2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

fatih55ankara

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 09 Haziran 2010, 14:20:39

Ömür Ejder
Sercan Temizyürek    
Petr Pavlik    
İlhan Ummak    
Kenan Yelek    
Adem Gezici   
Caner Çolak   
Okan Karabulut   
Yavuz Onuk   
Serkan Boydak   
Sezer Sezgin   
Abdülaziz Solmaz   

Bu isimleri gönderip, bunların maddi külfetinden kurtulup, kulübü ortalama 2,000,000 tl kara geçirebilirler + bir kaçından bonservis parası alarak çok güzel bir iş yapabilirler...

ben de aynen katılıyorum.

beşnumara

Kodalak

babasamsunlu

Bencede futbol alt yapsıı iyi olan bir oyuncu..Sezer bence çok iyi bir sol bektir.Adamdan ortasahada yararlanmaya çalışırsan olmaz..Verim alamazsın..Boşuna sol bek arıyorlar..

Burak

bencede sezer neden iyi oynuyor bence.ayrıca pavlik de fena değil aynı şekilde abdülazizde yedek olarak takımda tutulabilir.birde  ahmet şahin sakatlanırsa ne yapcağız 2 yedek kaleciyide göndermişssin :D

Ertuğrul Sağlam

09 Haziran 2010, 17:22:37 #695 Son düzenlenme: 09 Haziran 2010, 17:25:54 6 Ertuðrul Saðlam
babasamsunlu; Herkes aynı şeyi söylüyor, çok iyi solbek olduğundan bahsediyor ama hemem hemen hiç birimiz onu solbekte izlemedik.
Ortasahada oynadığı futbolda ortada. benim görüşüm ondan iyi bir solbekte olmaz, sol açıkta ortasahada.
Şampiyonluğa oynayacaksak eğer bu adam bu yükü taşıyamaz.
8jk altyapısında oynamış olmasıda kaliteli olacağı anlamınada gelmez. 20 Senedir bu futbol olayını çok iyi takip ederim. İstanbul takımların altyapısında yüzlerce futbolcu oynadı kaçtanesi profesyonel oldu kaç tanesi kaybolup gitti...

Alıntı yapılan: dukeburak - 09 Haziran 2010, 17:21:20
bencede sezer neden iyi oynuyor bence.ayrıca pavlik de fena değil aynı şekilde abdülazizde yedek olarak takımda tutulabilir.birde  ahmet şahin sakatlanırsa ne yapcağız 2 yedek kaleciyide göndermişssin :D

Göndermek benim yerine daha iyisini getirmek yönetimin işi.
Hepsinede boşuna para veriyoruz, hiç biri aldığının karşılığını vermeyen sıradan düz topçular, bunlarla şampiyon olamayız...

Cagdas Ünver

Kaleyi yedek olarak Okan ve Serkan'a teslim edecegimize kalecisiz oynayalim.Inanin bana daha az gol yeriz  ;D

mimar55

Turgut Doğan Şahin'e karşılık Ankaragücü'nden alınan Anıl Taşdemir ve Ali Kuleli ile bugün bir konuşma gerçekleştireceğini belirten Turan, "Şu anda tatil dönemi. Kendilerini müsait oldukları bir zamanda Samsun'a davet edeceğiz. Diğer taraftan da başka isimlerle temaslarımız sürüyor ve sürecek. İmzaların yarından sonra gerçekleşebileceğini düşünüyorum" dedi.
gerisini siz düşünün adamlara bak tatilleri bitince gelecekler konuşacaz anlaşırsak alırız aldıkları adamlara bak ankaragücünde kac tane adamdan aldıkları adamlara bak şamğiyonluğa oynayacak takımın ihtayacı olan adamlar.... >:( >:(

samsunspor.co.nr

Yönetim en iyisini yapmaya çalışıyor  :D

samsunspor.co.nr

cem

sevindirici gelişme
08 Haziran 2010 / 10:56
Yaklaşık 15 gün boyunca Kırmızı-Beyazlı ekipten görüşmek için haber bekleyen ve geçen bu sürede hiç bir gelişme yaşanmaması üzerine Samsunspor defterinin kendisi için kapandığını belirten Şenol Demirci'yi menajeri Ümit Gürsoy Samsunspor'u bir süre daha be
Tecrübeli futbolcuyla dün özel bir görüşme yapan Menajer Ümit Gürsoy, Samsunspor İkinci Başkanı Erkut Tutu'yu arayarak Şenol Demirci hakkında bilgi aldı. Yapılan görüşmeler sonucunda İkinci Başkan Erkut Tutu, bugün futbolcu Şenol Demirci ve Menajeri Ümit Gürsoy ile bugün şartları konuşacak.

hadi artık bitirin şu işi ya..

red_white

Hadi bitirelim şu işi erkut tutuya ne basın ne bizler ulaşabiliyoruzzz duy bu sesiiii alın artık Şenoluuu Alınn

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: red_white - 09 Haziran 2010, 20:37:15
Hadi bitirelim şu işi erkut tutuya ne basın ne bizler ulaşabiliyoruzzz duy bu sesiiii alın artık Şenoluuu Alınn
;D ULENN YAA SANKI ŞENOLU ALINCA DİREK SÜPERLİG DEYİZ GİBİ OLDUK ;D ALIN ARTIK ŞU ŞENOLUUUU ;D OLAKİ ÇIKAMAZSAK TÜM TARAFTAR KAFISIĞA ŞAPLAK VURSUNNN.... ALINNNN  ;D

jean

kamp yuzde 95 avusturyada dediler demùek her zaman ufak yuzdeligi goz onune alacan

red_white

Alıntı yapılan: slazenger - 09 Haziran 2010, 21:05:51
;D ULENN YAA SANKI ŞENOLU ALINCA DİREK SÜPERLİG DEYİZ GİBİ OLDUK ;D ALIN ARTIK ŞU ŞENOLUUUU ;D OLAKİ ÇIKAMAZSAK TÜM TARAFTAR KAFISIĞA ŞAPLAK VURSUNNN.... ALINNNN  ;D

başka bir isim varsa onun üzerinde duralım ama yok gördüğün gibi? adam basbas bağırıyo bu kalitedeki bi topçuyu bunun alıcağı fiyata oynatabilirsen eyvallah