpar da buna dahil. Benim çıkarttığım sonuç önümüzdeki yıl çok ünlü bir hocayla devam edecekler ve bunu da birkaç gün içersinde kamuoyuna duyuracaklar. Durum böyle olunca yani hedef böylesi çok büyük olunca bizim uzun zamandır tartıştığımız futbolcular elimizden kaçacak endişesinin ne kadar anlamsız olduğunu gördüm. Şimdi bu hedefe gidecek kadroda acaba elimizdeki kadrodan kaç oyuncu yer alabilir? Kemal ve Ahmet'in dışında. Ayrıca inanamayacağımız futbolcular gelmek için hazır olduklarını bildirmişler. Hoca da dahil.  Bunu birkaç kez üstüne basa basa Süleyman Salur söyledi. O sırada gazeteci Yusuf Ziya başkana bu işler için sıcak para lazım. Böyle bir sıcak parayı karşılayabilecekmisiniz diye bir soru sordu. Başkan da ben sıcak soğuk anlamam o dediğiniz şey var. Ne gerekiyorsa yapılır. Kimse merak etmesin şeklinde yanıtladı. Salonda müthiş bir alkış tufanı koptu. Bir başka konuda dikkatimi çok çekti ve açıkçası ençok da buna memnun oldum. İsmet hatipoğlu hedef belirtirken öyle bir yapı oluşturacağız ki bir dahaki genel kurulda başkanlık için 4-5 liste yarışacak diye de bir hedef belirtti. Düşünebiliyormusunuz bırakın başkanı yönetici bile bulamadığımız dönemleri hatırladım içim burkuldu. Şirketleşme konusu da konuşuldu. O konuda çok bilgili olmadığım için çok sağlıklı yorum yapamıyacağım. Ancak o işin başında işi bilen ve kendisine çok güvendiğim Galip Öztürk olunca açıkçası o konuda da bir endişem yok. Arkadaşlar kısacası bana yeni yönetimin çok samimi olduğu ve dediklerini yapacakları imajını verdi. Ayrıca önemli bir kaynaktan hocanın ünlü bir yabancı hoca olacağı bilgisi de geldi. Ancak isim alamadım. Herşey biricik tek aşkımız SAMSUNSPORUMUZ için hayırlı olsun. >l< >l< >l<

Ekrem

Samsunspor'umuz  için güzel günler yakında gibi görünüyor haydi hayırlısı  >l<

cem

eğer bu açıklamaların arkasında durulursa şuruya yazıyorum trübünlerimiz kapalı gişe oynar...
imzamı atarım...

Lusage

Ya o tahta oturacağız  >l< ya o mezara gireceğiz yani.  :(

Çok büyük hedeflerle yola çıkıyorlar. Umarım yaş tahtaya basmazlar ama ilk 2 sezon için biraz hedef küçültüp ilk 10 için yarışmacı bir takım oluşturmak daha sonraki 3 sezon içinde Şampiyonluğa yarışmak şeklinde olsaydı daha çok memnun olurdum.

AntZ

forza_devil

Bence çok büyük bi oluşum olacak... herşey hazırlanmış, şehrin önde gelen iş adamları ve yeni seçilecek siyaset adamlarıyla önüde sağlam olacak arkasıda.! İHSAN KALKAVANIN ("İSMAİL UYANIK döneminde yöneticilik yapmış sağlam bi isim benim için, her zaman samsunsporumuzun yanında ve hakkaten iyide samsunsporludur") ve hiç futbolla alası olmayan haluk koç vardı. (KAZIM YILMAZ ile aile dostlukları var sanırsam sıkı ilişkileri var). FATİH ÖZTÜRK'de millet vekilli adayı olsa idi daha güzel olurdu ama sanırsam BÜYÜKŞEHİR BEL.si için düşünülüyo, bu da iyidir. yönetim çok sağlam kişilerle oluşturulacaktır bundan hiç süpem yok. (ACİZ YÖNETİM OLMICAKTIR, BU YIL YAŞADIĞIMIZ UTANÇ TABLOSUNU BU YÖNETİMLE ASLA YAŞAMAYIZ.!).

Para, statü, vizyon hepsi olacaktır umarımki arkasından da büyük başarılar gelir...

Stat oluşumu ilk öncelikli hedefleri arasındadır, erkenden hallederler... bi an öncede başarılı teknik drektör bulunup takımı hazırlamalılar... şirketleşme kaçmıyo ama futbolcular kaçıyo.. en baştakı öncelik takımdaki kalacak isimler netleştirilip, kadroyu bian önce oluşturmak olmalı

GökhanÇağlar

yeni bir Hasbi Menteşoğlu geliyor gibi...Kazım Yılmaz da Çarşambalı ve para da var..güzel günler görecegiz inşallah...

Lusage