2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: orhan - 29 Mayıs 2010, 00:03:32
OKTAYIN YÖNETİCİLER BENİ ARAMADI DEMESİNE İNANMIYORUM ÇÜNKÜ ADAM GİTMEYİ KAFASINA KOYMUŞTU SON MAÇLARDA TAKIM TÜRÜBÜNE GELİRKEN O GELMİYORDU BİLE ESKİDEN BÖYLE MİYDİ İLK O GELİRDİ MAÇLARDAN SONRA ŞİMDİ YALANDAN GÜNAH ÇIKARMASIN.HERKES SAMSUNSPORU KULLANMANIN PEŞİNDE BİZLER İSE KAHIR ÜSTÜNE KAHIR ÇEKELİM.KARŞILIKSIZ SEVMEK BU OLSA GEREK.
yöneticileri tanımasak inancazda bu söylediklerinin akla mantığa uyan bir yanı yok.birbirlerinden haberi yok bu adamların.eğer oktayı aramışlarsa çıksın biri söylesin o zaman oktayla masaya oturduk ama o gitmek istedi diye

mimar55

bunlar yöneticiyse bende ımf başkanıyım.. ::) :D >:(

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: orhan - 29 Mayıs 2010, 00:03:32
OKTAYIN YÖNETİCİLER BENİ ARAMADI DEMESİNE İNANMIYORUM ÇÜNKÜ ADAM GİTMEYİ KAFASINA KOYMUŞTU SON MAÇLARDA TAKIM TÜRÜBÜNE GELİRKEN O GELMİYORDU BİLE ESKİDEN BÖYLE MİYDİ İLK O GELİRDİ MAÇLARDAN SONRA ŞİMDİ YALANDAN GÜNAH ÇIKARMASIN.HERKES SAMSUNSPORU KULLANMANIN PEŞİNDE BİZLER İSE KAHIR ÜSTÜNE KAHIR ÇEKELİM.KARŞILIKSIZ SEVMEK BU OLSA GEREK.

sen galıba kartal macını ızlemedın ??

beşnumara

Öncelikle oktay ve hakan akman gibi oyuncuları almak için ne kadar para bayılmak gerekir onu düşünmek lazım.Hadi bize deseler ki belediye ve siyasiler samsunspora öyle yardım edecekler ki alacağımız oyuncularla bu ligin altını üstüne getireceğiz.La yzyden ses yok hakkı amerikaya gidiyo siyasilerden işadamlarından ses yok.eeee neden sözleşmesi biten oyuncularla oturup anlaşmıyorsunuz? Çok mu şey istiyor bu çocuklar sizden.Hadi anlaşamadınız bari çağırın konuşun sorunlar neymiş öğrenin.Anlaşamazsanız da çıkıp delikanlı gibi deyin ki:Samsunspora verdiği hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederiz profesyonel hayatlarında da başarılar dileriz.Bunu da demiyorsunuz.Samsunspordan son yıllarda gidenler hep bu şekilde gitti.Biz zaten geçmişteki futbolcuların ahını alarak hala buralardayız.Siz kime çalışıyorsunuz kardeşim misyonunuz vizyonunuz ne sizin? Kimin maşasınız siz yaaa? İstemiyorsanız s..tirin gidin kulüpten.Daha Ahmet Şahin'e 25 bin TL'yi veremiyorsunuz sözleşmesi biten oyuncularla da bırak anlaşmaya çalışmayı görüşme bile yapmıyorsunuz >:( Allah o kadar büyük ki inşaallah ölmeden bize çektirdiğiniz bu acıların mislini siz çekeceksiniz.Sizi sercan sefa gibi oyuncular paklar.Sizin bu saatten sonra yapacağınız transfer parasısız ayağına ne kadar karaktersiz topçu varsa hepsini getireceksiniz.İnşaallah sercan ve türevleri size 69dan tavşan çıkarır da görürsünüz.

Kim kendi egosunu tatmin etmek için samsunsporu kullanıyorsa,kim samsunspordan haketmediği bir kuruşu aldıysa,kim samsunspora destek olacağı yerde köstek oluyorsa Allah karısından çoluğundan çocuğundan çıkarsın.Allah bize yaşattığınız acıların kat katını burnunuzdan teker teker çıkarsın.

Son sözüm de taraftarlara özellikle taraftar gruplarına: Eğer hala sessiz kalınıyorsa eğer hala tek ses tek yürek  olunamıyorsa yapacağınız tek şey var: Bir daha ağzınıza Samsunspor kelimesini almayın.
Sizden tribünde birlikte olmanızı beklemiyorum.Bu saatten sonra bekleyemem de zaten.Çünkü samsunun en büyük sorunu tribünler ve tribünde hala s..tiri b.oktan grup açılmasına izin veren sözde yönetimin varlığı.
Unutmayın! eğer bu sene çıkamayacaksak,çıkmak için kadro kurulmayacaksa bu lige bu yönetimle başlanmayacak.Samsunspor kulübü yönetimsiz bırakılıp bütün pislikler ortaya çıkacak.Başka çaremiz yok anlayan var mı başka ça-re yoooookkk...

salihcakir

Ben de yönetimin adamı hiç aramamasına veya anlaşma zemini kollamamasına imkan vermiyorum. Hiç mantıklı gelmiyor bu yapılanlar. En azından imza attır sonra birisine satarsan gene sat.

Ayrıca Oktay'ın özellikle sezonun ikinci yarısında direk kendisine oynaması benim de gözümden kaçmadı bunu da her ortamda söyledim.

hayırlısı olsun, ne diyelim...

mehmet yılmaz

Denge Gazetesinnin haberine göre büyük başkan(!) YZY, yine kendine yakışanı yapmış ve "destek olmayacağım" mesajı yollamış, hakkı abisi ve erkut kardesine...

kavak_55

aynen oktay konusunda arkadaşların söylediklerine katılıyorum oktay son maçlarda kendine oynadı yani gitmek istiyordu yalandan günah çıkartıyor.hakan akman giderse ok üzülürüm  o gerçekten geleceğin golcülerinden olacak bence giderse yazık olur samsunspor için kendisi başka takımda ne kadar verimli olur bilinmez ama samsunki ortamı başka yerde bulamıyabiir. yönetim aklını başına almalı gerekirse kalparı gönderirim ama hakanı göndermem ben olsam.unutulmasın bu çocuk turgut tüfenk olmasa 2 sene evvel gidiyordu böyle gençlere biraz sahip çıkılmalı  sefa ya gösterilen sabrın 10 da biri gösterilmedi bence  sefa en az 7 sene dir a takımında sonuç ne oldu lütfen hakana sahip çıkılsın. selamlar.

edmontdante

Senin ben adam kere..........
Kend iağzınla söylediğin şeyleri inkar ediyorsun.Adamları çağırıp Söz veriyorsun,arkanızdayım  bu sene destek vereceğim diyorsun,adamlar geliyor tekrar görüşüyorlar "Bunu neden hala soruyorsunuz ,hocayla geldiğinizde ne dediysem o " diyorsun,sonra elimden gelenin en iyisini yapacağım diyorsun ama sonra  kıvırıyorsun.Sen nasıl bir adamsın ya.
Adam dediğin söz verirse tutar.Ya söz verme  veriyorsan da adam ol.Ayıp ya vallaha ayıp

kavak_55

kendi şehrinin takımın maçlarına gelmeyip başka şehirlere maç izlemeye giden adamdan veya başkandan hayır geldiği nerde görünmüş arkadaşlar. başka birşey demiyorum.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 29 Mayıs 2010, 11:38:31
Senin ben adam kere..........
Kend iağzınla söylediğin şeyleri inkar ediyorsun.Adamları çağırıp Söz veriyorsun,arkanızdayım  bu sene destek vereceğim diyorsun,adamlar geliyor tekrar görüşüyorlar "Bunu neden hala soruyorsunuz ,hocayla geldiğinizde ne dediysem o " diyorsun,sonra elimden gelenin en iyisini yapacağım diyorsun ama sonra  kıvırıyorsun.Sen nasıl bir adamsın ya.
Adam dediğin söz verirse tutar.Ya söz verme  veriyorsan da adam ol.Ayıp ya vallaha ayıp

abi hiç şaşırmadım... çünkü önceden de yazmıştım, yzy'nin verip de inkar ettiği sözlerin hikayelerini ben ismail başkandan, tarık kaptandan, fuat köktaş'tan çok dinledim. öyle sözleri var ki daha sonra yuttuğu, yapmadığı insanın bunları yapabilmesi için ayrı bir karaktere(!) sahip olması lazım... adamın tarzı bu, söz, yalan,dolan, inkar...

samsunspor.co.nr

Başkanı Amerika'da, Erkut Tutu yetersiz.

Bu yonetimden faydalı işler beklemek bence yanlış olur.
Gazeteler dönüp dolaşıp aynı haberleri yapıyorlar. Samsun'da yerel gazeteler her gün hikaye anlatıyorlar.Adam gibi bir haber yok.
Samsunspor menfaatlerini düşündüğünü varsayarak soruyorum ;

Gazeteci olarak,okuyucularına haber vermenin sorumluluğunu hisseden (gazeteci degilsiniz,fotografcısınız.Baska birsey yapamadıgınız icin gazetecisiniz.) biri oldugunuzu dusunerek soruyorum ;

Baskan ile Oktay konusunu bir kez konustunuz mu ?
Erkut yetersizi ile ?
Isa Turan ile ?
Klüpten herhangi birisi ile ?

Sen aradın acmadılar,ya da cevap mı vermediler.

Yaz gazetene diyalogu,bizlerde öğrenelim.

Isini adam gibi yapan birilerini bulmak gercekten cok zor.
YZY her zamanki gibi hikaye anlattı,millet dinledi.
Ders almamış kimse demek ki bu yalancının yalanlarından.

Bu klübü bu hale getiren kim varsa cıkartılsın ortaya,suclular da cezasını ceksin.

Gazeteci olmadıgı icin bu sehirde herkes bildiklerini paylaşıyor.

Ben de duydugum birseyleri paylaşayım.

Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve İletişim Direktörü Nemci Hatipoğlu, Galip Öztürk'ün Samsunspor'u Turkcell Süper Lig'e taşımakla kalmayıp, Bursaspor gibi şampiyonluk yaşayacak bir takım yaratma projesi hazırlığı içerisinde olduğunu söyledi.

Ben de Galip Öztürk'e yakın birisinin benim cok yakınım birisine bu takımın borcları temizleninceye kadar almayı dusunmuyoru dedigini duydum.
Yine boyle 500 milyar 1 trilyon yardım yapar.

Noldu turgut meselesi ? Galip Ozturk bonservisini alacakmış vs. ya Erkut tutu denen adamı tanıyanlarınız vardır.Bu adam bu işi çözebilecek kapasitede bir adam mı ?

Hakkı Tomaç bedava Amerika gezisi bulmuş,basmış gitmiş.

Gecen sene de aynı sorunlar vardı. 3 tane adam gibi adam alacaklarına 10 tane gerizekalıyı yine toplayacaklar.Onlarında paralarını odeyemeyecekler vs. vs.

Bunlar hicbirsey yapamaz maalesef. Takım kaderine bırakılacak,oylede gider.Ligde kalırsak ne ala.Ama bu sene hakkaten korkmalıyız (!)

Kimsenin umrunda degil bu takım.

Ben yıllık uyelik aidatımın tarihi gecmesin diye ozen gosterirken bu kadar beceriksiz ve gerizekalı adamların SAMSUNSPOR'un basında olmasını sindiremiyorum.

Bu yıl isimiz daha da zor.Hic umudum yok.Somut bir tane gelisme yok.

Insallah yanılırım sezon basladıgında.Ve yanılmışım yonetim iyi işler yaptı derim.

Sevgiler.

LisandroLopez

Sen adamsan ben Samsunspor'lu değilim Yalan Ziya Yılmaz !

berusa55

Belediye başkanının banane dediği bir şehirde kim neye güvenip kimin desteğini arkasında hissedip Samsunspor'umuzun yönetimine talip olur! Hüsran ve karamsarlık dolu günler bizi bekliyor yine. Yazıklar olsun...

YaşarDoğu

İsa Turan, kimdir Sportif Direktör.Sportif Direktörlüğün hangi vasfını yerine getirmiş, hiçbirini,.Yani osuruktan teyyare.

İsanın klavuzu kim yönetim, yani kargalar sürüsü.İsa nın burnu boktan çıkmadığına göre, bizde avel avel seyredip dururuz.

Sene başı mamalak transfer ordusu ile lige girer, ha öldük ha yaşıyoruz diye tepenip dururuz.

Kayyum çare mi evet tek çare!Bunların s..olup gitmesi gerek.

havzalı55

Bizim yönetimden hiç bi cacık olmaz. para yok para yok dıe geziyorsunuz adamın sözLesmesi bitmiş adam 2-3 hafta medyada acıklama yapms teklif gelmedi samsundan die süper lige gideceğim gönlüm samsunda ama demiş bizim yönetim hala uyuyor süper lig kalitesinde bi adam şimdi hiç birşey kazanamadan gitti gençlerbirliğine böyle sacma salak bi yönetim olabilirmi ? N yapmak istiyorsunuz amacınız ney sizin ? Şimdi onun kalitesinde bi adam bulun bakalım herseyi geçtim bizi bu sene süper lige çıkartcak bi kadro kurun kuramazsınız paranız yok dimi ? ozamn eLindeki kaliteli adamları kaçırma !!!