Veda Marşı (Demo kayıt sayfa 6 da)

Başlatan AntZ, 12 Ağustos 2010, 08:30:56

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

yürü giit laaaaaaaaayyyyyyyyyyynnnnnnnnnnnn...
Bana çekecek tabi..Hatta benden daha iri,daha kuvvetli,daha uzun,daha vurdumuydu indiren,daha çok sesini cümle aleme duyuran olacak..  >:( >:( >:( >:( >:(

Oğlum benim şimdiden nasıl tekmeliyor...alayınıza gider uleeeynnnn :D :D

Ertuğrul Sağlam

Burak

sagodan haber var mı bilmiyorum ama ben arkadaşa abluka alarm 'ı sordum. adamların samsunspor la alakaları yokmuş bejekelilermiş

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Burak - 05 Ekim 2010, 09:09:05
sagodan haber var mı bilmiyorum ama ben arkadaşa abluka alarm 'ı sordum. adamların samsunspor la alakaları yokmuş bejekelilermiş

Sagopa'dan haber yok. Ablukaalarm Bjk'li. Ozaman ta en başından bu konuda yardım iztememiz gereken kişiye en son çare olarak başvurmamız gerekli. Rapstar birincisi Samsunspor'lu Özgüç.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Ekim 2010, 12:53:21
Akan abi eline sağlık ama ondan da öte sesin pek güzelmiş  :)

Sağol kardeşim :):) Oberbat sesin demek istediğini anlıyor ve seni eşrefle kınıyorum :):)

Ne kadar memnun edemesekte kimseyi bu işlerin gönül işi olduğunu unutmamak lazım...
Vakit denen şey çoğu kez olmayabiliyor...herşey güzel olsun isteyincede gecikmeler yaşanabiliyor..
Bekliyoruz bakalım arkadaştan haber..Onalrın çok sağlam bir gurubu var ankarada..öyle benim ki gibi rast gele bişey yapmayacaklar..Çok güzel bişeyler olacağına dair söz aldım..Yapmazsa zaten benden çekeceği var..

Hem 45 yıldır marşsız bekliyoruz dimi..Bİ 45 gün daha beklenebilir sanırım  ;) ;)