2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

oguz_5528

Şenol bu sezon giresunda topu her ayağına aldığında taraftar ayağı kalkıyordu buna bizzat şahit oldum.bi sezon öncede ordudayken taraftraın gözbebeğiydi. bu sezon playoff'a oynamaya aday olan bir takımın en iyi topçulardan biriyken artı bu topçu samsunspor'da oynamak istiyorum diyorken..sen hâla ne bekliyorsun Ey yönetici...tanımadığın adamları getirceğine yakınındaki topçuyu alsana.adam karadenizi turluyo walla .bize gelmezse banko rizede

cem 55

tribundergide mersinliler şenolu aldık diye  yazmışlar bu  beceriksiz yönetim bu işide beceremedi herhalde bu adamlar ne yapmaya çalışıyo anlam veremiyorum iyice saçmalamaya başladılar bu adamı kaçırırsak yazık ki yazık çıldıracam yeminle

55cem55

bu transfer bombaları nerde patlıyor yaa yoksa patladıda ben mi halen duymadım... :-\

veis

elimizdeki parayı çarçur etmek adına olumlu gelişmeler yaşanıyor.veysel cihan adı beni çok ürkütüyor tamam tecrübeli ama çok agır adam.antalyada 2.yarı oyuna giren bir topçudansa bucada yedek beklemesine ragmen 12 gol atan yunus bence daha ideal.hakan bayraktar ismide bence yanlış bir seçim kaldıki orta saha da görev yapan bir oyuncu olmasına ragmen top bizdeyken topu yönlendirebilecek bir tip yok kendisinde.bizim öyle aman aman transferlere ihtiyacımız yok.orta sahada pres yapan murat yıldrımın yanına oyunu kuracak topu yönlendirecek bir virtiöze ihtiyacımız var.ileride savaş hakan akman da kalırsa ali kuleli 3 forvet var.aralarına tecrübeli yunus çok iş yapar.deplasmanda yunusu oynat tek forvet gelirse çaksın.içeride yanına hakan akmanıda al yırtıcı genç çocuk iş yapar.ama biz topu ceza sahasına getirmekde zorlanan bir takımız ve en önemli işi orta sahaya beyin lazım.ve hep unutuyoruz ama ası sorunda kalede.ahmete olsaı bir durumda giresun faciası tekrar yaşanır.kaleci almamız lazım.

celebi

germencisse

Yiğido Suarez'i kaptı!

Teknik direktör Mesut Bakkal'ın yeni sezonda kadrosunda mutlaka görmek istediği isimlerle görüşmelere başlayan Sivasspor Yönetimi, Pedrial Suarez'i kadrosuna kattı.

Kırmızı-Beyazlılar, Giresunspor formasıyla geçen sezon Bank Asya Birinci Ligi'nde 27 karşılaşmada 11 gol atan Bolivyalı oyuncuyla her konuda anlaşma sağladı. Pedrial Suarez, takımların 2 yabancı kullanabildiği Bank Asya 1.Lig'in en çok dikkat çeken bir kaç oyuncusundandı.
                                                                              Kaynak:Fanatik Gazetesi

LisandroLopez

Ertuğrul Sağlam'ın oyuncuların gönderilmesi konusunda yaptığı yoruma baştan sona katılıyorum.
Hiç biri bize katkı sağlayacak,Hiç biri Samsunspor formasının ağırlığını bilecek oyuncular değil , kapasite yok.
Sezer Sezgin bencede Şampiyonluğu hedefleyen bi kadroda yer almamalı.

germencisse

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 10 Haziran 2010, 10:56:58
Ertuğrul Sağlam'ın oyuncuların gönderilmesi konusunda yaptığı yoruma baştan sona katılıyorum.
Hiç biri bize katkı sağlayacak,Hiç biri Samsunspor formasının ağırlığını bilecek oyuncular değil , kapasite yok.
Sezer Sezgin bencede Şampiyonluğu hedefleyen bi kadroda yer almamalı.

O zaman ona bakarsanız madem şampiyonluk hedefliyoruz bütün kadroyu sil baştan yapmamız lazım..ama olmuyor işte malum mali sıkıntılar yüzünden parayı idareli kullanıp ufak çaplı topçular peşinde koşuyoruz.. ::)

furkan5534

Alıntı yapılan: germencisse - 10 Haziran 2010, 11:07:26
O zaman ona bakarsanız madem şampiyonluk hedefliyoruz bütün kadroyu sil baştan yapmamız lazım..ama olmuyor işte malum mali sıkıntılar yüzünden parayı idareli kullanıp ufak çaplı topçular peşinde koşuyoruz.. ::)

ozaman 10 sene daha burdayız.. yani tabi bide burda olmak var bide alt lig'de onlarıda unutmuşum haklarını yemiyelim dimi :-\

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: germencisse - 10 Haziran 2010, 11:07:26

Parayı idareli kullanacaksak böyle topçulara para vermememiz gerekli...

**KaR6**

şenol demirci ve evren avşar % 90 Samsunspor'da..

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 10 Haziran 2010, 12:08:23

abi şenol demirci işi tamamen yattı diye okudum forzasirinlerde burak abi yazmış...ama inşallah gelir

erkutdem55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 10 Haziran 2010, 12:08:23

Biraz açabilir miyiz Mustafa kardeşim.

**KaR6**

şimdi geldi haber kardeşim, ufak pürüzler kalmış arada, kendi ağzından gelen haber bu..

LisandroLopez

Hedef süper Lig ise bu oyuncularla olmaz demek istedim.