Yeni bir grup daha ; Kasırgalar

Başlatan samsunum, 06 Nisan 2011, 13:15:03

« önceki - sonraki »

Sonuna Kadar 55

Sonuna Kadar 55

şehir dışarda yaşamakta olan kişiler grup yapsın önce..

5555

Neden Yeni Grup Kuran Kale Arkası Şehir Kısmını Seçıo ? Acayip Dikkatimi Çekio Bu Konu ?

CurvaSs

Alıntı yapılan: 5555 - 07 Nisan 2011, 00:14:58
Neden Yeni Grup Kuran Kale Arkası Şehir Kısmını Seçıo ? Acayip Dikkatimi Çekio Bu Konu ?

şirinler'in yanında barınamayacaklarını biliyorlar. : )

5555

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 07 Nisan 2011, 00:16:12
şirinler'in yanında barınamayacaklarını biliyorlar. : )
Şirinlerde Yer Kalmadı Zaten :D Kale Arkasını neredeyse tamamen alıyorlar =)

çýlgýnlar1984

07 Nisan 2011, 02:01:03 #80 Son düzenlenme: 07 Nisan 2011, 15:04:19 çýlgýnlar1984
Takımımız İyi Durumda Olunca Hemen Hmen Herkez Stadyumdan 1 Rant Pesınde Olup Bu Partı Aylarında Partılerden Bıseler Kopara Bılmek Icın Hersey Kuruluyor Kımse Yoksa Cebınden Parasıyla Her Hafta Bılet ALıp Samsunspor Icın Trubunde Yerını Alamaz A Partı Destek Cıkcam Der B Partı Deplasman Otobus Vercem Der Bu Isler Bu Aylarda Boyle Yurur Emın Olun Seneye Hıc Bırı Destek Almasın Trubun Hayatı  Hepsnın Sona Erer Neyse

Gelelım Konulara:
Arkadslar Öncelıkle Şehzadeler Grubu Buyuk Bır Buyume Iıcnde Bunu Bılmenızı Isterım Nedenmı Bır Zamanlar Mekansızların Kale Arkasını Komple Aldıgı Zamanlardakı Alı Halıloglu Sehzadelrın Basına Geldı Ve Kutlukentlı Şehzadeleri Kurdu Emın Olunkı Yakın Zamanda Cok Buyurler Kale Arkası Komple Taraftar Olur Ama BasLalrında kı İnsan Baska  Takımı Tutyorsa Neye Yarar O Da Var Gonul Isterkı Gruplar 100 Kısı Olsun Samsunsporlu Olsun

Koskos Grubu Ilker Aktasın Mahallesının Grubu Ayrıca Koskos Grubunun Yanına Bır Grup Daha Geldı Onun Adıda ads 55 Grubu DIye Bıse Yanlıs Hatrlamıyosam Takım Iyı Olduk ca Her Grubun Sayısı Gunden Gune Artacak Her Grup Buyuyecek Ama Kotu Gıdıncede Kısme Olmıcak Yıne Bız Bıze Kalıcaz

Kasırgalar Grubu Mekansızalr Grubunun Devamı Ve Bu Hafta Maraton Ust Köşedeleridi Tahmının Orda yERLERINI alacaklar Bundan Sonrakı Maclarında

Yakında Tribünde Yer Kalmıcak Grupdan Gecılmıcek Keske Samsunda Tek grup Olsaydıda Herkez O Tek Isım Uzerınde Tribün Kostursaydı  

beşnumara

Kim Samsunspor üzerinden rant elde ediyorsa Allah onu bildiği gibi yapsın!

Kaya

Alıntı yapılan: beşnumara - 07 Nisan 2011, 02:04:47
Kim Samsunspor üzerinden rant elde ediyorsa Allah onu bildiği gibi yapsın!

FaTiH_HaN

Mevcut olarak tüm taraftar guruplarını toplasak Türkiye liglerindeki en kalabalık taraftar guruplarından birine sahip oluruz. birleşsinler demiyorum o konu çoktan kapandı da bari bundan sonra bölünmesek her köşede bir taraftar gurubu irili ufaklı. Şirinler ve Çılgınlar haricinde başka taraftar gurubuna gerek yok hatta 2 tane bile fazla sonuçta Samsunsporu desteklemekse amaç 2 bile fazla. 2 bile fazla diyoruz yakında 12 tane olacak :-X

ŞİM-ŞEK-LER

bunlar gerçekten  seçim öncesi rant peşinde koşan insanlar seçimden sonra hepsi teker teker piyasadan çekilir.

pitbul055

Bizde yeni gurup kurduk.^^61'inci dakikada kaptıranlar gurubu.^^ ;D ;D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: pitbul055 - 07 Nisan 2011, 15:27:23
Bizde yeni gurup kurduk.^^61'inci dakikada kaptıranlar gurubu.^^ ;D ;D

;D ;D ;D ;D Bende o gurupta murahhas üye olmak istiyorum ...

Bunun için  61. dakkada kaptırmam yeterlimidir yoksa ikametgah nüfus cüzdanı fotokopisi felan gereklimi  8) 8)

south_london

Şirinler maratonun altında olacak söğütlübahçede üstte yada kavga devam ediyorsa eski yerlerinde duracak,meskenler diğer kalede kalacak orayı hareketlendirecek.Samsunda tribün stadın bu yapısıyla en güzel böyle olur. 

kamuri

bu neya 3 kişi bi araya gelen grup kuruyolar benim kortuğum da buydu zaten bence butun taraftar grupları birleşmeli yoksa boyle 3_5 kişi bi araya gelip grup kurarlarsa tribun olarak bi yere varamayız tribun tek ses ve güçlü olmalı ornek bursa teksas gibi

eren55

07 Nisan 2011, 17:27:34 #89 Son düzenlenme: 07 Nisan 2011, 17:31:09 eren55
Bombayı patlatıyorum!Tribünlerimizin en yeni ama en asi grubu bugün itibariyle bilgisayarımın başında mantar gibi bitmiş ve faaliyete geçmiştir.
'''Aklına Gelenin Hiç Düşünmeden Kurduğu Gruplara Karşı Aklımıza Geldiğinde Hiç Düşünmeden Kurduğumuz Grup''' adlı grubumuz şu andan itibaren faaliyettedir arkadaşlar.
>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

Gelin hiç düşünmeden,kafa yormadan kurduğumuz grubumuza üye olun.Mantar gibi türeyip çığ gibi büyüyelim.Çoğul konuştuğuma bakmayın.Akşama dışardan birkaç eleman kafalayıp gruba katacam.Hesabıma göre 3 kişi daha kapsam, birer metre arayla dursak bir fotoğraf karesini doldururuz.Al sana grup işte.Atkıda düşündüm tabii ama grubun ismi uzun.Maliyeti arttırıyor.Napsak acep?Çıkayım adam kafalayım iyisi mi?Fotoyu da yapıştırdım mı daya daya gitsin.Ben gelene kadar msj bırakın,geldiğimde üyeliğinizi başlatırım.Çabuk olun yer yok.Mütevazılığımıza aldanıp ne ayaksınız siz gibisinden sorulara takılmayın sakın.Birkaç aya kadar muhabbetler patlar,isyan bayrağını indiririz.Aslında önce atkı yaptırmalı.Bir tane yaptırsam yeter.Adam kazanınca sırayla takar hatıra fotosu çektiririz.Grubumuz ölümsüzleşir. ;DO değil neydi lan grubun adı?