Tutu haddini aştı!

Başlatan birolkys, 03 Şubat 2011, 17:27:29

« önceki - sonraki »

Ajan

ey allahım sen bize sabır ver. " bu kulüp belirli yerlere geldiyse, trabzon ve rizeli iş adamlari sayesindeymis" la insan evladı insan camiaya  efsane başkanlara taraftara saygısı olsun Ben sizden şampiyon olmanızı degil trabzonspor ligi kaçıncı sırada bitiriyorsa ondan üst sırada bitirin diyen efsanevi bir başkan Hasbi Ağaya sahipsin onun kemiklerini sizlatmaya ne hakkın var senin. Yemisim işadamlarının verdiği parayı taraftarın kullanabileceği kalıcı gelir kaynakları yaratsaydin hangi işadamina gerek kalırdı.

Serkan

Bu  açıklama tutu'yu koltuğundan eder..

55.hakan

Uzun zamandır bu kadar utanmamıştım Tutu ben sana ne diyeyim

berusa55

Bizim kibarlığımız bu kadar; kusura bakma da başkan resmen saçmalamışsın hele ki bu konuda!

Ayberk

Ollivanders

Abilerimiz daha iyi bilir . Ama konuya ilişkin açıklama yapılsa olmaz mı ?

berusa55

Trabzon kökenli ya da herhangi başka kökenli Samsunspor'umuza destekleri olan birileriyle sorunumuz yok ki başkan sen anlamadın sanırım dur hemen izah edelim tek cümleyle:

Bizim derdimiz malum takımla!

Ama sen bu açıklamayla hakikaten bizi çileden çıkardın tebrikler!

Gökberk55

geçenlerdede ağzına vurmuşlardı izmirde,bu adam kukla zaten kimin ağzından konuştu acaba bu lafları,bunun yarına kadar koltuğu bırakması lazım

kuzey55

03 Şubat 2011, 18:41:04 #53 Son düzenlenme: 03 Şubat 2011, 21:21:28 yönetici
bilmiyo ki bu acıklamadan sonra daha da gaz verdi bize.olacaklardan sen sorumlusu tutu

berusa55

İyi gidiyoruz ya az nazar değmesin dedik ya...

Bir şeyler mok etmekte üstümüze yok! Bravo TUTU!

kabacevizli55

burdan karşıyakalı yöneticiye sesleniyorum ellerin dert görmesin dayı 2.maçda sopayla felan gel döv bi güzel bu herifi

Ollivanders

Bu açıklamada kesinlikle trabzonsporluların parmagı var. Hem havamızı bozmak hemde Samsunda bozulan karizmalarını yerine getirmek için. Bizim başkan her zaman oldugu gibi zokayı yuttu ve camiayı rezil etti.

kumköylü ahmet

Tutu soyisminden merhamet yokki kendinden birseyler bekliyoz...Simdi acicam agzimi yumucam gözümü sonra sayfadan atilcam veya dediklerimi degisdirecekler..Ben Ne Diyim Simdi Sana, Bakirköye Yerlesdirmek Lazim Seni...Biz zaten sizin gibi serefsizlerin Yüzünden 2.Ligdeyiz Bunuda Biliyonmu adi Herif...Insanlar Baskanlarindan Utanirmi yaa ey Gidi Ismail Baskanimiz Nerede Sizin Gibi Bir Yigitdahaki...Seni Baskan Yapaninda O Koltukda Oturtaninda ALLAH Belasini Versin.Bu Resmen Yedigi Ekmege Ihanettir...
ALLAH Seni Bildigi Gibi Etsin...

Sercan

Bu açıklamayla bu şehirleri bize daha mı sempatik göstermeye çalışıyor acaba anlamadım ama başkan ters tepti.Burası Her Yer Değil..

Serkan