2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

havzalı55

Beyler sercan bu sene kesin gidicekmiş beyfendi Samsunda kalmak istemiyormıs arkdas. falan feşman Kendini bi b*k sanan dengesiz bu :@ Samsunsporu hiç takmıyor biLe :@ dedim sen gidince bu takım senden para kazancakmı bilmiorum onları belki ufak tefek bişey alırlar dior arkadas

beşnumara

hakan akmanla hala görüşülmemiş o da haberleri gazetelerden okuyormuş.kampa götürülecek haberlerini basından okuyorum hala bekliyorum diyor :(

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: havzalı55 - 09 Haziran 2010, 00:39:02
Beyler sercan bu sene kesin gidicekmiş beyfendi Samsunda kalmak istemiyormıs arkdas. falan feşman Kendini bi b*k sanan dengesiz bu :@ Samsunsporu hiç takmıyor biLe :@ dedim sen gidince bu takım senden para kazancakmı bilmiorum onları belki ufak tefek bişey alırlar dior arkadas

iki tane çakamadın mı ağzına kemik torbasının?  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
onun oynayacağı tek kulüp var, o da gece kulübü!!!!

veis

vallaha yüz yılın esprisi :D

celebi

Alıntı yapılan: veis - 09 Haziran 2010, 07:15:54
vallaha yüz yılın esprisi :D

furkan5534

Alıntı yapılan: havzalı55 - 09 Haziran 2010, 00:39:02

yaaa abicim ne takıonuz i**neyi s** gitsin ya .. yönetim bi çay bi simit parasına versin gitsin hep beraber simit çay yeriz

furkan5534

Alıntı yapılan: 35ama55 - 09 Haziran 2010, 00:27:50
VEYSEL CİHAN

1976 Nevşehir doğumlu olan tecrübeli futbolcu sırasıyla Nevşehir,Denizli,Gençlerbirliği,Beşiktaş,Gaziantep,Konya ve son olarak da Antalyaspor formasını giydi. Bu sezon performansı ile dikkat çeken golcü oyuncunun istediği rakamın yüksek olması transferi askıda bekletiyor.

HAKAN BAYRAKTAR

1976 yılında dünyaya gelen oyuncu SAMSUN doğumlu. Gaziantepspor'da parlayan ve Fenerbahçe'ye transfer olan tecrübeli ayak, Akçaabat,Sivas,Malatya ve Diyarbakır maceralarının ardından tekrar yuvası Gaziantep'e dönmüştü. Brezilyalı oyuncu Tabata'nın "beraber oynadığım en yetenekli orta saha oyuncusu" dediği Bayraktar ile yönetim imza aşamasına geldi. Oyuncunun pas yüzdesinin yüksek olması dikkat çeken özelliği.

ŞEHMUS ÖZER

1980 Diyarbakır Ergani doğumlu. Mardinspor'da yıldızı parlayan golcü oyuncu ardından Karşıyaka ve Altay ile süper ligin kapısından döndü. Geçtiğimiz sezon yüksek maliyeti nedeniyle Altay yönetimi ile sorunlar yaşayan yıldız oyuncu, ligin en kaliteli forvetleri arasında gösteriliyor. Seneye kırmızı-beyazlı formayı giymesi içten değil.

HAKAN ARSLAN

1988 doğumlu genç oyuncu İsa Turan'ın göz bebeği durumunda. Devre arasında alınmak istenen ancak maliyeti nedeniyle takıma kazandırılamayan orta saha oyuncusu golcü özelliği ile dikkat çekiyor. Kulübü ile 2012 yılına dek sözleşmesi bulunan oyuncunun bonservisi alınmaya çalışılıyor.

FATİH YİĞİTUŞAĞI

1983 doğumlu oyuncu Almanya'da Borussia Berlin takımında forma giyiyor. Bundesliga tecrübesi de var. Samsunspor yönetimi ile görüşme halinde.

senolla beraber burdakı adamlar gelsın samsun'a Allah ızın verırse Allahın 1 kulu tutamaz bızı.süperlige cok rht cıkarız ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhh

mimar55

görelim bakalım veysel cihandan yana değilim takım cok yaşlı olacak dikkat etmek lazım bu takımda kim koşacak 76, 76,80 doğulu adamlar yani biraz yaşlı gibiler seneye bu topcular iş yapmaz elimizde patlar bide cıkamazsak bittiğimiz gündür.. tabi bu benim düşüncem... :-X

Gorkem

Burak

mimar55

Ertuğrul Sağlam

KALPARLA YILDIZI BARIŞMADI

Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile bir türlü yıldızı barışmayan Samsunspor kaptanlarından Ömür Yücel Ejder'in yakın çevresine Kırmızı-Beyazlı ekiple zorunlu olarak yollarını ayırmak zorunda kaldığını söylediği ortaya çıktı
SIKINTI YAŞADI
Samsunspor'un yeni sezonda Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile yola devam edeceğini açıklamasından sonra kendi isteğiyle ilk ayrılan isim Ömür Yücel Ejder oldu. Tecrübeli teknik adamla sezon içinde yıldızı bir türlü barışmayan Ömür Yücel Ejder'in Bank Asya takımlarından gelen teklifleri değerlendirmeye aldığı öğrenildi. Samsunspor, kaptan Ömür Ejder ile yollarını ayırdı. 2007-2008 futbol sezonunda Kırmızı-Beyazlı ekibe transfer olan 28 yaşındaki futbolcu, istikrarlı grafik sergileyip burada kaptanlığa kadar yükselmişti.

BAŞARI DİLEDİ
Gönderilecek futbolcular listesinde ilk sıralarda olduğu iddia edilen Kırmızı-Beyazlı oyuncu Ömür Yücel Ejder'in, geçen hafta içinde Samsunspor İkinci Başkan Erkut Tutu ile yaptığı görüşmede de olumlu sonuç alınamaması Ömür Yücel Ejder'in Samsunsporla bağlarını koparacağınında sinyallerini vermişti. Samsunspor'a yeni sezonda başarılar dilediğini açıklayan orta saha oyuncusu Ömür Ejder'in, "İstemeyerek Kırmızı-Beyazlı ekiple olan bağlarımı koparıyorum. İnşallah her iki taraf içinde hayırlısı olur" diye konuştu.

Denge

berusa55

09 Haziran 2010, 14:05:47 #687 Son düzenlenme: 09 Haziran 2010, 14:10:43 berusa55
AlıntıKamp yeri değişti
09 Haziran 2010 / 13:33
Kırmızı-Beyazlı ekibin, yurt dışında kamp yapma hayali maddi imkansızlıklar nedeniyle suya düştü. Avusturya'ya gitmeyi planlarını yapan Samsunspor'un şimdilerde yurt içinde kamp yeri için araştırmalara başladığı öğrenildi
Samsunspor'un sezon öncesi hazırlık kampını Avusturya'da yapma planı suya düştü. Avusturya'da yaşayan Samsunlu işadamlarının Kırmızı-Beyazlı ekibi davet etmeleri üzerine ilk kez hazırlık kampını yurt dışında yapma düşüncesi oluşan Samsunspor'un maddi sıkıntılar yüzünden şimdilik Avusturya kampı iptal edildi. Başka arayışların içerisine giren Kırmızı-Beyazlı ekibin, ağır ağır yurt içinde kamp yerine bakmaya başladığı ifade edildi. Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, "Kulüp olarak yeni sezona en iyi şartlarda hazırlanmak için çalışmalarımıza başladık" diye konuştu
.

Denge

:( :(

germencisse

Ertuğrul Sağlam

Ömür Ejder
Sercan Temizyürek    
Petr Pavlik    
İlhan Ummak    
Kenan Yelek    
Adem Gezici   
Caner Çolak   
Okan Karabulut   
Yavuz Onuk   
Serkan Boydak   
Sezer Sezgin   
Abdülaziz Solmaz   

Bu isimleri gönderip, bunların maddi külfetinden kurtulup, kulübü ortalama 2,000,000 tl kara geçirebilirler + bir kaçından bonservis parası alarak çok güzel bir iş yapabilirler...