Tutu haddini aştı!

Başlatan birolkys, 03 Şubat 2011, 17:27:29

« önceki - sonraki »

KareAs55

Bu daha başlangıç bunu bilesin erkut tutu  >:( >:( >:(

kuzey55

elin dolandırıcısı gelip kulüp sayesinde adam diye ortada gezinmeye başladı.şimdi kalkmış taraftarı yargılayıp aklı sıra uyarıyo.sen kimsin ya? süper lig falan umrumda değil kartal maçında geniş bir protesto olmalı

yirmiuc

konuyu dağıtıyor gibi olmak istemem ama, 535 bin tl çok iyi bir rakam 1. lig için.
eğer ara transferde böyle bir kaynak oluşturulabilseydi, mevcutlardan daha iyi bir forvet alınabilirdi.

birolkys

Arkadaşlar bu tepkimizi haberexen.com daki konuyla ilgili başlıktaki yorumlarada iletelim lütfen bir süre sonra bazı şerefsizler kardeşiz,ağbi kardeş muhabbetine girebilirler yalamadan cesaret alarak.Lütfen hemen tepkimizi gösterelim burdada ve artık bu şehirin uyandığını gösterelim.

Ollivanders

Bir başkan 535 bin TL yapıldıgını neden soyler? Bu taraftar şeffaf  davranın diyince neden hiç biri çıkıp bir rakam söylemedi de trabzona sovunce hemen rakam vermeye başladılar? Bu mudur bizim degerimiz ? Başka takımlar bizim taraftarımıza hayranlıkla bakar ama yönetim her defasında taraftarı kötüler. Şunu anlayamamıssın kuş beyinli Erkut. Bu tepki taraftar gruplarının degil Samsunun tepkisidir. Seneler öncesinde yönetime girip her işe çomak sokanlara tepkidir. Samsunda yaşayıp Samsunsporun degerini bilmeyen her platformda Samsunsporu kotuleyen ukalalara tepkidir. Ama siz oradaki insanların bilmem nerelerini avuçlamaya devam edin. 5 para etmezsiniz.

kabacevizli55

sayın dolandırıcı 535 bin tl ne bizbu takımın yıllaca peşindeyiz bu taraftar samsunspor için neler yapmadı 2 tane hamsi tavanın verdiği paraya mı bizi değişiyon

ahmetsefa55

03 Şubat 2011, 18:15:30 #36 Son düzenlenme: 03 Şubat 2011, 21:19:19 yönetici
takım 2 galıbıyet aldı dıye ben kralım bu takımın başkanı benım havalarına gırıyo.senın orda pıyon oldugunu herkes bılıyo.hangı sıfatla taraftara boyle konuusyosun

babasamsunlu

Off off off Tutu bu açıklama seni bitirir ....  ::) ::) ::) ::)

Ayberk

Lan kim babasının hayrına yardım etmiş ki? Suat Kılıç yardım kampanyası yapar, birilerine hoş görünmek için durumu olan verir parayı. Nedir ki o adamlar için 500-600 bin lira? Vergiden düşerler dernek yardımı diye falan filan...  >:(

Neyse ne yanlış bir açıklama her tarafından >:( >:( >:(

havzalı55

Tutu zaten fazla sevilmiyordun bu açıklamayla sen gidersin artık 

Gökberk55

ajansspordaki yoruma bakın'bize samsunda trabzon, demekki bizim işadamları olmassa samsun küme düşer' bu adamı yarın gidip indirelim o koltuktan,şampiyonluk ona kalsın biz onurumuzla amatördede oynarız

twitter

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 03 Şubat 2011, 18:24:09
ajansspordaki yoruma bakın'bize samsunda trabzon, demekki bizim işadamları olmassa samsun küme düşer' bu adamı yarın gidip indirelim o koltuktan,şampiyonluk ona kalsın biz onurumuzla amatördede oynarız

>:( >:( >:( >:( >:( >:(

kabacevizli55

şikayet edinde silinsin yorum ben hep sövüyom yayınlamıyolar

kuzey55

03 Şubat 2011, 18:27:50 #43 Son düzenlenme: 03 Şubat 2011, 21:20:03 yönetici
istifa et....herkes arasın kulübü ya delircem

ahmetsefa55

03 Şubat 2011, 18:28:34 #44 Son düzenlenme: 03 Şubat 2011, 21:20:16 yönetici
off cok can sıkıcı yorumlar gelmeye basladı trabzonlulardan.okumak ıstemıyorum.ama sinirimden de çatlayabılırım. >:( >:( >:( >:(