Yeni bir grup daha ; Kasırgalar

Başlatan samsunum, 06 Nisan 2011, 13:15:03

« önceki - sonraki »

çýlgýnlar1984

13 Nisan 2011, 14:45:38 #120 Son düzenlenme: 13 Nisan 2011, 14:49:02 çýlgýnlar1984
Alıntı yapılan: CemBaba - 13 Nisan 2011, 14:35:59
Onur Reis, sen bu işleri biliyorsun az çok. Önceden Engin Tatar varken, korkudan böyle şeyler yapılamıyordu. Bence korku gerekiyor bunlara. Kim ne derse desin. Herkes gider, Çılgınlar ve Şirinler kalır. Eski ve köklü grup oldukları için... Gerisi bence faso-fiso.

Cem Kardeısm Tribün Dergide Söğütlübahceli Çılgınların Yorumlarında Bişe Okudum  İnan Cok Üzüldüm Cünku Kendıni Söğütlübahcelı Gösterıp Atıp Tutan Cok Adam var Demisıkı Söğütlübahce Trıbunu Trabzon Maclarında Trabzonspor Trıbunune Gırıyo Dıye Yazılar Yazmıslar Bunu Ben Sordum Arastırdım Bızım Grubu Kuran Adam Trabzonlu Ama Harbı Harbı Samsunsporlu Tatarlar Zaten Kavaklı Ama  Murat Dayı Trabzonda Trabzonluların Göstermıs Oldugu Tutum  Dan Dolayı  Annesinin Babasının Kendısınıun Ve 2 Kardsının Trabzon Olan  Kütügünü Samsun Yapmıstır O Otobuse Atılan Kayayı Bile Hayla Saklıyor Adam Hesap Et Yalan Yanlsı Seyler Yazmıslar

Unutmasınlar i Trabzonda Her Mevzuda Söğütlübahce İniyodu Otobüsden İlk

Samsunspor Tribünlerinde En Baba Samsunsporlu Söğütlübahce Dir Söğütlübahcenın Su ANdakı Sayısının Az Olma Nedenı Ise Icındekı Gs Fb bjk Üniden Gelen Cocukları Elenmsıdır Su aNda Trıbun Yas Sınırı Bıle Dustu Sırf Samusnsporlu Cocuklar Yer Alabılmesı İçin

Engın Abi Dönemi Böyle Şeyler Olması Hatta 50 Kişinin Bir Grup Kurması  Hayalını Bile Edemıyecegımız Seyler Kardeısm Eygıdı Engın Tatar Adlıgımız Duyuma Gore Son 5,6 Ayı Kaldı Cıkdıkdan Sonra Tribünü Tekrardan Alacakmıs ve Samasunspr Taraftarlar Dernegı Lokali Kurucakmıs Cifligi  Grubun İsminde Bile Tekrardan Yenilik Olacak Diye Bişelerde Söylentiler Arasında Baklaım Herseyın Hayırlsıı Kardısm

ata55

yeni yönetim taraftara maddi destekte vereceği için bundan sonra grup sayısı patlama yapar.
hepimizin bildiği gruplara lafım yok ama bir sürü çakma grup ve amigo çıkacak ortaya.

Ollivanders

26 Mayıs 2011, 00:31:57 #122 Son düzenlenme: 26 Mayıs 2011, 16:31:48 Serpico55
Yeni yönetim bu işi sıkı tutmalı. Hedefi buyuk koymak sadece transferlerle gercekleşmiyor. Bu sene taraftar ve takım uyumunun ne kadar onemli oldugunu gorduk. Yeni gelecek olan yonetim taraftarları bir çatı altında birleştirecek guce sahip bence.Bunun uzerinde de durulmalı kesinlikle.

FaTiH_HaN

Seneye şirinler ve sbç dışında diğer gurupların bir varlık gösterebileceğine inanmıyorum. Yönetimin yapması gereken ki bunu yapacak güçleri var bu guruplardaki arkadaşları tek bir çatı altında toplamak. sirinler kale arkasında sbç maratonda olmak üzere 2 gurup fazlasıyla yeter.

fındık

Bunu biz kaç sefer dile getirdik ama niye birleşme olmadığını açıklamıyorlar nedense yeni yönetim bunu çözmeleri gerekiyor bencede

cembaba

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 26 Mayıs 2011, 03:21:40
Seneye şirinler ve sbç dışında diğer gurupların bir varlık gösterebileceğine inanmıyorum. Yönetimin yapması gereken ki bunu yapacak güçleri var bu guruplardaki arkadaşları tek bir çatı altında toplamak. sirinler kale arkasında sbç maratonda olmak üzere 2 gurup fazlasıyla yeter.

Bencede... Şirinler ve Çılgınlar dışındakilere yol verilmelidir. Bencede bunu bu yönetim başarabilir. Güçleri var.

55ertan

Eskiden birde 55genclik vardi. Yeniden kuruldu diye bi söylenti vardi bi ara.
Kale arkasi 55genclik , maraton cilginlar , öteki kale arkasi sirinler.
Yeni grup kurmak isteyen bunlardan birine katilsa süper olur

cany

Alıntı yapılan: 55ertan - 26 Mayıs 2011, 14:08:15
Eskiden birde 55genclik vardi. Yeniden kuruldu diye bi söylenti vardi bi ara.
Kale arkasi 55genclik , maraton cilginlar , öteki kale arkasi sirinler.
Yeni grup kurmak isteyen bunlardan birine katilsa süper olur

çok haklısın ama laf anlatamıyoz işte millete

silopilimuhsin

Bende 1 grup kurayim bari Silopide sensiz.  :-[ neyse eğer yeni stad yapilsa hepsine ihtiyaç olabilir.

arena55

ARKADAŞLAR ÖNÜNE GELEN GURUP KURUYO EVET ÖNÜNE GELEN GURUP KURYO BİZDE KURDUK DEDİK ATAKUMDA BAŞKA TAKIM TARAFTARI OLMASIN DEDİKKİ ŞEHİR MERKEZİNDEN KAÇIP ATAKUM İSTANBUL VE TRABZON YALAKALIĞI YAPILMASIN BİZ DEDKKKİ KÜME DÜŞTÜKTEN SONRA ÇOCUKLARIMIZ BAŞKASINA ÖZENMESİN Bİ NEBZE OLSUN BUNLARI YAPTIK TAM BAŞARAMASAKTA ARMAMIZI HERYERDE TEMSİL ETTİK AMA HERYERDE PANKARTIMIZI DEĞİL PANKARTIN PEŞİNE DÜSŞMEDİK SADCE ARMAMIZIN PEŞİNE DÜŞTÜK ŞANLI SAMSUNSPOR ARMAMIZIN 2 YIL ÖNCE TRABZONLULARIN ATAKUMDAKİ YEŞİLYURT ÖNÜNDEKİ KUTLAMALARINA İZİN VERMEDİK ORAYA GELİP GÖRENLER BUNU ÇOK İYİ BİLİR MAÇLARDA PANKART AÇMADIK MARATONDA SADECE VE SADCE TAKIMIMIZI DESTEKLEDİK İLK YARIDAKİ DENİZLİ MAÇINDA GURUBUMUZU FESH ETTİK ÇÜNKÜ YAPMAK İSTEDİKLERİMİZİ BİR NEBZE YAPTIK ŞİMDİ GELİNEN SONUÇ 13 YAŞINDAKİ BİR ÇOCUK HAFTA SONU SAMSUNSPOR MAÇINA OTBÜSE BİNİP SADCE SAMSUNSPOR MAÇINA GİDİYOR BİZ BUNU SAĞLADIK NEREYE GİRERSE GİRSİN İSTER KALE ARKASI İSTER MARATON ATAKUMDAN ÇOCUK SAMSUNSPORUNUN PEŞİNE GİDİYORMU EVET GİDİYOR BANA BU LAZIMDI ÇÜNKÜ SAMSUNSPORUMUZ KÜM DÜŞTÜĞÜ ZAMAN BU ÇOCUKLAR 6 İLA 8 YAŞLARI ARSINDAYDI BİZ DERNEKÇİLİĞİ BİLMEYİZ BİZ DERNEK VEYA GURUP YÖNETMEYİ BİLMEYİZ BİZLER İLK MAÇI SAMSUNSPOR FENERBAHÇEYİ 4-0 YENDİĞİ İLK MAÇTAN İTİBAREN SAMSUNSPORUNDAN BAŞKA TAKIM TUTMAYAN KİŞİLERDİR SAMSUNDAN TA BURSAYA DEV BAYRAK GÖTÜREN KİŞİLERİZ BENGÜLÜLERDEN RECEP ÇALIŞKAN BUNU İYİ BİLİR SAMSUNSPORLU OLARAK ONA TESLİM ETTİK ARENA OLARAK DEĞİL BU SİTEYEDE GELİNCE HERZAMAN ÖRNEK OLAN KURLDUĞU GÜNDEN BERİ SAMSUNSPORLULUĞU AŞILAYAN TÜRKİYEYE KAROGRAFİYİ ÖĞRETEN SAMSUNSPOR.BİZ AİLESİNE TEŞEKKÜR EDRİZ BAŞTA MEHMET EYNEL ENGİN KARDEŞLERİMİZİN NEZNİNDE SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ BEN ATAKUM ARENA KURUCUSU OLARK DİYORUMKİ ATAKUM ARENA DİYE BİR GURUP ARTIK YOK SADCE SAMSUNSPORLULAR VAR ÇÜNKÜ BİZ SAMSUNSPORLUYUZ  ERKUT ERBİL