Samsunspor Store

Başlatan radikal-fma, 22 Temmuz 2010, 23:11:04

« önceki - sonraki »

target_t.t.b

store da farklı ürünlerin satışı yani misalen çocuk arabası,biberon,yatak örtüsü,kül tablası vs vs bu gibi ürünlerin satışı için bi prosedür gerekiyor mu?yani  bu ürünler samsunda bi firmaya yaptırılsa  store da satışa koyulsa hukuken bi problem oluyor mu bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

mehmet yılmaz

Store'dan Sorumlu Yöneticimiz Şımarık Bujiteri'nin sahibi olan, gerçek bir Samsunsporlu Tayfun Yüce abimiz. O konularda gereken her şey yapılacak ancak zamana ihtiyaç var. Bir anda olmuyor bazı şeyler. Bildiğim kadarıyla 3 çeşit yeni tişört çıkarıldı, forma fiyatları da 30 liraya çekildi. Bakalım, önce ne kadar talep var?

target_t.t.b

tabi abi çok şükür store muza hayırlısıyla kavuşalım da gerisi mutlaka gelecektir.Aslında abi istediğim şu ihtiyacımız olan şeyleri de store da bulabilsek harika olur geliri ciddi bir şekilde arttırır diye düşünüyorum.Allah nasip ederse zamanı geldiğinde "store da görmek istediğimiz ürünler"şeklinde bi başlık açılıp buradaki talepler ve öneriler de değerlendirilebilir diye düşünüyorum.Benim bu konuda hassasiyetim var abi kendimce store adına çok şey kurgulayıp bunları kağıda döküp biriktiriyorum:))

europe_55

Emegi gecen herkesten Allah razi olsun.
Gercekten müthis görünüyor.

Tekrardan hayirli olsun...

Kadir ÇELEBİ

Bir hayır sever Kartal maçına gelirken forma getirirmi acaba  :o

bengülü

hayırlı uğurlu olsun yeni storemiz

mehmet yılmaz

Persembe gunu 13'te acilis olacak. Musait olan herkesi bekliyoruz. Simsek formalar 30 tl.

samsunum

Lovelette store  için ayrılan yer ne oldu

Ekrem

Yeni sezon formaları olucakmı

Dartagnan

Sol Açık

emre

dün ayak üstü uğrama fırsatım oldu. Gerçekten büyük iş yapılmış. Helal olsun emeği geçen herkese. Ss.biz gençliği de gördüm iyi oldu  :)