Samsunspor Store

Başlatan radikal-fma, 22 Temmuz 2010, 23:11:04

« önceki - sonraki »

kaptan 55

diğer takımların şehrimizde açtığı storelarına çiçek göndermeyi ihmal etmeyenler,bu projeyi hayata geçirmeyi neden ihmal ediyorlar,bir türlü anlamış değilim.

King Of The North

Daha önce de söyledim bu işi içimizden biri yapmalı, açmalı bir dükkan, çakma makma ne kadar değişik Samsunspor ürünü varsa koysun dükkana, bu arada bizden tasarımlar da işin içinde olabilir, orjinal ürünler de yaptırılabilir, Samsunda olsam ben yapacam bu işi valla sonunda, sonuçta her grup forma atkı polar pankart yaptırdı defalarca bu işi yapacak kişi içimizden biri ama bilmiyorum kim:..

Nuri Asan

Dükkana gerek yok,stadımızın altında çok güzel yerler var.Hem stadada bir hareketlilik getirir.
Stadın dışında satılan atkılara mutlaka çözüm bulunmalı,sadece storeden satış olmalı.Hakkı Tomaç'a bunu dediğimde biz poliscilik oynayamayız demişti.

Cagdas Ünver

Inanilir gibi degil. Gecen sene Samsuna geldigimde her yer malum takimlarin formalariyla doluyken koca sehirde Samsunspor ürünleri satan bir yer bulamadim.

GökhanÇağlar

bu otobüs işi yalan oldu heralde ;) zaten yönetim ne zaman adam gibi bi şey yaptı ki bunu yapacak.elin takımı gelip samsuna store açsın bu acizler de otobüsü bile store yapamasınlar.yazıklar olsun.. çok mu zor şehrin işlek bi caddesine bir dükkan açıp samsunspor ürünlerini satmak.sanki zarar edecek arkadaş.gerçek samsunsporlular o dükkanı ne yapar ne eder zarar ettirmez.

lucarelli

İnternet satışına başlamaları lazım. Hem gider az, hem de kazancı çok.

Ayberk

Dün rus pazarının çıkışındaki kulübeye gittim. Taleplerden çok memnunlar haliyle. Ve aslında itiraf etmeliyim ki ben oranın dış görünüşüne bakıp, içinde de bir şey yoktur buranın diyerek hiç uğramamıştım. Store için en büyük engelin de yeteri kadar ürün üretilmemesi olduğunu sanırdım. Fakat yanılmışım. İçerisinde o küçük alana sığabilecek bir çok ürün var. Kupasından, tozluğuna, eşofman takımından, montuna, formasından şortuna, araba süslerine, atkısına kadar bir çok ürün varmış meğer. Yeterli mi? Tabii ki değil. Ama zannettiğimden ve bir çok insanın zannettiğinden daha fazla ürünün sergilendiği de bir gerçek.

Şimdi yapılması gereken hemen şu günlerde ürünleri çoğaltmak ve şehrin farklı yerlerinde de şube açmak. 5 metre karelik dükkan mı yok Samsun'da? Ürün çoğaltmak da zor olmasa gerek. Beyaz fanilanın üstüne bir şeyler bastırıp, 10 liraya satmak zor olmasa gerek :D

edmontdante

Bizim yönetim armut piş ağzıma düş misali.İşbankası kredi kartlarından 1000.TLlik alışverişten 4 TL  gelir elde edecek.Millet kart alacak harcayacak kulüp gelir sağlayacak.Ama kendisi biraz para bağlayıp bir store açıp kaliteli bazı ürünler ürettirip satıp para  kazanmayı düşünmeyecek.

satılan kupaları bile güral porselenden istemişler.

Store denilen kulübeler sanki bilet gişesi.İçinde ne satılıyor anlamak zor.Satılan ürün sergilenemiyor bile.Bir rozet yaptılar muhteşem ama sonra sayın başkan hakkı tomaç ikinci bir model tercih etmiş sanki sendika veya belediye rozeti gibi.ne gerek var kardeşim baba gibi armamız var.

Şehirde SAMSUNSPOR bilincinin geliştiğini gördüğümüz,okullarda kız öğrencilerin bile SAMSUNSPOR atkısıyla gezdiği bu dönemde bu işe uzak kalmak aptalca.

kuzey55

ruz pazarında ki esnaf seramikten anahtarlık yapmış takımdaki bu yükselişi fırsata çeviriyor.her gün onlarca anahtarlık sattığını söylüyor,yoğun talep varmış.neden kulüp bu havayı fırsata çevirmeyi akıl edemez anlamak mümkün değil

edmontdante

Adam gibi kaliteli ürün yaptıktan sonra taraftarın ilgisi de yoğun olacaktır.Sen rus pazarı misali  yağmurluk yaptırıp satmaya çalışırsan daha zok beklersin.Bir polar yaptık gören  mutlaka soruyor.Yaptığınız her şey yaratıcılıktan uzak.Fikir üreten tek bir kişi yok.Utanmadan bize her yer 55 atkısı yapacak kadar  düşüncesiz.Biz yardım ederiz diyeceğim ama biliyorum ki  şehrin ve kulübün çok bilmiş tipleri böye bir store açıldığında burunlarının dikine gidecekler her zaman ki gibi.

kaptan 55

çiftliğe açılsa mükemmel olur.

kuzey55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 29 Aralık 2010, 10:58:21
çiftliğe açılsa mükemmel olur.

çok zor değil.hem markalaşmak adına takımın adına yakışır bir store bu sene çok fayda getirir hem maddi hem manevi yönden.

edmontdante

Orduspor'un bile var kardeşim.Bununla ilgili bir şeyler yapmak, en azından böyle bir talepte bulunmak ve bu adamları biraz zorlamak  lazım.

lucarelli

Store açmak işi ne kadar zor olabilir anlamıyorum. Şu siteyi bile takip etseler, bizim yaptığımız tasarımları ve ürünleri bile kullanmak isteseler dünyanın satışını yaparlar. Bir de hiç anlam veremediğim şekilde internetten satış yapmıyorlar. Arkadaşlar benim bilmediğim bir şey mi var mevcut bir mağzanın internet üzerinden satış yapabilemsi bu kadar mı imkansız?

SSBiz Gençlik

Yeni  kongre üyelerimiz fikirlerini yönetime iletilse harika olur diye düşünüyorum...